SAKIP SABANCI MÜZESİ

Ziyarete açılmasından bu yana sanatın Türkiye’deki temsili konusunda birçok ilke imza atmış olan S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi, yaşayan bir mekân ve kültür merkezi olma vizyonu doğrultusunda, Cihangir Yoga ile üç yıldır yoga uzmanlıkları çerçevesinde işbirliği yapmaktadır. Yaz ve kış ayları boyunca müze bahçesi ve galerilerde ücretsiz yoga etkinlikleri düzenlenmekte, sanatseverler yoga deneyimlerini Emirgan’ın eşsiz doğal güzellikleri arasında, bir müze ortamında tecrübe etmektedirler.

sabanci

ARÇELİK

Arçelik, dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin ve Dünya’nın en prestijli şirketlerinden biridir. Cihangir Yoga ve Arçelik, 2016 bahar ayında başlattıkları işbirliği kapsamında kurumsal alanda örnek bir projeye imza attılar. Cihangir Yoga’nın değerli uzmanları, Arçelik genel merkez çalışanlarına hafta içi her gün yoga ve pilates seansları sunmakta ve proje büyük bir başarı ile devam etmektedir.

SWISS HOTEL

Swiss Hotel, konuklarına dünya genelindeki şehir merkezlerinin kalbinde, iş ve alışveriş bölgelerinin hemen yakınında konaklama imkanı tanımaktadır. İstanbul Swiss Hotel, Cihangir Yoga ile yaptığı anlaşma kapsamında misafirlerine özel yoga seansları sunmaktadır. Swiss Hotel spor salonundaki tüm yoga seansları 2008 yılından bu yana Cihangir Yoga tarafından verilmektedir.

KOLEKTİF HOUSE

“Birlikten kuvvet doğar” felsefesini benimseyerek; birbirinden başarılı freelancer, girişimci ve şirketlere, yaratıcı, verimli, sosyal ve ekonomik çalışma alanları sunarak, ofis anlayışını baştan tasarlayan Kolektif House ile Cihangir Yoga 2016 yazında yeni bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği kapsamında, Kolektif House’un Levent’te yeni açılan ofisinde haftada bir Cihangir Yoga tarafından yoga akşamları düzenlenmektedir.