Etkinlikler

Saul David Raye ile bu yaz açılmayan kalp kalmayacak!


Cihangir Yoga, İstinye — 12:00 am
saul_header

Saul David Raye ile bu yaz açılmayan kalp kalmayacak!

Master Yogi,  Hatha Yoga, Ayurveda, Bhakti Yoga, Tantra Yoga gibi bir çok alanda derin tecrübeye sahip Saul David Raye’i 13-15 Temmuz 2018 tarihlerinde Cihangir Yoga’da ağırlamaktan onur duyuyoruz. Bu yaz takviminizi şimdiden bu çok özel konuğumuz için ayırın.

İlk kez Türkiye’ye gelecek olan Saul David Raye özgün ve kalp merkezli öğretisi ile 25 yılı aşkın bir süredir dünyanın bir çok farklı ülkesinde binlerce kişiye ilham kaynağı olmuştur. Saul, düzenlediği yoga ve ruhsal gelişim atölyelerinde  kişilere kendi içlerindeki güç ve içsel gerçeklikleriyle derinden bağlantı kurmaları için güvenli bir alan yaratır.

Çok özel bu haftasonunda aynı zamanda Kirtan sanatçısı olan Saul David Raye’e deneyimli müzisyen Jim Beckwith eşlik edecek. 15 Temmuz Cumartesi akşamı Saul David Raye ve Jim Beckwith Kirtan müzikleri ile, Lemongrass sağlıklı yemekleri ile istinye stüdyomuzda adeta bir yaz şöleni sunacaklar.

Saul David Raye Kimdir?

Saul David Raye bir öğretmen, şifacı, müzisyen ve ruhani aktivisttir. Ailesiyle birlikte Los Angeles’ta yaşamakta ve orada ortak kurucusu olduğu Mandala Center’da haftalık dersler vermektedir.

Hatha Yoga, Ayurveda, Bhakti, Tantra, Thai Masajı, Pranik Şifa, Şamanizm ve diğer yerli pratikleri ile ilgili çalışmalarından etkilenmiştir ve 25 yılı aşkın bir süredir pratik yapmakta ve öğretmektedir.

Saul, modern arayışlar için kadim bilgelik öğretilerini hayata getirir ve öğrencilerin kendi özgün güçleri, ruhu ve gerçekleriyle derinden bağlantı kurmaları için güvenli bir alan yaratır. Saul’un otantik ve kalp merkezli öğretisi, dünyadaki birçok öğrenciye ve öğretmene örnek olmuştur ve onları etkilemiştir.

20 yılı aşkın bir süredir hem ABD’de hem de dünya genelinde konferanslar, festivaller ve inzivalar düzenlemiştir ve beden-ruh alanında ileri gelen birçok aydınla birlikte çalışmıştır. Bir sanatçı olarak, dünya mantra müziği albümü çıkararak, 2 şarkısıyla (10,000 Suns Music for Healing, Peace + Awakening) iTunes listelerinde 3 ve 4 numaraya yerleşmiştir. Birçok yoga merkezinde ve festivalde performanslar vermiş ve çalışmalarını öğretmen eğitimleri, atölyeler, sınıflar, kutsal geziler, inzivalar ve kutsal müzik ile paylaşmaya devam etmektedir.

Tarih: 13-15 Temmuz 2018

13 Cuma   19:30-22.00
14 Cumartesi   13:00-15.30 ve 18:30-21.00
15 Pazar. 13:00-15.30

Lokasyon: Cihangir Yoga, İstinye’de Yoga, Kirtan, Kalp, Derin Çalışmalar ve Lemongrass’da harika yemekler bir arada.

Ücret: 510 TL ( 5 Haziran’a kadar erken ödeme indirimli fiyat 450TL) (Cuma, Cumartesi, Pazar yoga atölyesi. Cumartesi akşamı yemekli Kirtan bu fiyata dahildir. 5 Haziran’dan sonra tek ders katilimi ve cumartesi akşamı Kirtan+Yemek katılımı fiyatı ayrıca alınabilecektir.)