Etkinlikler

Kaifi ile Ayrılıktan Bir’liğe


Cihangir Yoga, Cihangir — 12:00 am
kafi_header

Kaifi ile Ayrılıktan Bir’liğe

Tarih: 2-4 Şubat 2018
Hour: Cuma 19:00-21:00 Cumartesi-Pazar: 10:00-18:00
Yer: Cihangir Yoga, Fındıklı
Ücret: 850 TL (Erken Ödeme: 800 TL, 15 Ocak’a kadar)

Anımsamaya dair bu içsel yolculukta, insanın kendi kendine koyduğu sınırları, yani kişiliğin kısıtlılığını yansıtan filtrelere ışık tutacaksınız. Sevgi ve farkındalığın doğal akışının önünü kesen filtrelerdir bunlar. Bu yolculukta ilerledikçe, kendinize koyduğunuz sınırlar eriyip gitmeye başlayarak, sahici, sınırsız varlığınızın açılımına olanak sağlayacaktır.

Mevcudiyet ve sükunetin sağladığı güvenli bir alanda, kendi öz niteliklerimizin merkezine doğru yol alırız. Potansiyelimizle yeniden temas kurup, kendimizi aslında daima orada olan Aşk’ın uçsuz bucaksız akışına ve hakikate açarız.

Nefesimize, beden farkındalığımız ve kalbimizin enerjisine kök salıp, bir başkasının sol gözüne bakmaya dayalı olan bu kadim teknik, fiziksel sınırların kendiliğinden yok olduğu ve sınırsız akışa açıldığımız hissini yaratır. Aşkla farkındalık arasında köprü kurulabildiğinde beliren ve kalbe iyi gelen bu alanı bir armağan olarak kabul ederiz.

Bu nazik ama etkili yöntem tüm enerjimizi kalbe doğru yönlendirip, zihnin sessiz kalmasına ve sevginin varlığımıza doğru koşulsuzca akmasına olanak tanır. Bunun sonucunda stres ve endişe düzeyimizin azaldığını görüp, her anın tadını çıkararak yaşamamızın önünü kesen meselelerde berraklık ve güven kazanırız.

Zaten var olan bir’likle aynı titreşime geliriz ve bu bizi bütünün huzuruna taşır.

Gönül gözünü anımsayıp yeniden onunla bakmaya başlayarak, bu organik bütünlüğün doğal bir parçası olduğumuz için kendi özümüzde huzur buluruz.

Nefes alarak, rahatlayarak, kabul ederek, anımsayarak ve her bir hücremizin tecrübe ettiği varoluş coşkusunu sahiplenerek…

Kaifi’nin bireyler, çiftler ve gruplara yönelik olarak yarattığı meditatif bir yolculuk bu.

Kaifi

Separation to Unity’nin yaratıcısı ve Transcendental Coaching’in yaratıcı ortağı olan Kaifi, pek çok farklı metod ve teknikte eğitim görmüştür. Lisanslı HeartMath® koçudur, OSHO Meditatif Terapileri ve Aktif Meditasyonları eğitmenidir, DVNLP (Alman Nörolinguistik Programlama Kuruluşu) ve Ericksonian Hypnosis’in yetkili pratisyenidir. Tüm dünyada yıllardır bireylerle, çiftlerle ve gruplarla çalışarak deneyimlerini paylaşmaktadır. Bunlardan bazıları Ayrılıktan Birliğe -Uzmanlık Programı, Meditasyon Sanatı & OSHO Meditatif Terapileri, Ölüm bir Çiçeklenmedir – Bırakma Sanatı, Enerji Şifalanması ve TCT’dir. (Transandental Koçluk Porgramı)

Kaifi’nin çalışmalarındaki ana ilham kaynağı, kendi yaşam tarzı ve uzun yıllar ‘’uçlarda’’ tecrübe edilmiş hayat deneyimleridir. Onun zaman içerisinde dönüşümüne yol açan bu deneyimler. Hem sezgisel olarak oluşan hem de kalp farkındalığı ile ilgili en güncel bilimsel araştırmalarla bağlantı halinde ilerleyen “Ayrılıktan Birliğe” çalışmasını getirmiştir ve 2017’de “FSTU Uygulama Programı”nı oluşturmuştur. Onun çalışmalarını paylaşmak isteyenler için geliştirdiği bu programda, pratisyenlerine bu güçlü tekniği bireysel ve çiftlere özel seanslarda kullanabilecekleri bir eğitim vermektedir.

“Yarattığı sevgi ve kabul alanı, bilinçli bir farkındalık oluşturarak anın getirdiği her ne olursa olsun, hem keyifli olmaya hem de hayatınızla ilgili derin bir sorumluluk almaya götürüyor.”

Girit Adası’nda doğan ve yıllarca dünyayı gezen Kaifi, şimdi Lesvos Adası’nda küçük bir köy olan Eresos’daki OSHO Afroz meditasyon merkezinde yaşamakta ve çalışmalarını sürdürmekte.

Yeni baba olan Kaifi, bu deneyim ile hayattaki güzelliği tekrar keşfetmiş ve hayatın tatlarına yeniden uyanmıştır!

Bu çalışma hakkında detaylı bilgi almak için: eylemceliker2004@yahoo.com ya da 0532 628 0300