Etkinlikler

Gathering of Light


— 12:00 am
paros_header_tr

Cihangir Yoga ve Bhavana Yoga, Sianna Sherman, Zeyneb Uras, Masood Ali Khan ve Konstantinos Charantiniotis ile gerçekleştireceği 2017 Yaz Yoga İnzivasını sunar.

Gathering of Light

Paros Adası, Santa Maria, Yunanistan

25 Haziran – 1 Temmuz 2017

Cihangir Yoga ve Yunanistan’daki kardeş stüdyosu Bhavana Yoga Yunanistan’ın eşsiz Paros adasında artık gelenek haline gelen olağanüstü Yaz Yoga İnzivası’nın üçüncüsünü gerçekleştiriyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden yoga severleri bir araya getirip sevdiğimiz şeyi paylaşmanın gurur ve mutluluğunu bir kez daha yaşıyoruz.

Bu yaz Zeyneb Uras ve Konstantinos Charantiniotis, Sianna Sherman ve Masood Ali Khan ile bir araya gelerek sizlere dönüştürücü güce sahip bir inziva sunuyor !

Bu 6 günlük yoga inzivası güzel Paros Adası’nın Okreblue Oteli’nde, yazın en uzun günlerinde gerçekleşiyor.

Deniz ve güneşle, yoga yaparak, mantralar söyleyerek, yaşam enerjisini içine çekerek ve Yunan adalarının büyüsünde yenilenerek kalbindeki ışığı canlandır. Yaz günlerinde ışığın gücünü kutlamak için yogiler olarak bir araya geliyoruz. Kendi içimizdeki ışığı geliştirirken, bağlantıda olduğumuz çevrenin ve ailelerimizin içindeki ışığı da güçlendiriyoruz. Bu inziva, ruhunu büyüleyecek, duyularını zenginleştirecek ve yaşamının bütününde mevcut olan yoganın özünü açığa çıkartacak. Buluşmamız, bu başlıklarla sınırlı olmamakla beraber, günlük olarak yoga, pranayama, mantra, dans, canlı müzik, gülme, yüzme, güneşlenme, en leziz Yunan yemeklerini tatma, tatlı uykular, senin gibi digger ülkelerden gelen yogilerle sohbet etme, yıldızları izleme, küçük kestirmeler, beklenmedik maceralarla müthiş bir keyif fırsatı sunuyor.

Dört hoca ve uluslararası bir yogiler topluluğu ile beraber gerçekleşecek olan bu inziva, ruhunu büyüleyecek, duyularını zenginleştirecek ve yaşamının her alanında yoganın özünü açığa çıkaracak.

İster kendin gel, ister arkadaşlarınla ya da eşinle katıl. Kaç yaşında olursan ol, hangi seviyede yoga yapıyor olursan ol gel. Farklı yoga ekollerinden gelen tüm öğrencilere de açıktır !

Bu İnziva’daki ders saatleri ( 30 saat) Cihangir Yoga 300 saat Dönüştürücü Yaşam Ve Hocalık Yolu Programı’na saydırılabilir.

Bu etkinlik ESCEY TURİZM aracılığı ile düzenlenmektedir. Lisans numarası 5333’tür.siannashermanSianna Sherman : shiannasherman.com

Sianna Sherman, uluslararası çapta tanınmış bir yoga öğretmeni, topluluk aktivatörü, ilham verici öykü anlatıcısı ve dünyadaki festivallerde tutkulu bir konuşmacıdır. Yoga Journal’ın ortaklığı ile Tanrıça Yoga Projesi’nin yaratıcısı Rasa Yoga, Mythic Yoga Flow®’un kurucusu ve kadınların güçlenmesine hizmet eden bir platform olan Urban Priestess’in kurucularındandır . Dünyayı dolaşan bir yogini olarak, yüksek frekanslı toplantılar, eğitmen eğitimleri, atölye çalışmaları, kutsal mekanlarda inzivalar ve Hac yolculukları sunuyor. Sianna, Soul Alchemy’e derinden bağlı yenilikçi ve vizyon sahibi bir ruhtur. Hayatının misyonu, Sihri Ateşle!zeynebZeyneb Uras : cihangiryoga.com

Cihangir Yoga’da Eğitmen, Ortak ve Yönetici olarak görev yapan Zeyneb, 1996 yılında Los Angeles’ta ilk kez yogaya başladı. O günden beri İstanbul’da sevgi dolu, aydınlık ve besleyici bir ruh ile hizmet veren en etkili yoginilerden biri oldu. Zeyneb’in kendisi ve başkaları arasındaki derin bağları canlandırma yeteneği, öğretilerinin kalbidir ve dünyanın dört bir yanından gelen yoga severleri bir araya getirir. Eşi ve üç oğlu en büyük ilham kaynağıdır.

