26 Mar 2021

CY İstinye, Nati Yoga Olarak Yeniden Açılıyor

CY İstinye, Nati Yoga Olarak Yeniden Açılıyor

Sevgili İstinye Üyemiz,

Son bir yılda içinden geçtiğimiz süreçle birlikte biz de olağandışı şeyler yaşadık. Bizi telefonlarıyla destekleyen, online derslerimize katılan ve İstinye şubemizin yeniden açılmasını sabırsızlıkla bekleyen üyelerimize gönülden teşekkür ediyoruz. 


Sürecin uzaması ve bununla gelen mali kısıtlar nedeniyle çok üzülerek Cihangir Yoga İstinye şubemizi kapatma kararı almıştık ancak bugün sizlere güzel bir haberle dönüyoruz. 


En büyük arzumuz, İstinye şubemizde 2010’dan beri yeşertip, büyüttüğümüz yoga topluluğunun devam etmesiydi ve şimdi bunun gerçekleşmesi için bir adım atıldı.  İstinye şubesi’, 1 Nisan’da bu kez Nati Yoga olarak kapılarını yeniden açıyor. Bu olağanüstü dönemde İstinye şubemizi kendi bünyesine katarak, yoga topluluğumuza kucak açan kardeş stüdyomuz Nati Yoga’yı gönülden tebrik ediyoruz. 

Nati Yoga Zekeriyaköy’de açtığı ilk şubesinden sonra, 1 Nisan itibariyle İstinye’de ikinci şubesini hayata geçirmiş olacak. 

Daha önce Cihangir Yoga İstinye şubemizden almış olduğunuz aktif bir üyeliğiniz varsa, üyeliğinizin kalan kısmını Nati Yoga’da kullanabileceksiniz. Cihangir Yoga’da ders veren uzmanlarımızdan bazıları da derslerine Nati Yoga’da devam ediyor olacak. 

Ders programını http://www.natiyoga.life/program/ adresinden inceleyebilirsiniz. 


Lütfen üyeliğinizi Nati Yoga’da kullanabilmek için 31 Mayıs 2021 tarihine kadar info@cihangiryoga.com adresine mail atın. Geçiş sürecini başlatalım.Geçiş işlemlerinin yapılabilmesi için bizimle paylaşmış olduğunuz e-posta adresi ve telefon bilgileriniz Nati Yoga ile paylaşılacaktır” 

Eğer Cihangir Yoga Online’da ya da Caddebostan şubemizde devam etmek isterseniz de bunun için de bizlere e-mail atmanız yeterli olacaktır. Sizinle yeniden birarada olmaktan çok mutlu olacağız !  


Matta görüşürüz.


Cihangir Yoga