Etkinlikler

Dylan Werner ile Yaz Sürprizi


Cihangir Yoga, İstinye — 6:30 pm - 9:30 pm
dylan_2017_HEADER

Dylan Werner ile Yaz Sürprizi

Cihangir Yoga Dylan Werner ile son dakika sürpriz bir anlaşmayla 5 derslik bir program hazırladı. Yaz enerjininizi Dylan’ın müthiş derslerine saklayın. 25-27 Ağustos’ta gerçekleşecek kursta  Dylan inanılmaz asana pratiğinin yanı sıra her seviyeden yoga öğrencisinin yoga pratiğine çok zekice ve farkındalıkla katkıda bulunuyor. Hangi seviyede olursanız olun Dylan ile pratiğinizi geliştireceğinizden emin olabilirsiniz.

Her seviyeden öğrenciye açıktır.

Bu kurstan alacağınız saatleri CY 300 saat Dönüştürücü Yaşam ve Hocalık Yolu Programına saydırabilirsiniz.

1 Ders: 150 TL
5 dersten oluşan tüm Kurs 750 TL
25 -27 Ağustos, 2017 Koç Jimnastik Kulübü,  Cihangir Yoga, İstinye stüdyo yanı

PROGRAM
Program

25 Ağustos Cuma, 18.30 – 21.30 Sınırlarınızın Ötesine Geçin

Bu güçlü vinyasa akışı farkındalığınızı canlandırıp yüksek bilincinizle bağlantıya geçmenizi sağlayacak. Güç, denge ve esnekliğin temellerini atmak için zekice tasarlanmış bir ders akışıyla hareket edin. Zorlu kol dengeleri ve el duruşlarında yükselin. Bunların modifikasyonları gösterilecek ve istediğiniz seçenekle çalışabileceksiniz.
Fiziksel pratikten daha fazlasını içeren bu çalışma, büyüme ile derinlik arasında bir denge kurarak ruhunuzu keşfetmenizi sağlayacak. Rav Vast’ın iyileştirici sesleri ile ders kapatılacak.

26 Ağustos Cumartesi, 09.30 – 13.00  Kol Dengelerinde Derinlemesine Değişim

Bu ders ellerinizin üstüne gelmek ve kol dengelerinin size sunabileceklerini keşfetmekle ilgili. Sağlam bir temel kurup güç ve dengenin basit konseptlerini özümseyerek özgüvenli ve emniyetli bir şekilde pratiğinizi dönüştüreceksiniz.
Çeşitli kol dengelerine, bunlara giriş ve bunlarda kalma tekniklerine çalışacağız. Güçlü bir altyapı hazırladıktan sonra kol dengeleri arasında geçiş yapma, el duruşundan kol dengelerine geçiş yapma ve hatta hazır olanlar için el duruşları arasında geçiş yapma ve tek elle handstand pratiği yapacağız.

15.00 – 18.30   Zıpla, Sıçra ve Uç
Bu ders her seviyede öğrenciye kendi akışını oluşturmada yardımcı olacak.. Matta yumuşakça akabilmeniz ve uçabilmeniz için gerekli kontrol ve zarafetle hareket etmeyi öğreteceğim. Kontrollü hareket, farkındalık ve bilinci hep pratiğimizde tutmayı sağlamaktadır.
Bu derste öğreneceğiniz teknikler, matın önüne sıçrarken, el duruşuna kalkarken, karga pozuna geçerken, kontrollü iniş ve fazlası için bilinçli farkındalık seviyenizi yükseltecek. Pratiğinizde ne seviyede olursanız olun, öğreneceğiniz bu basit teknikler seviyenizi yükseltecek. Eğlenceli el duruşu ve kol dengeler arasında geçişlerle bitireceğiz.

27 Ağustos Pazar 09.30 – 13.00 Geriye Eğilmeleri Tersine Çevirme

Geriye eğilmenizi başaşağı edin. Önce yeni teknikler ve araçlar ile güvenli ve etkili bir şekilde geriye eğilmenizi derinleştirmeyi özümseyin. Bedenin geriye eğilmesini çeşitli ters duruşlarda derinleştirirken bedeni açmayı ve güçlendirmeyi öğrenin. Scorpion ( Akrep pozu), önkol scorpion, Hollowback, önkol hollowback’leri ve diğer varyasyonları keşfedeceğiz.

15.00 – 18.30  Esneklik (Fasya esnemesi ve esneklik gelişimi kursu)

Bedenin büyük kısmı fasyadan oluşmaktadır. Fasyayı eğitmeyi anlamak pratiğinizi ve hareket edişinizi değiştirecek.
Bu workshop, esnekliğinizi geliştirmek için fasyanızı esnetmeyi öğretecek ve dengenizi, iç algınızı ve reflekslerinizi geliştirmek için fasyal esnekliğinizi çalıştıracak. Bunu fasyal düzleme odaklanmış holistik esneme ve dinamik elastiklik geliştirmesi yoluyla yapacağız.

Kayıt ve bilgi : info@cihangiryoga.com GSM +90 530 826 21 55