Etkinlikler

Semin Yılmaz ile Yeni Ay Meditasyonu ve Kundalini Yoga


Cihangir Yoga, Cihangir — 7:00 pm - 8:30 pm
semin_header

Semin Yılmaz ile Yeni Ay Meditasyonu ve Kundalini Yoga

Tarih: 7 Aralık 2018
Saat: 19:00-20:30
Yer: Cihangir Yoga, Cihangir

Semin Yılmaz ile 2018 senesinin son yeni ayını meditasyon ve kundalini yoga ile karşılıyoruz.

Bu yeni ay yay burcunda olacak. Teması sevgi ve mucize! Yay burcunun yönetimindeki yüksek öğrenim, seyahat etmek, ruhanilik, öğretmek, yazmak, yüksek bilinç, gerçeklik, bilgi, macera, keşif alanlarında sevgi ve mucize dolu yeni bir deneyime hazırlanıyoruz.

Meditasyon ve yoga ile doğa ile uyumlanacağımız bu çok özel etkinlikte siz de bize katılın.

Herkese açık ve ücretsizdir.

Detaylı bilgi için: info@cihangiryoga.com

Semin Yılmaz Hakkında:

Rahatlamanın yollarını ararken 1999 yılında yogayla tanıştı. 2009 yılında, 38 yaşında kariyerine ara vererek, bir çok bilinmeyen ile yeni bir yola çıktı. Tek niyeti “Kendini keşfetmek” idi ve yolu Kundalini Yoga ile kesişti. İlk kez kalbine ve ruhuna gerçekten temas etmiş, ve böylece iç yolculuğu başlamıştı. Yoga ve meditasyonu günlük hayatının bir parçası olarak yaşayan Semin, işin sırrının “Kendinin Ustası” olmak olduğunu söylüyor.

Amacı insanların “sevgiyi” keşfetmelerine yardımcı olmak. Semin’in derslerini üç kelime ile tanımlayacak olursak:  bağlantı, yükseltici ve farkındalık

Yaşadığı, içinden geçtiği süreç ne olursa olsun kendi tecrübelerini, kendi gerçeklerini tüm açık yürekliliği ile paylaşan Semin Radyo Bozcaada’da “Kalpte Yaşamak” adlı programını yapmakta.

Detaylı bilgi için: www.kalpteyasamak.com