Etkinlikler

Cihangir Yoga Mentorluk Programı: Zeyneb Uras ve Chris Chavez’in Yönetiminde (50 Saat)


Cihangir Yoga, Cihangir — 12:00 am
mentor

Cihangir Yoga Mentorluk Programı: Zeyneb Uras ve Chris Chavez’in Yönetiminde (50 Saat)

Tarih : 1 Nisan 2018 – 30 Eylül 2018

*Mentorluk Programı için son başvuru tarihi 20 Şubat 2018’dir.

Chris Chavez ve Zeyneb Uras yönetimindeki Cihangir Yoga Mentorluk Programı, yeni yoga uzmanları için paha biçilmez bir tecrübe oluşturuyor.

Pek çok güçlü uzman mezun eden programımız her sene İlkbahar ve Sonbaharda olmak üzere yılda toplam iki defa açılır.

Programımız 6 ay sürer ve bu dönemde Cihangir Yoga’da seans vererek ve tecrübeli uzmanlarla birebir çalışarak uzmanlık yolunda önemli bir deneyim kazanırsınız. Bu, profesyonel olarak çalışmaya başlamak için gereken özgüveni kazanmanız açısından önemli bir adımdır.

Mentorluk Programı deneyimi aynı zamanda Cihangir Yoga’da uzman olma yolundaki uzmanlaşma sürecinin önemli bir parçasıdır ve Cihangir Yoga 300 Saat Dönüştürücü Yaşam ve Yoga Yolu sertifika sürecine dahildir. Ayrıca, bu paketten alacağınız saatler Yoga Alliance saatlerine sayılır.

Programımız, Yoga Terapi ve Yin Yoga seanslarını da kapsamaktadır.

Programa katılabilmek için en azından bir uzmanlık programını tamamlamış ve en az 6 ay yoga seansı vermiş olmak gerekmektedir. Temel uzmanlığınızı Cihangir Yoga’dan almış olmanız tercih edilir. Cihangir Yoga’da katılmış olduğunuz bir uzmanlık programı yoksa, İleri Seviye Uzmanlık Programı’nızı Cihangir Yoga’da sürdürmeyi arzuluyorsanız başvuru formunuzda bunu mutlaka belirtin.

Kapsamı

1-Seans Verme : Cihangir Yoga’da 6 ay 24 Seans verme.

2-On altı Dinamik Ders Gözlemleme: Yoga Uzmanı olma yönünde en önemli öğrenimlerden birisi seansları aktif bir şekilde gözlemlemektir. Dinamik/İnteraktif Gözlem ile Cihangir Yoga uzmanlarının seanslarını gözlemlemek zorunludur.

3- Aktif Geri Bildirim: Cihangir Yoga’da vereceğiniz 24 seansın 2′sine Cihangir Yoga uzmanlarımızdan katılım sağlanacak ve verdiğiniz seansla ilgili geri bildirimde bulunulacaktır.

4- Buluşmalar: Program boyunca toplam 2 kez tüm katılımcıların birlikte olacağı toplantılara gelmelisiniz. Zeyneb Uras ve Chris Chavez öncülüğünde gerçekleşecek olan toplantılarda seans verme ve yoga uzmanlığı konusunda temalar işlenecektir.

5- Chris Chavez ile 2 grup çalışması. Aktif bir şekilde yoga pratiği yapma, seans verme ve geri bildirim alma. Bu grup çalışmasının temelinde seans verme tekniğiniz ile ilgili kişisel geri bildirim alma vardır.

Mentorluk Programı’na başvuru yapmak için info@cihangiryoga.com adresine yazabilirsiniz.

50 Saat aşağıdaki şekilde dağılmaktadır;

24 saat seans verme

16 saat aktif gözlem

8 Saat grup çalışması

2 saat geri bildirim

Detaylı bilgi ve kayıt için: info@cihangiryoga.com

Cihangir Yoga- Cihangir +90 539 572 8437 / 212 243 1993