Etkinlikler

Theodore Kyriakos ile 2 Dönüştürücü Çalışma


Caddebostan Cihangir Yoga — 2:30 am - 4:30 am
theo_header

Theodore Kyriakos ile 2 Dönüştürücü Çalışma

Tarih: 25- 26 Şubat,2017

Yer: Cihangir Yoga,Caddebostan

Tek katılım: 90 TL

Tüm katılım: 170 TL

Tercüme olacaktır.
Yoga bilgisi gerekmemektedir.

Kim olduğumuzu kabul edemiyorsak, kendimizi nasıl tamamen sevebiliriz?

Bilinçli farkındalık, beden farkındalığı, aktif hayal gücü ve yaratıcı ifade kullanacağımız bu atölyede, içsel gücümüzü ve özgün benliğimizle yeniden bağlantı kurmayı öğreneceğiz.

“Bilinçdışını bilinçli hale getirmediğimiz sürece o, hayatımızı yönlendirecek ve biz buna kader diyeceğiz” C.G. Jung

Bu çalışma, kişisel iç pratiğinizi kolaylaştırmak üzere, size pratik ve güçlü araçlar sunmak için hazırlanmıştır. Derinlemesine teknikler öğrenerek bu teknikleri dönüşümünüz için pratik yollarla nasıl uygulayacağınızı ve benliğinizin çok yönlü entegrasyonunu nasıl kolaylaştıracağınızı öğreneceksiniz. Sunulan bu beceriler, kişisel gelişimle ilgilenenler ve başkalarına öğretenler için mükemmel bir kaynak olacaktır.

Çalışmada kullanılan teknikler Jung ve Transpersonal Psikoterapi’den entegre edilmiştir fakat kökleri çok eski geleneklere dayanmaktadır. Bir başka deyişle, bu teknikler uzun yıllar boyunca test edilerek bugüne kadar hayatta kalmışlardır, nedeni mi? Çok basit, çünkü işe yarıyorlar! Bu pratiklerin nasıl işlediği, kendi zamanınızda denemeniz için parça parça anlatılacaktır.

25 Şubat Cumartesi 14.30-16.30 Giydiğimiz Maskeler

Hayatta en çok ulaşılmak istenen hedeflerden biri de mutluluktur. Ancak, mutluluk doğrudan bir hedef olarak sürdürülemez. Mutluluk, daha hakiki bir yaşam sürmenin sonucudur.

Bu atölyede günlük yaşamımızda dünyaya sunduğumuz yüzümüzü ve gerçekte kim olduğumuza yakın olan ama saklanmaya devam ettiğimiz yüzümüzü keşfedeceğiz. Bilinci artırmak, daha hakiki olmak ve kişisel bilgimiz olan iç bilgeliğe erişmek için aktif hayal gücünün, yaratıcı ifadenin (maskeler oluşturacağız) armağanını keşfedeceğiz.

26 Şubat Pazar 14.30-16.30 Erk Hayvanınızı Bulmak

Erk hayvanı, güç hayvanı, totem hayvanı vb. olarak adlandırılan bu kavram, birinin bağlantılı olduğu (fiziksel olması gerekmeyen) ve kendisinin ortaya çıkarması için çağrıldığı belirli özellikleri taşıyan bir hayvandır.

Çoğu zaman Ruh/Erk hayvanı kişinin ruhunda görünür; çünkü birey, o anki yaşam zorluklarıyla zamanında baş etmek için bu niteliklere gereksinim duyar. Erk hayvanı aynı zamanda bir bilgelik taşıyıcısıdır.

Bu çalışmada şunları keşfedeceğiz:

  • Ruh hayvanı nedir?
  • Kişisel gücünüzü çağırmak ve erk/güç ruhunuza bağlanmak
  • Kendinizi güçlendirmek ve hayatın zorluklarıyla baş etmek için erk/güç hayvanınıza bağlanmak

Kayıt ve detaylı bilgi için: Cihangir Yoga: 0539-572 84 37, info@cihangiryoga.com