Etkinlikler

Cihangir Yoga Mentorluk Programı: Zeyneb Uras ve Chris Chavez’in Yönetiminde (Ekim 2017)


Cihangir Yoga, Cihangir — 12:00 am
STAJ_HEADER

Cihangir Yoga Mentorluk Programı: Zeyneb Uras ve Chris Chavez’in Yönetiminde (Ekim 2017)

Tarih : 1 Ekim 2017 – 1 Nisan 2018

*Mentorluk Programı için son başvuru tarihi 20 Ağustos 2017’dir.

Chris Chavez ve Zeyneb Uras yönetimindeki Cihangir Yoga Mentorluk Programı, yeni yoga uzmanları için paha biçilmez bir tecrübe oluşturuyor. Pek çok güçlü uzman mezun eden Program’ımıza bu sene Yoga Terapi ve Yin Yoga seansları da eklendi. 6 ay süresince Cihangir Yoga’da seans vererek ve tecrübeli uzmanlarla birebir çalışarak uzmanlık yolunda önemli bir deneyim kazandırılıyor. Bu dönem profesyonel olarak çalışmaya başlamak için gereken özgüveni sağlamak açısından önemli bir adımdır. Mentorluk Programı deneyimi aynı zamanda Cihangir Yoga’da uzman olma yolundaki uzmanlaşma sürecinin önemli bir parçasıdır ve Cihangir Yoga 300 Saat Dönüştürücü Yaşam ve Yoga Yolu sertifika sürecine dahildir. Bu paketten alacağınız saatler Yoga Alliance saatlerine sayılmaktadır. Programa  katılabilmek için Cihangir Yoga’da en azından bir uzmanlık programını tamamlamış olmanız gerekmektedir. Cihangir Yoga’da katılmış olduğunuz biruzmanlık programı yoksa, İleri Seviye Uzmanlık Programı’nızı Cihangir Yoga’da sürdürmeyi arzuluyorsanız başvuru formunuzda bunu mutlaka belirtin.

Cihangir Yoga 300 Saat Dönüştürücü Yaşam ve Yoga Yolu sertifika sürecine dahildir. Her sene İlkbahar ve başlayan iki Mentorluk programımız yapılmaktadır.

Kapsamı

1-Seans Verme : Cihangir Yoga’da 6 ay 24 Seans verme.

2-Onaltı Dinamik Ders Gözlemleme: Yoga Uzmanı olma yönünde en önemli öğrenimlerden birisi seansları aktif bir şekilde gözlemlemektir. Dinamik/İnteraktif Gözlem ile Cihangir Yoga uzmanlarının seanslarını gözlemlemek zorunludur.

3- Aktif Geri Bildirim: Cihangir Yoga’da vereceğiniz 24 seansın 2′sine Cihangir Yoga uzmanlarımızdan katılım sağlanacak ve verdiğiniz seansla ilgili geri bildirimde bulunulacaktır.

4- Buluşmalar: Program boyunca toplam 2 kez tüm katılımcıların birlikte olacağı toplantılara gelmelisiniz. Zeyneb Uras ve Chris Chavez öncülüğünde gerçekleşecek olan toplantılarda seans verme ve yoga uzmanlığı konusunda temalar işlenecektir.

5- Chris Chavez ile 2 grup çalışması. Aktif bir şekilde yoga pratiği yapma, seans verme ve geri bildirim alma. Bu grup çalışmasının temelinde seans verme tekniğiniz ile ilgili kişisel geri bildirim alma vardır.

Mentorluk  Programı’na başvuru yapmak için info@cihangiryoga.com adresine yazabilirsiniz.

50 Saat aşağıdaki şekilde dağılmaktadır;
24 saat seans verme
16 saat aktif gözlem
8 Saat grup çalışması
2 saat geri bildirim

* Programına katılabilmek için Cihangir Yoga’da en azından bir uzmanlık programını  tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve kayıt için: info@cihangiryoga.com
Cihangir Yoga- Cihangir +90 539 572 8437 / 212 243 1993