Cihangir stüdyomuza özel üyeliklerimizden aşağıdaki fiyatlarla faydalanabilirsiniz.
Bu özel fiyat uygulamamız sadece Cihangir stüdyomuzda geçerli olup, bu uygulamadan faydalanan üyelerimiz diğer stüdyolarımızdaki derslere pratik başına 35 TL ödeyerek katılabilirler.
Satın alacağınız üyeliğin, tüm stüdyolarımızda geçerli olmasını tercih ederseniz, İstinye ve Caddebostan stüdyolarımızın üyelik fiyatları üzerinden satın alım yapabilirsiniz.
Üyelikleriniz ile tüm yoga ve pilates pratiklerine katılabilirsiniz.
Sorularınız için bizimle her zaman iletişime geçebilir, stüdyolarımızı ziyaret ederek de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tek Pratik: 50 TL

5’li Paket: 225 TL (2 ay içinde kullanılmalıdır.)

10’lu Paket: 425 TL (3 ay içinde kullanılmalıdır.)

Tanışma Paketi: 170 TL (Bu paketimiz, stüdyomuza ilk kez gelenler için 30 gün boyunca sınırsız pratik hakkı sunar. Ödeme nakit veya kredi kartı ile tek seferde alınır.)

*Tanışma paketi aldığınız ilk hafta dükkan alışverişlerinizi %15 indirimle yapabilirsiniz.

1 Aylık Üyelik: 260 TL

3 Aylık Üyelik: 750 TL

6 Aylık Üyelik: 1300 TL (Üyeliğinizi 1 ay dondurabilirsiniz)

12 Aylık Üyelik: 1980 TL (Üyeliğinizi 2 ay dondurabilirsiniz ve stüdyolarımız içinde havluları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.)

*Aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık üyeliklerinizle belirtilen süre dahilinde – herhangi bir sınırlama olmadan – istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz.

1 Haftalık Flexi Üyelik: 170 TL (İstanbul’da kısa süreliğine ziyaretçi olarak bulunuyorsanız ve süreli üyelikten faydalanamıyorsanız haftalık sınırsız üyeliğimizden yararlanabilirsiniz.)

Cihangir stüdyomuza özel fiyat tarifemiz üzerinden tanışma paketi ve üyelik alımlarınızda, diğer stüdyolarımızdan tek pratik başına 35 TL ödeyerek faydalanabilirsiniz.

Pilates seansları de üyeliğe dahildir.

Programda ‘özel atölye’ olarak belirtilen pratikler ayrıca ücretlendirilir.

Hamile Yogası:

Cihangir Yoga Üyelikleriniz Hamile Yogası seanslarını da kapsamaktadır. Üye olmayanlar tek bir pratiğe katılabilir veya 5 ve 10’lu paketlerimizden faydalanabilirler.

Tek Pratik: 50 TL

5’li Paket: 225 TL (2 ay içinde kullanılmalıdır.)

10’lu Paket: 425 TL (3 ay içinde kullanılmalıdır.)

Öğrenci ve 65 yaş üstü İndirimi:

Tek Pratik: 35 TL

Tanışma Paketi: 170 TL (Bu paketimiz, stüdyomuza ilk kez gelenler için 30 gün boyunca sınırsız pratik hakkı sunar. Ödeme nakit veya kredi kartı ile tek seferde alınır.)

*Tanışma paketi aldığınız ilk hafta dükkan alışverişlerinizi %15 indirimle yapabilirsiniz.

1 Aylık Üyelik: 245 TL

3 Aylık Üyelik: 672 TL

6 Aylık Üyelik: 1225 TL (Üyeliğinizi 1 ay dondurabilirsiniz)

12 Aylık Üyelik: 1925 TL (Üyeliğinizi 2 ay dondurabilirsiniz ve stüdyolarımız içinde havluları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.)

24 Aylık Üyelik: 3430 TL (Üyeliğinizi 2 ay dondurabilirsiniz ve stüdyolarımız içinde havluları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.)

*Aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık ve 24 aylık üyeliklerinizle belirtilen süre dahilinde – herhangi bir sınırlama olmadan – istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz.

1 Haftalık Flexi Üyelik: 147 TL (İstanbul’da kısa süreliğine ziyaretçi olarak bulunuyorsanız ve süreli üyelikten faydalanamıyorsanız haftalık sınırsız üyeliğimizden yararlanabilirsiniz.)

Genç İndirimi (11-15 yaş grubu):

Stüdyolarımızda 11-15 yaş grubu gençler için özel fiyat uygulamamız vardır. 1 aylık paket tek çekim 245 TL, 3 aylık paket alımı 3 aya kadar taksit opsiyonu ile 675 TL’dir.

Bu üyeliğinizi tüm stüdyolarımızda kullanabilirsiniz.

Yeni Uzman Pratikleri:

Stüdyomuzda staj programına devam eden uzman adaylarımız tarafından verilen pratiklere 10 TL nakit ödeme ile katılabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri:

Üyeliklerde Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi ve tüm Bonus kartlarına alınan üyeliğe göre vade farksız 3 ve 6 aylık taksit uygulanmaktadır.

Üyelik Koşulları:

Üyeliklerde para iadesi yapılmaz, üyelikler başkasına devredilemez.
Başka bir şehre iş veya evlilik nedeniyle taşınma durumunda resmi ikametgah belgesi ile iade yapılabilmektedir.
İade talebi halinde; Cihangir Yoga, üyenin kullanmış olduğu süreye denk düşen mevcut üyelik paketleri üzerinden gerekli bedeli düşerek geriye kalan tutarı iade eder.

Sağlık sorunları nedeniyle üyeliğinizi dondurmak isterseniz lütfen hastaneden alacağınız belgeyi getiriniz.

Üyelik koşulları, kişiye ya da gruba özel seçeneklerimiz için bizi arayın:
CİHANGİR – 539 5728437

Havlu ve Mat Kullanımı:

Tüm stüdyolarımızda mat kullanımı ücretsizdir. Havlu kullanımı ise 5 TL’dir. Yıllık ve 2 yıllık üyeliklerde havlu kullanım ücreti alınmaz.