1- Stüdyolarımızda yoga ve mat pilates yapmanız için her türlü eşya mevcuttur. Stüdyo matlarını kullanabilir ya da kendi matınızı getirebilirsiniz. Stüdyo matını kullanıyorsanız, ekolojik mat temizleyicileri ile matınızı hijyenik tutabilirsiniz.

2- Seanslardaki akışı devam ettirmek ve kendi pratiğinizden tam fayda sağlamanız adına dersin başlangıcından en geç on dakika içinde derse girmenizi rica ediyoruz.

3- Seanslara katılımı görmemiz adına, her dersten önce resepsiyona gelip kartınızı okutmanızı bekliyoruz.

4- Parfüme karşı alerjik reaksiyonu olan öğrencilerimiz için parfüm ve deodorant kullanımında hassas davranmanızı rica ediyoruz.

5- Seanslara giriş ve çıkışlarda mümkün olduğunca sessiz olmayı öneriyoruz.

6- Seanstan erken ayrılacaksanız, hocanıza önceden söyleyip, matınızı kapıya yakın yerleştirip, Şavasana’dan önce stüdyodan çıkabilirsiniz.

7- Stüdyo içinde kullandığınız eşyaları seanstan sonra yerlerine düzenli bir şekilde koymanız bir sonraki seans için stüdyo düzeninin devamını sağlayacaktır.

8- Değerli eşyalarınızın güvenliği için kilitli dolaplarımızı kullanabilirsiniz. Dolap anahtarlarının sorumluluğu size aittir.

9- Stüdyolardaki güvenlik için içeceklerinizi ve cam bardakları stüdyo dışında bırakmanızı öneriyoruz.

10- Seans akışının etkilenmemesi için stüdyolara cep telefonlarınızı getirmemenizi rica ediyoruz.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Her zaman stüdyolarımız, seanslarımız, uzmanlarımız ve personelimiz ile ilgili önerilerinizi info@cihangiryoga.com adresine yazabilirsiniz.