Etkinlikler

Jai-Jagdeesh ile Özgün Sesini Bul : Kundalini Yoga, Ses, Mantra Meditasyonu Atölyesi ve Konseri


Cihangir Yoga, İstinye — 6:30 pm - 9:30 pm
yeni

Jai-Jagdeesh ile Özgün Sesini Bul : Kundalini Yoga, Ses, Mantra Meditasyonu Atölyesi ve Konseri

Eylül 18, 2017
Cihangir Yoga, İstinye 18.30 – 21.30
Fiyat 150 TL

Mantra ve Meditasyon müziğinin en önemli temsilcilerinden olan ve çıkardığı albümlerle dünya çapında tanınan Jai-Jagdeesh 18 Eylül’de Cihangir Yoga’da. Jai-Jagdeesh beraberindeki iki müzisyenle birlikte güçlü Kundalini Yoga, Ses ve Mantra Meditasyonu çalışmaları ile hem gerçek sesinizi bulmanız için size yol gösterecek hem de müthiş bir müzik ziyafeti sunacak. Bu çalışma, korku temelli inançlarınızdan katmanlarınızı soymaya ve gerçek ÖZ’ünüzü ifade eden sesinizi bulmaya bir davet. Bu çalışmada Jai- Jagdeesh’e müzisyenler Hakan Kaya ve Onur Nevşehir eşlik edecek.

Kim olduğumuzu ve hayatta ne yapmak istediğimizi tamamen açıklayabilmek için zaman ve enerji gerekiyor – ve şu an gibi bir başka an daha yok. Kundalini yoga mantra ve meditasyonları bizi soy ağacımız, kişisel geçmişimiz, toplumun empoze ettiği ve korku temelli inanç sistemlerinden oluşan katmanları soymaya teşvik ediyor- ki kendimize özgün, tamamen kendi yansımamız olan sesimizi bulabilelim.

Jai-Jagdeesh’e bu güçlü yoga, meditasyon ve mantra pratiğinde katılın ve size ait olmayan tüm sesleri susturun. Merkezinizi güçlendirin, boğaz çakranızı açın ve kalbinizin gerçek sesini yayın. Gelin özgün bir sesle konuşalım ve şarkı söyleyelim.

Jai-Jagdeesh Hakkında

Jai-Jagdeesh’in sanatçı olarak yolculuğu 20 yıldan uzun zaman önce, Hindistan’da bir aşramda başladı ve çocukluğu boyunca devam etti. O günden bu güne, yaratıcı ruhu pek çok yola girdi: aktrislik, klasik Hint dansçılığı, fotoğrafçı ve yazar oldu. Müzik 2011 yılında “I Am Thine” adlı albümünün piyasaya çıkması ile ön plana geçti. İkinci albümü, “On Heaven & Earth”, haftalar içinde Billboard New Age listelerinde 6. numaraya yerleşti. İki meditasyon albümü, “The Expansive Spirit” (2012) ve “Miracles Abound” (2015) dünya çapında yogiler ve yoga öğretmenleri tarafından sevilmektedir.

Jai-Jagdeesh yeni albümü üzerinde çalışmaya, kalbinin en derin yaratıcılık seviyesini paylaşmaya devam ediyor. Bu kutsal sesleri paylaşmaya tamamen kendini adamış durumda, ve bunları kalbinin merkezinden söylüyor. Alçakgönüllülüğü, zerafeti ve nazikliği ile kirtan dünyasına biraz dans ve çokça sevgi getiriyor.