Etkinlikler

Cihangir Yoga Mentorluk Programı: Zeyneb Uras ve Chris Chavez’in Yönetiminde


Cihangir Yoga, Cihangir — 12:00 am
staj_2018_HEADER

Cihangir Yoga Mentorluk Programı: Zeyneb Uras ve Chris Chavez’in Liderliğinde

Tarih : 1 Nisan 2018 – 30 Eylül 2018

Son başvuru tarihi: 20 Şubat 2018
Fiyat: 2250 TL

Heyecanla beklenen Mentörlük Programımızın yeni dönemi 1 Nisan’da başlıyor.

Chris Chavez ve Zeyneb Uras liderliğindeki bu programda, yoga uzmanları 6 ay süresince tecrübeli bir ekiple birebir çalışarak yoga bilgilerini başkaları ile paylaşmayı öğrenecekler.

Pek çok güçlü yoga uzmanını yoga topluluğuna kazandıran Cihangir Yoga Mentorluk Programı aynı zamanda Cihangir Yoga’da uzman olma yolundaki sürecin de önemli bir parçasıdır ve 300 Saat Dönüştürücü Yaşam ve Yoga Yolu Programımıza dahildir.

Programa katılmak için 6 aylık yoga seansı vermiş olma ön koşulu aranmaktadır.

Chris Chavez ve Zeyneb Uras liderliğindeki Cihangir Yoga Mentorluk Programı, yeni yoga uzmanları için paha biçilmez bir tecrübe oluşturuyor.

Pek çok güçlü uzman mezun eden programımız her sene İlkbahar ve Sonbaharda olmak üzere yılda toplam iki defa açılır.

Programımız 6 ay sürer ve bu dönemde Cihangir Yoga’da tecrübeli uzmanlarla birebir çalışarak uzmanlık yolunda önemli bir deneyim kazanırsınız. Bu, bilgilerinizi profesyonel olarak başkalarına aktarmak için ihtiyaç duyulan özgüveni kazanmanız açısından önemli bir adımdır.

Mentorluk Programı deneyimi aynı zamanda Cihangir Yoga’da uzman olma yolundaki uzmanlaşma sürecinin önemli bir parçasıdır ve Cihangir Yoga 300 Saat Dönüştürücü Yaşam ve Yoga Yolu sürecine dahildir. Ayrıca, bu paketten alacağınız saatler Yoga Alliance saatlerine sayılır.

Programımız, CY Fonksiyonel Yoga ve Yin Yoga çalışmalarını da kapsamaktadır.

Programa katılabilmek için en azından bir uzmanlık programını tamamlamış ve en az 6 ay yoga bilgilerini aktarma tecrübesi kazanmış olmak gerekmektedir. Temel uzmanlığınızı Cihangir Yoga’dan almış olmanız tercih edilir. Cihangir Yoga’da katılmış olduğunuz bir uzmanlık programı yoksa, İleri Seviye Uzmanlık Programı’nızı Cihangir Yoga’da sürdürmeyi arzuluyorsanız başvuru formunuzda bunu mutlaka belirtin.

Kapsamı

1-Bilgileri Başkalarına Aktarma Tecrübesi Kazanma : Cihangir Yoga’da 6 ay boyunca 24 çalışmada aktif rol alarak yoga bilgilerini katılımcılara aktarma deneyimini tecrübe edersiniz.

2-On altı Dinamik Gözlem: Yoga Uzmanı olma yolunda en önemli deneyimlerden biri çalışmaları aktif bir şekilde gözlemlemektir. Dinamik/İnteraktif Gözlem ile Cihangir Yoga uzmanlarının bilgilerini katılımcılara nasıl aktardığını gözlemlemeniz beklenir ve programı tamamlamanın zorunlu koşullarından biridir.

3- Aktif Geri Bildirim: Cihangir Yoga’da vereceğiniz 24 seansın 2′sine Cihangir Yoga uzmanlarımızdan katılım sağlanacak ve verdiğiniz seansla ilgili geri bildirimde bulunulacaktır.

4- Buluşmalar: Program boyunca toplam 2 kez tüm katılımcıların birlikte olacağı toplantılara gelmelisiniz. Zeyneb Uras ve Chris Chavez öncülüğünde gerçekleşecek olan toplantılarda yoga bilgilerinizi başkalarına aktarma sanatının incelikleri ve yoga uzmanlığı konusunda temalar işlenecektir.

5- Chris Chavez ile 2 grup çalışması. Aktif bir şekilde yoga pratiği yapma, pratik yaptırma ve geri bildirim alma. Bu grup çalışmasının temelinde pratik verme tekniğiniz ile ilgili kişisel geri bildirim alma da vardır.

Mentorluk Programı’na başvuru yapmak için info@cihangiryoga.com adresine yazabilirsiniz.

Program 50 Saat olup, içeriği aşağıdaki gibidir:

24 saat aktif pratik verme

16 saat aktif gözlem

8 Saat grup çalışması

2 saat geri bildirim

Detaylı bilgi ve kayıt için: info@cihangiryoga.com

Cihangir Yoga- Cihangir +90 539 572 8437 / 212 243 1993