Etkinlikler

Cihangir Yoga’nın Temelleri (Ankara/ Kasım 2018)


Cihangir Yoga, Ankara — 12:00 am
ankara_tt-3

Türkiye’de yogada uzmanlaşma programlarının öncüsü olmuş Cihangir Yoga’nın Temelleri-200 Saat Programımız ikinci kez Ankara’da!

Ankara stüdyomuzun temsilcisi Barış İşcan ve Istanbul ekibimizin çok sevilen uzmanları Bade Gül Kılınç ve Duygu Bingöl’den oluşan bu harika uzman kadrosu ile hazırladığımız eşsiz programda siz de şimdi yerinizi alın ve hayatınızda açılacak yepyeni olanakları kucaklayın.

Cihangir Yoga, deneyimli kadrosu, güçlü uzmanlaşma programı ve sunduğu olanaklarla yoga yolculuğunuzda sizlere her zaman sınırsız destek sağlar.

Programı tamamlayanlar uluslararası geçerliliği olan Yoga Alliance onaylı 200 Saat uzmanlık sertifikası alırlar.

Buluşma Tarihleri: Kasım-Mayıs 2019

1.Buluşma: 9-11 Kasım 2018

2.Buluşma: 23-25 Kasım 2018

3.Buluşma: 7-9 Aralık 2018

4.Buluşma: 4-6 Ocak 2019

5.Buluşma: 18-20 Ocak 2019

6.Buluşma: 1-3 Şubat 2019

7.Buluşma: 15-17 Şubat 2019

8.Buluşma: 1-3 Mart 2019

9.Buluşma: 22-24 Mart 2019

İnziva: 1-5 Mayıs 2019, Karakaya Retreat Bodrum

Saatler: Cuma: 19:00-21:30 Cumartesi-Pazar 13:00-19:00 Cihangir Yoga, Ankara

Ücret:

Erken ödeme indirimli program ücretimiz 5,950 TL’dir. (24 Eylül 2018 tarihine kadar nakit, banka ve kredi kartına tek çekim ile yapılan ödemelerde geçerlidir.)

24 Eylül sonrası  yapılacak ödemeler için program ücretimiz 6,400 TL’dir. (Ödemenizi, kredi kartına 6 taksit opsiyonu ile yapabilirsiniz.)

Program katılımcılarına, eğitim süresince kullanabilecekleri 50 seans hediyemiz.

Cihangir Yoga’nın Temelleri, 200 saatlik Temel Yoga Uzmanlaşma Programıdır ve tamamlayanlar Uluslararası Yoga Allince sertifikası alacaktır.

Program Detayı: 

Bu programda hatha yoga duruşları ve varyasyonları en gelişmiş yaklaşımlarla, ayrıntılı bir şekilde öğretilecektir. Katılımcılar, hatha yoga duruşlarını uygulama ve aktarma metodlarını, destekleyici nefes ve meditasyon teknikleri ile deneyimleyeceklerdir. Programı tamamlayan katılımcılar 200 saatlik uluslararası Yoga Alliance sertifikasına sahip olacak ve Temel Seviye’de Yoga bilgilerini aktarabileceklerdir. 200 saatlik bu programın 180 saatlik bölümü uzmanlarla birebir çalışma içerdiğinden katılımcalar uzmanlardan her konuda tam destek alabilecek ve hayatlarında yapmak istedikleri değişimler için özgüven ve ilham kaynağı bulacaklardır.

Cihangir Yoga’nın Temelleri Türkiye’nin en önemli Yoga Uzmanlık programı olarak tanınmaktadır. Programı tamamlayanlar, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli kentlerinde pratiklerini aktarabileceklerdir.

(Programdan fayda sağlamanız için minimum 20 stüdyo pratiğine katılımınız önemle tavsiye edilmektedir. Stüdyo seanslarının nasıl oluşturulduğunun öncelikle işlendiği bu programda Cihangir Yoga stüdyolarının içerisinde bulunan onlarca uzman yüzlerce seanstan bazılarını tecrübe etmek aldığınız bilgileri beceriyle kendi uygulamanıza geçirmek için büyük bir fırsat sunacaktır. Bu 20 pratik ya da stüdyo üyelikleri program ücretine dahil değildir. 3,6 ve 12 aylık üyeliklerde program katılımcılarına yüzde 20 indirim sağlanır. Bu indirim, yalnızca Cihangir Yoga’da program sonrası alacağınız tüm stüdyolarımızda kullanabileceğiniz üyelik modelimiz için geçerlidir. Tanışma paketi, Cihangir ve Ankara üyeliklerimizde geçerli değildir.)

Programı tamamlayanlar uluslararası geçerliliği olan Yoga Alliance onaylı 200 Saat uzmanlık sertifikası alırlar.

Programın Amacı:

200 saatlik bu temel hatha yoga uzmanlaşma pogramında, yoga öğrencilerine, hatha yoga pozları ve varyasyonları en gelişmiş yaklaşımlarla aktarılacaktır.

Pozları uygulama ve başkasına aktarma metodları ayrıntılı şekilde anlatılacak pozları destekleyici nefes ve meditasyon teknikleri de uygulanacaktır.

Katılımcılar yoga uzmanlaşma deneyimlerinde güvenli, sağlam, anatomiye hakim, açık ve yoganın kalbini özümsemiş olarak duyarlı ve yaratıcı olacaklar. Katılımcılar ilk günden birbirini destekler şekilde ilerleyen teori ve pratik bölümleri sonucu farkındalık içinde, kalpten hissederek, bilginin ardındaki mantığı anlayarak, temel düzeyde bildiklerini başkalarına aktarabileceklerdir.

Kimler Katılabilir?

Meraklı bir yoga katılımcısı olarak kendini geliştirmek ve bilgilerini derinleştirmek isteyenler,

Yoga’da uzmanlaşıp başkalarına da bu bilgileri aktarmak isteyenler.

Uzmanlaşma süreci hem fiziksel hem de psikolojik açıdan yoğun bir süreç olacağından, bu yoğun disiplin gerektiren döneme hazırlıklı olanlar bu programa katılabilir,

Minimum 6 aydır yoga yapıyor olmanız gerekmektedir.

Sertifika

Program sonunda 200 saatlik Yoga Alliance onaylı sertifika almaya hak kazanır. (www.yogaalliance.org)

Detaylı bilgi ve kayıt için: info@cihangiryoga.com ve  +90 312 426 2747 veya +90 532 471 9030