Online Üye Girişi Nasıl Yapılır?

Cihangir Yoga stüdyolarındaki seanslarımız için, online rezervasyonumuzu deneyin ve yerinizi online olarak ayırtın.

Online rezervasyonlar ile 7 gün öncesine kadar seanslarda yerinizi ayırtabilirsiniz. Lütfen stüdyomuza geldiğinizde deske de uğrayıp kartınız okutarak seansa kayıt olmanız gerektiğini unutmayın.

Seanslar için yer ayırtma ya da rezervasyonunuzu iptal etme hakkınız dersten 30 dakika öncesine kadar var. Eğer bir seansa yer ayırttıysanız lütfen başlangıç saatinden 10 dakika önce stüdyomuzda olunuz yoksa yeriniz düşecek ve bir başka misafirimize açılacaktır. Lütfen seanslara geç kalmayınız.

1. Seansınızı online rezerve etmek için MBO (Mindbody) ‘da üyelik hesabınıza bağlı bir kullanıcı ismi ve şifre üretmelisiniz. MBO’ya girişi yapmak için buraya tıklayınız.

2. Eğer online sistemde, MBO, yeniyseniz “Kayıt Ol” linkini seçerek bir üyelik oluşturunuz.

3. Adınız, soyadınızı ve sistemimizde bulunan bilgilerinizi giriniz.

4. Artık hazırsınız! Seanslara online rezervasyon yapabilir, bilgilerinizi, girdiğiniz seansları ve daha fazlasını görebilirsiniz.

TURKCE

Rezervasyon İptali

Eğer online rezervasyon yaptıysanız, en azından 30 dakika önce iptal etmelisiniz. İptaller acil durumlar dışında telefonla yapılamaz.

Kayıt ve Şartlar

Onliine üyelik açabilmeniz için Cihangir Yoga’da aktif ve geçerli bir üyeliğinizin olması gerekmektedir. Üyelik için lütfen bizi arayın ve Fındıklı, İstinye, veya Caddebostan stüdyolarımıza uğrayın.