Etkinlikler

DeLight Your Soul


— 12:00 am
CY-Paros-Header-TR

DeLight Your Soul

Zeyneb Uras, Konstantinos Charantiniotis ve Apostolia Papadamaki ile yaz ve keyifli anlarla dolu bir Yoga Yaz Tatili.

Tarih: 24-29 Haziran 2019
Yer: Paros Santa Maria Beach, Yunanistan
Ücret: 1150 Euro (20 Mart’a kadar erken ödeme indirimli: 950 Euro) (İki kişilik odada kişi başı fiyat)

Bu Haziran bizimle birlikte yazın güzelliklerininden keyif almaya davetlisiniz. Yunanistan’ın büyüleyici Kiklad adalarından Paros’ta sizi muhteşem bir yoga deneyimi bekliyor.

Artık bir gelenek haline gelen ve beşinci kez düzenlediğimiz Paros Yaz Yoga Tatilimiz’de bu sene Zeyneb Uras ve Konstantinos Charantiniotis’a Yunanistan’ın sevilen uzmanı Apostolia Papadamaki eşlik ediyor.

Her gün ilham verici yoga pratikleri, kalp açıcı mantralar, meditasyon, pranayama, bolca kahkaha ve güneşin altında ısınıp Ege Denizi’nin berrak sularında yüzerek hayatı kutlayacağız. Bununla birlikte, bedenimizi, zihnimizi ve ruhumuzu en kaliteli lezzetli Yunan yemekleri ile ve çevremizdeki doğa elementleri ile derin bağlar kurarak  besleyeceğiz.

Akşam seanslarında bedenimizi  keyifle nazikçe hareket ettireceğiz! Kumsalda, ruh kontak dansı size meditatif bir hareket haline doğru ışık tutacak ve yaratıcılığınızı bir çocuk masumiyetiyle ortaya çıkaracak. Tam bir duyusal yüzme deneyimi olan akuatik beden çalışması sizi varoluşun keyifli hafifliğine taşırken, gün batımı paylaşım çemberimiz gün boyunca yaptığınız pratiklerin ışık saçan armağanlarını hasat etmenizi sağlayacak.

Her birimizin içinde yaşayan ışığın yüzeye çıkmasını ve parlamasını sağlayarak yaşam gücünü içimize çekeceğiz, şarj olacağız ve canlanacağız!

Yoga seviyeniz veya stiliniz ne olursa olsun bize katılın, en keyifli halinizi vurgulayacak bu dönüştürücü deneyimi birlikte paylaşalım.

Bu etkinlik 5333 lisans numaralı ESCEY TURİZM tarafından düzenlenmektedir.

Detaylı bilgi ve kayıt için:  info@cihangiryoga.com veya +90 212 243 19 93

Rehberler Hakkında

Konstantinos Charantiniotis : konstantinosc.com

Konstantinos kendini kişisel dönüşüme adamış bir Holistik İyi Yaşam Koçu, Yoga ve Meditasyon eğitmeni ve bir babadır. 25 yılı aşkın bir süredir Yoga öğrenimi, pratiği ve paylaşımı ile uğraşmaktadır. İnsan potansiyeli üzerinde geniş bir yelpazeye yayılan bilgisi, klasik beden eğitimi çalışmaları, Ayurveda, psikoloji, NLP ve hipnoterapiyi içermektedir. Yogayı paylaşım yaklaşımı filozofi ve kişisel gelişim teknikleri ile birleşerek katılımcılara kendilerini yaşamlarını en iyi şekilde dönüştürmeleri için bir içsel farkındalık geliştirme olanağı sağlar. Atina, Yunanistan’da yaşıyor, iyi yaşam uzmanı ve yaşam koçu olarak çalışıyor. Ayrıca uluslar arası seyahatleri ve eğitimleri ile insanlara hayatlarını en iyi şekilde yaşamaları yönünde ilham vermeyi amaçlıyor.

Zeyneb Uras : cihangiryoga.com

Zeyneb her şeyin ötesinde, yaşamını öğrenciliğe adamıştır.

Senelerdir sürdürmekte olduğu farkındalık pratikleri sonucunda ortaya çıkan keşif ve bilgiler, bir ruhla diğeri arasında köprü vazifesi görmektedir. Öğrencileriyle, kalpten yaşadığı deneyimler üzerinden bağ kurarak, onları cesaretlendiren ve onlara ilham veren açılımlara aracı olmaktadır.

Yaşamının erken dönemlerinde edindiği reklamcılık ve halkla ilişkiler deneyimleri, partneri Alev Belviranlı ile Cihangir Yoga’nın işletmeciliğini yaparken ona ilham olmuş olsa da şu anda kendi gerçeğini, her şeyden çok sezgilerinden aldığı kuvvetle ortaya koymakta ve paylaşmaktadır.

Cihangir Yoga’da, gerektiğinde danışma masasının arkasında ya da stüdyolarda, gerektiğinde kafede ya da mağazalarda, yapılması gereken her ne varsa, hepsini sevgiyle yaparak, yüksek derecede hassasiyet sahibi ve özgün bir öğretmen/mentor rolünü doğal bir biçimde almıştır. Farklılıklar yerine birliğin altını çizerek, birçok insanın, spiritüel yolculuğuna destek vermekten büyük keyif almaktadır.

Cihangir Yoga’nın temel uzmanlaşma ve mentorluk programlarını yürütmekten, hem yerel hem de uluslararası alanda deneyim sahibi öğretmenler ile iş birliği yapmaktan ve bir diğer partneri olan Chris Chavez ile şevkle çalışarak, öğrencileri, öğretmenleri ve beraber çalıştığı tüm ruhları, kendi iç güçlerini bulabilmeleri ve kendi şarkılarını söyleyebilmeleri yolunda desteklemekten ötürü kendini ayrıcalıklı hissetmektedir.

Zeyneb aşık olduğu eşi, üç oğlu ve hayatın ona sunduğu tüm hediyeler aracılığı ile, hizmetlerini, yoga topluluğuna ve ötesine sevgiyle sunmaya devam etmektedir.

 

Apostolia Papadamaki: apostoliapapadamaki.com

Apostolia Papadamaki uluslar arası tanınmış bir koreograf ve dönüştürücü bir öğretmendir. Mutluluk İnziva merkezinin ve biyomatik anatomi metodunun kurucusudur. New York’ta modern dans, kontak doğaçlama, yoga ve Alexander tekniği eğitimleri almıştır. Bir hareket, sanat ve maneviyat aşığı olarak dünyanın bir çok yerinde ilham verici sanatçılarla ve öğretmenlerle şamanizm, müzik, ses, dalış ve bedensel denge terapisi eğitimleri almıştır. Derin bir ruhani anlayışa sahip ve hayata müteşekkir bir kişi olarak, bilgeliğini her zaman nefese bağlı bir anatomik hassasiyetle ve incelikle kalbi, sesi ve elleri yoluyla paylaşıyor, ve her bireyin mutluluğa kendi yolunu sade ve eğlenceli bir şekilde bulmasını sağlayacak bilgece bir rehberlik ve şefkatli bir destek veriyor.

Mekan

Okreblue odaları aydınlık yoga inziva yolculuğumuz için mükemmel bir ortamdır. Havada tatlı kekik kokusunun dans ettiği bu olağanüstü ve doğal güzellikteki ortam, huzur, dinlenme, pozitif enerji ve canlanma için mükemmel bir cennet sunar.

Adanın en güzel kumsallarından biri olan Santa Maria Körfezi’nde yer alan Okreblue, mutfaklı odalardan özel stüdyo dairelere kadar tüm ihtiyaçlarınıza uygun konaklama imkanı sunar. Okreblue, doğayla çevrilidir, sahile sadece birkaç metre uzaklıkta, güzel bir plaj ve berrak deniz manzarasına sahiptir. Okrebleu’deki 140 m2’lik ahşap yoga platformu ahşap bir çatı ve bambu duvarlara sahiptir.

Sahipleri Angelo ve Sassy, bu güzel mekanı konuklarının dinlenip, rahatsız edilmeden adanın lütufkar hediyeleri huzur ve doğanın keyfini çıkarabilmelerini sağlamak için yıllardır özenle geliştirmektedirler.

Mekan hakkında daha fazla bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://www.okreblue.com

 Yemekler

Gün boyunca iki öğün sunulmaktadır (geç kahvaltı ve akşam yemeği). Tüm yemekler, beslenmemiz için oldukça yararlı vitamin ve mikro besinlerin alımını desteklemek üzere seçilmiş malzemeler kullanılarak özenle hazırlanır! Yiyeceklerimiz vejetaryen olup çoğunlukla Okreblue bahçelerinde yetiştirilen organik ürünlerle hazırlanmaktadır. Tabi ki, ne zaman isterseniz Okreblue’nın güzel tavernası Caretta restoranından sipariş de verebilirsiniz: carettarestaurant.gr/

Konaklama

Oda tipi konaklama tercih ederseniz, yoga derslerinin yapılacağı ve yemeklerin sunulacağı Okreblue’de kalabilirsiniz.

  • Varış & Check-in, 23 Haziran Pazar

Check in Pazar günü 12:00’de başlar.

Tanışacağımız ve köklendiren bir asana pratiği yapacağımız ilk buluşmamız ve açılış çemberimiz 17:00 – 19:30 arasındadır.

Akşam yemeği 20:00’dedir.

  • Paros Adasını Keşif için Ekstra Öneriler

Çarşamba günü, sabah pratiğinden sonra, adayı keşfetmek ve keyfini çıkarmak için serbest zamanımız olacak, adadaki farklı plajlarını ve adanın güzel Naoussa şehrini ziyaret edebilirsiniz.

Günübirlik Mykonos ve Delos adaları turuna katılma opsiyonunu değerlendirmek isterseniz:

Bir otobüs bizi sabah yoga pratiğinden sonra Santa Maria’dan alacak ve Naoussa (Paros)’tan kalkan tekneye bineceğiz. Tekne bizi Delos adasına götürecek. Delos, 4000 yıllık antik bir şehir ve meşhur Apollo tapınağının yer aldığı muhteşem bir adadır. Burada 2 saat kalacağız. Mutlaka görülmeli!

Daha sonra teknemiz bizi Mykonos adasına götürecek, dilerseniz burada bir yunan balık tavernasında öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Adada 4 saat kalacağız ve akşam üzeri 18:30 civarında Naoussa(Paros)’a geri dönmüş olacağız. Dilerseniz, Naoussa şehrinde vakit geçirebilir ve akşam yemeğinizi burada yiyebilirsiniz.

Bu günübirlik tur, otobüs ve tekne ile ulaşımı dahil kişi başı 45-50 Euro’dur. Ödemeyi mekanda yapabilirsiniz.

*Bu seyahat hava şartlarının elverişli olması durumunda gerçekleştirilecektir. Detaylar için info@cihangiryoga.com adresine yazabilirsiniz.

  • 75 Dakikalık Masaj Seansı

Konaklamanız boyunca Ayurveda Yoga Masajı’nın tadını çıkarma imkanınız olacak. Ayurveda Yoga Masajı geleneksel Hint Derin Doku Masajı ve Yoga Esasına Dayalı Esnetme Terapilerini birleştirir ve çok özel bir uygulamadır.

Masaj seansının keyfini çıkarmak istiyorsanız lütfen reservations@okreblue.com adresinden önceden rezervasyon yapınız.

  • Son Gün & Dönüş, 29 Haziran

10:00’a kadar asana pratiği ve kapanış çemberi.

Check-out 12:00’ye kadar yapılabilir.

Öğleden sonra ayrılacaklar için eşyalarımızı bırakabileceğimiz özel bir alana sahip olacağız ve böylece denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz!

  • Ödeme & Kayıt

Çift kişilik oda 1150 Euro – geç kahvaltı & akşam yemeği dahil.

20 Mart 2019’a kadar erken ödeme avantajı 950 Euro.

Kayıt için 450 Euro depozito iletmenizi rica ederiz. Erken ödeme indiriminden faydalanmak için 20 Mart 2019’a kadar 500 Euro daha ödenmesi gerekmektedir. Ödemenin tamamının 22 Mayıs 2019’a kadar tamamlanması gerekmektedir.

Tek kişilik oda sayımız çok az olduğu için fiyat ve uygunluk durumu için bizimle erken iletişime geçmenizi öneririz.

Tüm yoga pratikleri her seviyeden öğrenciye uygun olarak tasarlanmıştır.

Sınırlı yerimiz olduğu için ilk kayıt yapanlara öncelik verilecektir.

Kayıt ve ödeme ile ilgili bilgi için bize info@cihangiryoga.com adresinden veya +90 212 243 19 93 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  • Ulaşım & Seyahat

Size seyahatinizin organizasyonunda yardımcı olabiliriz. Ülkenizden Yunanistan’a kolay ve rahat seyahat edin.  Daha fazla bilgi için bizimle info@cihangiryoga.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

  • Ödeme ve İptal Politikası

Tüm program ücretinin en geç 22 Mayıs’a kadar ödenmiş olması gerekmektedir. Etkinlik başlangıç tarihine 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde yaptığınız ödemeden yönetim giderleri, otel masrafları ve banka transfer komisyonları için 250 Euro düşülerek iadeniz yapılır. Etkinlik tarihine 30 günden daha az kalmış ise iade yapılmamakta, sadece eğer yerinize yeni başka bir katılımcı bulunursa iade mümkün olabilmektedir. Organizasyonun bizim tarafımızdan iptali durumunda, tüm program ücreti geri ödenir (biletler ve ulaşım ücretleri dahil değildir).

  • İade Politikası

Organizasyonun bizim tarafımızdan iptali durumunda, tüm program ücreti geri ödenir (biletler ve ulaşım ücretleri dahil değildir).

Kayıt ve ödeme hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin: info@cihangiryoga.com  veya +90 212 243 19 93