Etkinlikler

Mathieu Boldron Cihangir Yoga’da!


— 12:00 am
image4-2

Mathieu Boldron Cihangir Yoga’da!

Güçlü pratiği ve sempatikliği ile gönüllerde taht kuran Mathieu Boldron birbirinden keyifli dört ayrı atölye ile İstanbul ve Ankara’da bizimle!

Her seviyeye açıktır.

Cihangir Yoga, Cihangir
Ücret: Atölye başına 90 TL, tamamına katılım 150 TL

19 Eylül 2018 // 15.00-16.30 // Yogi’yi Takip Et
20 Eylül 2018 // 15:00-16:30 // Az Daha Çoktur

Cihangir Yoga, Ankara
Ücret: Atölye başına 250 TL, tamamına katılım 400 TL

22 Eylül 2018 // 11:00-13:30 // Yinyasa Yorgasmik bir Uygulama
23 Eylül 2018 // 11:00-13:30 // Yoga Uzmanları için Dokunma Sanatı

Detaylı bilgi ve kayıt için: info@cihangiryoga.com

Program Detayları:

Yogi’yi Takip Et:
Bu Yogi, kurtarıcı olduğu kadar yok edici de! Yogilerin kutsal alanını gerçek bir yoga pratiği oluştururken tecrübe etmeye hazır olun. Yogi yapılaşmış kalıpları yıkar ve öğrenciye pratiği boyunca rehberlik eder. Yıkım boyunca hayat hep yenilenir.
Bu uygulamada, alışıla gelmişin dışında bir Yin Yang akışı, bir arkaya eğilme spektrumu ve yavaş geçişler aracılığıyla yeni yöntemlere yönlendirileceksiniz.

Az Daha Çoktur:
Yin ve Pranayama birlikte yoga uygulamasında çok yüksek bir seviyeye erişmek için çok güçlü bir karışımdır. Bu atölyede böyle bir karışım ile yüksek verimde bir pratik deneyimlemeye hazır olun!

Yinyasa Yorgasmik bir Uygulama:
Yinyasa, yavaş ve güçlü bir Yang akışa girmeden önce vücudun kapılarını açmak için her zaman Yin duruşla başlayan bir yoga tarzıdır. Bu Yin Yang akışı, zihninizi gözlemlemenize, durgunlukta akmanıza, bedeninizin ruhunuzla uyum içinde özgürleşmesine izin verecektir. Tüm bedeninizde hissedeceğiniz enerjik bir deneyime hazır olun.

Yoga Uzmanları için Dokunma Sanatı:
Yoga asanalarını öğretirken en etkili yöntemlerinden biri, öğrencinin pozisyona doğru şekilde girebilmesi için gerekli durumda fiziksel müdahelede bulunmaktır. Öğrencilerinizi sözlü ipuçları ve talimatlar vererek de uyarabilirsiniz, ama ellerinizi bedenlerine koymak daha farklı bir şeydir. Bedendeki fiziksel ayarlamalar, vücuda doğrudan etki eden ve kişisel bir iletişim biçimidir. Yoga Uzmanları için Dokunma Sanatı Yoga’nın kutsal bilgeliğini paylaşmada güçlü bir araçtır.