 

konstantinosKonstantinos Charantiniotis : konstantinosc.com

Konstantinos, Bhāvanā Yoga’nın kurucusudur. 25 yılı aşkın bir süredir Yoga öğreniyor, pratik ediyor ve eğitiyor. İnsan potansiyeli üzerine yaptığı çeşitli çalışmalar, beden eğitimi, Ayurveda, psikoloji, NLP ve hipnoterapi üzerine klasik çalışmaları içermektedir. Eğitmenlik çalışmalarında, felsefe ve kişisel gelişim teknikleri birleştirilerek öğrencilere, hayatlarını en iyi şekilde değiştirebilecekleri bir iç bilinç geliştirme fırsatı verilir. Kendisi Atina, Yunanistan’da yaşıyor, sağlık ve yaşam koçu olarak çalışıyor. Aynı zamanda uluslararası çapta seyahat ediyor ve eğitmenlik yapıyor ve insanlara hayatlarını sonuna kadar en dolu şekilde yaşamaları için çalışmalarıyla ilham vermeyi amaçlıyor.

 

masoodMasood Ali Khan : masoodalikhan.com

Masood Ali Han, perküsyonist, besteci, meditasyon eğitmeni, enerji tedavicisi, aktör, model ve “Connection to Creation” kurucusudur. Sri Lanka’daki Tamamlayıcı Tıp alanında Open International Üniversitesi’nden Evrensel Enerji Şifası alanında doktorasını tamamlandı ve aynı zamanda akupunktur alanında eğitim aldı.

Hintli / Müslüman mirasıyla Londra’da doğan Masood, kutsal mantralarla kaynaşmış büyüleyici ‘Hang’ davuluyla (hung olarak okunur) mermerleşen ses manzaralarını yaratan eklektik bir müzisyen. Kültürlerin kaynaşma hikayelerini anlatan kompozisyonları ve ruhani ilham için büyüleyici melodileri keşfediyor.

Masood, 1986’da eczacılık alanında lisans eğitimi alıyordu ancak inanılmaz şekilde 30’lu yaşlarında dünyanın en iyi uluslararası moda modeli olarak moda dünyasına çekildi. Bu yaşam biçiminin denemeleri fiziksel, zihinsel ve ruhsal açıdan zordu. Kısa süre içinde onu manevi uygulamalara sokan ve hayatını değiştiren olaylarla karşılaştı. Bu, başkalarına içlerindeki doğuştan gelen şifa yeteneklerine erişmelerine yardımcı olmak için bir rehber olması sayesinde , onu moda ve müzik endüstrisinin çılgınlığından korudu . Bugün, meditasyon eğitmeni olarak, Masood, model, aktör, sanatçı, müzisyen, yogiler, yoginiler ve her yaş grubundan geniş bir kitleye ulaşıyor.
Mekan
Okreblue Daireleri, yoga çalışmalarımızda elverişli bir yolculuk için mükemmel bir sahnedir. Havada tatlı kekik esintilerinin dans ettiği bu olağanüstü ve doğal güzellikteki ortam, huzur, dinlenme, pozitif enerji ve gençleşme için mükemmel bir cennet sunuyor.

Okreblue daireleri, adanın en güzel kumsallarından biri olan Santa Maria Körfezi’nin sahilinde yer alır ve mutfaklı odalardan özel stüdyo dairelere kadar tüm ihtiyaçlarınıza uygun konaklama imkanı sunar. Okreblue, doğayla çevrili, sahile sadece birkaç metre uzaklıkta güzel plaja ve kristal parlaklığında berrak denize bakmaktadır. Okreblue’daki yoga platformu, 140 metrekarelik ahşap çatılı ve bambu duvarlı ahşap terastır. Sahipleri Angelo ve Sassy, konuklarının dinlenip,  adanın zarif hediyesi olan huzur ve doğasının keyfini çıkarabilmelerini sağlamak için bu güzel mülkü uzun yıllar boyunca geliştirmişlerdir.

