Online Üye Girişi Nasıl Yapılır?

Cihangir Yoga stüdyolarındaki derslerimiz için, online rezervasyonumuzu deneyin ve yerinizi online olarak ayırtın.

Online rezervasyonlar ile 7 gün öncesine kadar derslerde yerinizi ayırtabilirsiniz. Lütfen stüdyomuza geldiğinizde deske de uğrayıp kartınız okutarak derse kayıt olmanız gerektiğini unutmayın.

Ders için yer ayırtma ya da rezervasyonunuzu iptal etme hakkınız dersten 30 dakika öncesine kadar var. Eğer bir derse yer ayırttıysanız lütfen dersten 10 dakika önce stüdyomuzda olunuz yoksa yeriniz düşecek ve bir başka misafirimize açılacaktır. Lütfen derslere geç kalmayınız.

1. Sınıfınızı online rezerve etmek için MBO (Mindbody) ‘da üyelik hesabınıza bağlı bir kullanıcı ismi ve şifre üretmelisiniz. MBO’ya girişi yapmak için buraya tıklayınız.

2. Eğer online sistemde, MBO, yeniyseniz “Kayıt Ol” linkini seçerek bir üyelik oluşturunuz.

3. Adınız, soyadınızı ve sistemimizde bulunan bilgilerinizi giriniz.

4. Artık hazırsınız! Derslere online rezervasyon yapabilir, bilgilerinizi, girdiğiniz dersleri ve daha fazlasını görebilir, masaj randevusu talep edebilirsiniz.

TURKCE

Rezervasyon İptali

Eğer online rezervasyon yaptıysanız, en azından 30 dakika önce iptal etmelisiniz. İptaller acil durumlar dışında telefonla yapılamaz.

Kayıt ve Şartlar

Onliine üyelik açabilmeniz için Cihangir Yoga’da aktif ve geçerli bir üyeliğinizin olması gerekmektedir. Üyelik için lütfen bizi arayın ve Fındıklı, İstinye, veya Caddebostan stüdyolarımıza uğrayın.