Etkinlikler

Paros’ta AYDINlanma Bir Yoga Yaz Tatili


— 12:00 am
paros_2018_header

Paros’ta AYDINlanma Bir Yoga Yaz Tatili

Tarih: 24-30 Haziran 2018

Lokasyon: Paros Santa Maria Beach, Yunanistan

Ücret: 900 Euro (1 Nisan’a kadar erken ödeme indirimi 750 euro)

Bu yaz, deniz-güneş eşliğinde yoga ve meditasyon yapıp felsefe ile derinleşeceğimiz, harika yemekler ve insanlarla birlikte yaşam enerjisiyle dolup taşacağımız bir yoga tatiline çıkmak ister misiniz?

Konstantinos Charantiniotis ve Zeyneb Uras ile Yunanistan’ın eşsiz Paros adasında, artık gelenek haline gelen, olağanüstü Yaz Yoga Tatili’nin dördüncüsünü gerçekleştirmek için yeniden bir araya geliyoruz.

Günlerin uzadığı ve güneşin pırıl pırıl parladığı Haziran ayı Paros’a gelmek için yılın en harika zamanıdır. Gelin, dönüştürücü güce sahip bu muhteşem tatilde buluşalım.

 

Bu etkinlik ESCEY TURİZM aracılığı ile düzenlenmektedir. Lisans numarası 5333’tür.

Konstantinos Charantiniotis : konstantinosc.com

Konstantinos, Bhāvanā Yoga’nın kurucusudur. 25 yılı aşkın bir süredir Yoga ile iç içe yaşıyor; araştırıyor, pratik ediyor ve birikimlerini başkaları ile paylaşıyor. İnsan potansiyeli üzerine yaptığı çeşitli araştırmalar, beden eğitimi, Ayurveda, psikoloji, NLP ve hipnoterapi üzerine klasik çalışmaları içermektedir. Paylaşımlarında felsefe ve kişisel gelişim tekniklerini birleştirilerek katılımcılara hayatlarını en iyi şekilde değiştirebilecekleri bir iç bilinç geliştirme fırsatı vermeyi amaçlıyor. Kendisi Atina, Yunanistan’da yaşıyor, iyi yaşam uzmanı ve yaşam koçu olarak çalışıyor. Aynı zamanda uluslararası çapta seyahat ediyor ve dünyanın dört bir yanında bilgilerini başkaları ile paylaşıyor. Çalışmalar ile insanlara hayatlarının sonuna kadar en dolu şekilde yaşamaları yönünde ilham vermeyi amaçlıyor.

Zeyneb Uras : cihangiryoga.com

Cihangir Yoga’da Yoga Uzmanı, Ortak ve Yönetici olarak görev yapan Zeyneb, ilk defa 1996 yılında Los Angeles’ta yogaya başladı. O günden beri İstanbul’da sevgi dolu, aydınlık ve besleyici bir ruh ile hizmet veren en etkili yoginilerden biri oldu. Zeyneb’in kendisi ve başkaları arasındaki derin bağları canlandırma yeteneği, paylaşımlarının kalbidir ve dünyanın dört bir yanından gelen yoga severleri bir araya getirir. Eşi ve üç oğlu en büyük ilham kaynağıdır.

Mekan

Okreblue Daireleri, yoga çalışmalarımızda elverişli bir yolculuk için mükemmel bir sahnedir. Havada tatlı kekik esintilerinin dans ettiği bu olağanüstü ve doğal güzellikteki ortam, huzur, dinlenme, pozitif enerji ve gençleşme için mükemmel bir cennet sunuyor.

Okreblue daireleri, adanın en güzel kumsallarından biri olan Santa Maria Körfezi’nin sahilinde yer alır ve mutfaklı odalardan özel stüdyo dairelere kadar tüm ihtiyaçlarınıza uygun konaklama imkanı sunar. Okreblue, doğayla çevrili, sahile sadece birkaç metre uzaklıkta güzel plaja ve kristal parlaklığında berrak denize bakmaktadır.

Okreblue’daki yoga platformu, 140 metrekarelik ahşap çatılı ve bambu duvarlı ahşap terastır. Sahipleri Angelo ve Sassy, konuklarının dinlenip,  adanın zarif hediyesi olan huzur ve doğasının keyfini çıkarabilmelerini sağlamak için bu güzel mülkü uzun yıllar boyunca geliştirmişlerdir.

Mekan hakkında daha fazla bilgi için internet adresinden bilgi alabilirsiniz. http://www.okreblue.com

Yemekler

Gün boyunca iki öğün (geç kahvaltı ve akşam yemeği) sunulmaktadır. Tüm yemekler, beslenmemiz için son derece yararlı ve gerekli vitamin ve mikro besinlerin alımınına saygı duyularak, seçilmiş bileşenler kullanılarak dikkatlice hazırlanır!

Yemeğimiz vejetaryen Yunan mutfağıdır ve çoğunlukla Okreblue bahçelerinde yetiştirilen organik ürünlerle hazırlanmaktadır. Okreblue’nın güzel tavernasında yer alan The Caretta restoranından ne zaman isterseniz kendi yemeğinizi sipariş etme seçeneğiz de vardır: carettarestaurant.gr/

Varış ve Check-in

Birinci Gün, 24 Haziran Pazar 12.00’den sonra check-in

Saat 17: 00-19: 30’da açılış çemberi ile birbirimizi tanıyacak ve topraklayan bir yoga pratiği yapacağız

20:00 akşam yemeği

 

Paros Adasını Keşif için Ekstra Öneriler

Çarşamba günü, sabah pratiğinden sonra, adayı gezmek ve keşfetmek için serbest zamanımız olacak. Adadaki farklı plajları gezebilir veya adanın güzel Naoussa şehrini ziyaret edebilirsiniz.

Günübirlik Mykonos ve Delos adalarına gitme opsiyonunuz da var.

Bu seçeneklerden birini değerlendirmek isterseniz seyahat detayları aşağıdaki gibidir:

Bir otobüs bizi sabah yoga pratiğinden sonra Santa Maria alanından alacak ve Naoussa (Paros)’tan kalkan tekneye bineceğiz. Tekne bizi Delos adasına bırakacak. Delos, 4000 yıllık antik şehir meşhur Apollo’nun da var olduğu harika bir adadır. Burada 2 saat kadar kalacağız. Mutlaka görmelisiniz!

Sonraki durakta tekne bizi Mykonos adasına bırakacak, dilerseniz burada bir yunan balık tavernasında öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Adada 4 saat kadar kalacağız ve akşam üzeri 18:30 sularında Naoussa(Paros)’a geri dönmüş olacağız. Dilerseniz, Naoussa’da vakit geçirebilir ve akşam yemeğinizi burada yiyebilirsiniz.

Bu günü birlik seyahat, otobüs ve tekne ile ulaşım dahil, kişi başı 45-50 euro’dur. Ödemeyi mekana ulaştığınızda yapabilirsiniz.

*Bu seyahat hava şartlarının elverişli olması durumunda gerçekleştirilecektir. Detaylar için info@cihangiryoga.com

 

75 Dakikalık Masaj Seansı Teklifi
Konaklamanız boyunca Ayurveda Yoga Masajı’nın tadını çıkarma şansınız olacak. Ayurveda Yoga Masajı geleneksel Hint Derin Doku Masajı ve Yoga Esasına Dayalı Germe Terapilerini birleştirir ve çok özel bir tedavidir.

Masaj seansının keyfini çıkarmak istiyorsanız lütfen reservations@okreblue.com adresinden önceden rezervasyon yapın.

Son Gün, Dönüş:

Pratik ve kapanış çemberi, saat 10.00’a kadar
30 Haziran saat 12:00’a kadar check-out yapabilirsiniz.
Öğleden sonra eşyalarımızı bırakabileceğimiz özel bir alana sahip olacağız ve böylece denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz!

Ödeme

Kayıt için lütfen 350 Euro deposito bırakın. Erken ödeme indiriminden faydalanmak için geri kalan 400 Euro ödemenin 1 Nisan’a kadar tamamlanması gerekmektedir.

1 Nisan’dan sonra yapılacak ödemeler için toplam ödeme tutarı 900 Euro olup, 28 Mayıs tarihine kadar tamamlanması beklenir.

Tek kişi oda sayımız çok azdır. Fiyat ve uygunluk durumu için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Tatildeki tüm yoga pratikleri her seviyeden öğrenciye uygun olarak tasarlanmıştır. Sınırlı yerimiz var, katılımınız kaporanızı ödediğinizde kesinleşir.

İletişim, kayıt ve ödeme için info@cihangiryoga.com, 00902122431993

Ulaşım ve Seyahat

Size seyahatinizin organizasyonunda yardımcı olabiliriz. Hangi ülkeden katılım sağlarsanız sağlayın seyahatinizi kolaylaştırmak için burdayız. İletişim için: info@cihangiryoga.com

Ödeme ve İptal Politikası

Tüm program ücretinin en geç 28 Mayıs’a kadar ödenmiş olması gerekir. Etkinlik tarihinden en az 30 gün önce yapılan iptallerde yaptığınız ödemeden 250 Euro yönetim gideri, banka komisyonları ve otel ücreti kesilerek iadeniz yapılır. Etkinlik tarihine 30 günden az kalmış ise iade yapılmaz. (Eğer, yerinize yeni birisini bulursak iade mümkün olabilmektedir.)

Geri Ödeme Politikası

Organizasyonun iptali durumunda, tüm program ücreti geri ödenir. (biletler ve ulaşım ücretleri geri ödemeye dahil değildir.

Kayıt ve ödeme hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin: info@cihangiryoga.com VEYA +90 212 243 19 93