Mekan hakkında daha fazla bilgi için internet adresinden bilgi alabilirsiniz. http://www.okreblue.com

Yemekler
Gün boyunca iki öğün (geç kahvaltı ve akşam yemeği) sunulmaktadır. Tüm yemekler, beslenmemiz için son derece yararlı ve gerekli vitamin ve mikro besinlerin alımınına saygı duyularak, seçilmiş bileşenler kullanılarak dikkatlice hazırlanır! Yemeğimiz vejetaryen Yunan mutfağıdır ve çoğunlukla Okreblue bahçelerinde yetiştirilen organik ürünlerle hazırlanmaktadır. Okreblue’nın güzel tavernasında yer alan The Caretta restoranından ne zaman isterseniz kendi yemeğinizi sipariş etme seçeneğiz de vardır: carettarestaurant.gr/

Konaklama
Santa Maria’da bulunan Okreblue ve işbirliğinde olunan 2 otel Kalimera Paros ve Paros Athina’da katılımcıların tercihine göre oda tipleri sunulmaktadır ve tüm oteller yoga sınıflarımıza ve yemeklerin yer alacağı Okreblue’ya yürüme mesafesinde konumlanmıştır.

İnziva programı: 25 Haziran- 1 Temmuz
Birinci Gün, 25 Haziran Pazar 12.00’den sonra check-in
Saat 17: 00-19: 30’da açılış çemberi ile birbirimizi tanıyacak ve  topraklayan bir yoga pratiği yapacağız
20:00 akşam yemeği

Günlük Program
07:00 – 9:30 Sabah pratiği ve meditasyon sınıfı
10: 00-11: 00 brunch
Dinlenmek ve adanın etrafındaki güzel kumsalların keyfini çıkarmak için serbest zaman
18:30 – 20:30 Satsang & asana sınıfı
Satsang gerçeğin eşliğinde olanı dönüştürür. Bu toplanmalar, şifa yöntemlerini, koçluk ve sağlık gibi konularda konferans ve münazaraları içerecektir

20:30 Dinner

Son Gün, Dönüş:
Pratik ve kapanış çemberi, saat 10.00’a kadar
1 Temmuz saat 12: 00’a kadar check-out
Öğleden sonra eşyalarımızı bırakabileceğimiz özel bir alana sahip olacağız ve böylece denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz!

75 Dakikalık Masaj Seansı Teklifi
Konaklamanız boyunca Ayurveda Yoga Masajı’nın tadını çıkarma şansınız olacak. Ayurveda Yoga Masajı geleneksel Hint Derin Doku Masajı ve Yoga Esasına Dayalı Germe Terapilerini birleştirir ve çok özel bir tedavidir.

Masaj seansının keyfini çıkarmak istiyorsanız lütfen reservations@okreblue.com adresinden önceden rezervasyon yapın.

Katılım ve kayıt
Çift kişilik kullanım 1.150 € – brunch ve akşam yemeği dahildir.
Kayıt için lütfen 350 Euro depozito edin. Diğer 350 Euro, 30 Mart 2017 tarihine kadar ödenmeli ve 26 Mayıs 2017 tarihine kadar tam ödeme yapılmalıdır.

Tek kişilik oda ve ücretler için, lütfen bizimle iletişime geçin, odalar sınırlı sayıda olduğu için erken rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

Sınıflar her seviye için uygundur. Alan sınırlıdır; İlk önce gelin, ilk önce servis alın.

Kayıt ve ödeme ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen info@bhavanayoga.com adresine e-posta gönderin veya + 30-2103238133 numaralı telefonu arayın.

Ödeme ve İptal Politikası
Tam ödeme 26 Mayıs’a kadar yapılacak. Etkinlikten 30 gün önce alınan iptaller için: Tam katılım ücreti, yönetim, otel ve işlem ücretleri için 250 € eksi. Alanınızı dolduramadıkça, iptaller için 30 günden daha kısa sürede bir geri ödeme yapılmaz. Bizim adımıza geri çekilme iptali söz konusuysa, geri çekilme toplam geri ödeme (bilet ve ulaşım maliyetleri dahil değildir).

Geri ödeme politikası
Atölye iptali durumunda tam atölye ücreti iadesi (bilet ve nakliye ücreti dahil değildir).

Önemli Not
Kayıt işlemi tamamlanmış ve mevduatınızı banka hesabınıza yatırdığınızda SADECE yeriniz güvenlidir. Daha fazla bilgi için info@bhavanayoga.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Kayıt formu
Kaydolmak için lütfen bu başvurudaki tüm alanları doldurun. http://bhavanayoga.com/en/events/224/gathering-of-light-june-25-july-1-2017gathering-of-light-june-25-july-1-2017/
Başvurunuz bize ulaştığında, takip edilmesi gereken ödeme prosedürü hakkında size bilgi vermek üzere sizinle iletişime geçeceğiz. Peşinat alındığında kayıt işleminiz tamamlanacak ve kaydınızın geçerli olacaktır.

Geçen sene gerçekleşen inzivadan görüntüler: