Cihangir Yoga Ailemizin botanik güzeli İstinye stüdyomuzdan satın alacağınız üyeliğiniz ile İstanbul ve Ankara’daki tüm stüdyolarımızdan faydalanabilirsiniz.

Üyelikleriniz ile tüm yoga ve pilates pratiklerine katılabilirsiniz.

Sorularınız için bizimle her zaman iletişime geçebilir, stüdyolarımızı ziyaret ederek de detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstinye Stüdyomuzda Geçerli Ücretlerimiz

Tek Pratik: 70 TL

5’li Paket: 300 TL (2 ay içinde kullanılmalıdır.)

10’lu Paket: 560 TL (3 ay içinde kullanılmalıdır.)

Tanışma Paketi: 220 TL (Bu paketimiz, stüdyomuza ilk kez gelenler için 30 gün boyunca sınırsız pratik hakkı sunar. Ödeme nakit veya kredi kartı ile tek seferde alınır.)

*Tanışma paketi aldığınız ilk hafta dükkan alışverişlerinizi %15 indirimle yapabilirsiniz.

1 Aylık Üyelik: 350 TL

3 Aylık Üyelik: 960 TL (Aktif üyeliğinin süresi dolmadan üyelik alanlara %15 nakit ödeme indirimi sunulur.)

6 Aylık Üyelik: 1750 TL (Üyeliğinizi 1 ay dondurabilirsiniz) (Aktif üyeliğinin süresi dolmadan üyelik alanlara %20 nakit ödeme indirimi sunulur.)

12 Aylık Üyelik: 2750 TL (Üyeliğinizi 2 ay dondurabilirsiniz ve stüdyolarımız içinde havluları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.) (Aktif üyeliğinin süresi dolmadan üyelik alanlara %20 nakit ödeme indirimi sunulur.)

24 Aylık/ 2 Yıllık Üyelik: 4900 TL (Bu üyelik paketini alanlar, İstinye stüdyomuzdaki Lemongrass’da Detox paketlerinde %20 indirimden faydalanabilirler. Ayrıca, üyeliğinizi 2 ay dondurabilirsiniz ve tüm stüdyolarımızda havluları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.)

*Aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 ve 24 aylık üyeliklerinizle belirtilen süre dahilinde – herhangi bir sınırlama olmadan – istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz.

1 Haftalık Flexi Üyelik: 210 TL ( İstanbul’da kısa süreliğine ziyaretçi olarak bulunuyorsanız ve süreli üyelikten faydalanamıyorsanız haftalık sınırsız üyeliğimizden yararlanabilirsiniz.)

Tanışma paketi veya üyeliği bitmeden yeni paket alan misafirlerimiz nakit ödeme ile 3 aylık üyelik alımında %15; 6-12 ve 24 aylık üyeliklerde ise %20 indirim uygulanmaktadır.

Pilates seansları de üyeliğe dahildir.

Programda ‘özel atölye’ olarak belirtilen pratikler ayrıca ücretlendirilir.

Hamile Yogası:

Cihangir Yoga Üyelikleriniz Hamile Yogası seanslarını da kapsamaktadır. Üye olmayanlar tek bir pratiğe katılabilir veya 5 ve 10’lu paketlerimizden faydalanabilirler.

Öğrenci ve 65 yaş üstü İndirimi:

Tek Pratik: 35 TL

Tanışma Paketi: 220 TL (Bu paketimiz, stüdyomuza ilk kez gelenler için 30 gün boyunca sınırsız pratik hakkı sunar. Ödeme nakit veya kredi kartı ile tek seferde alınır.)

*Tanışma paketi aldığınız ilk hafta dükkan alışverişlerinizi %15 indirimle yapabilirsiniz.

1 Aylık Üyelik: 245 TL

3 Aylık Üyelik: 672 TL

6 Aylık Üyelik: 1225 TL (Üyeliğinizi 1 ay dondurabilirsiniz)

12 Aylık Üyelik: 1925 TL (Üyeliğinizi 2 ay dondurabilirsiniz ve stüdyolarımız içinde havluları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.)

24 Aylık Üyelik: 3430 TL (Üyeliğinizi 2 ay dondurabilirsiniz ve stüdyolarımız içinde havluları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.)

*Aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık ve 24 aylık üyeliklerinizle belirtilen süre dahilinde – herhangi bir sınırlama olmadan – istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz.

1 Haftalık Flexi Üyelik: 147 TL (İstanbul’da kısa süreliğine ziyaretçi olarak bulunuyorsanız ve süreli üyelikten faydalanamıyorsanız haftalık sınırsız üyeliğimizden yararlanabilirsiniz.)

Genç İndirimi (11-15 yaş grubu):

Stüdyolarımızda 11-15 yaş grubu gençler için özel fiyat uygulamamız vardır. 1 aylık paket tek çekim 245 TL, 3 aylık paket alımı 3 aya kadar taksit opsiyonu ile 675 TL’dir.

Aile İndirimi:

Stüdyomuzda aile üyelerine özel indirim uygulanır. Üyelerimizin çekirdek ailelerine %10 indirim uygulanır.

Uzmanlık Programı İndirimi:

Bizden Uzmanlık Programı almış üyelerimiz 3,6,12 ve 24 ay üyeliklerde %20 indirimden faydalanır. Kredi kartı kullanımında %10 indirim ve taksitlendirme yapılabilir.

Yeni Uzman Pratikleri:

Stüdyomuzda staj programına devam eden uzman adaylarımız tarafından verilen pratiklere 10 TL nakit ödeme ile katılabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri:

Üyeliklerde Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi ve tüm Bonus kartlarına alınan üyeliğe göre vade farksız 3 ve 6 aylık taksit uygulanmaktadır.

Üyeliği bitmeden yeni paket alan üyelerimize nakit ödemede 3 aylık üyelik alımında % 15; 6,12 ve 24 aylık üyelikler de ise %20 indirim uygulanmaktadır.

Üyelik Koşulları:

Üyeliklerde para iadesi yapılmaz, üyelikler başkasına devredilemez.
Başka bir şehre iş veya evlilik nedeniyle taşınma durumunda resmi ikametgah belgesi ile iade yapılabilmektedir.
İade talebi halinde; Cihangir Yoga, üyenin kullanmış olduğu süreye denk düşen mevcut üyelik paketleri üzerinden gerekli bedeli düşerek geriye kalan tutarı iade eder.

Sağlık sorunları nedeniyle üyeliğinizi dondurmak isterseniz lütfen hastaneden alacağınız belgeyi getiriniz.

Üyelik koşulları, kişiye ya da gruba özel seçeneklerimiz için bizi arayın:
İSTİNYE – 530 8262155

Havlu ve Mat Kullanımı:

Tüm stüdyolarımızda mat kullanımı ücretsizdir. Havlu kullanımı ise 5 TL’dir. Yıllık ve 2 yıllık üyeliklerde havlu kullanım ücreti alınmaz.