17 Kas 2021

Stüdyomuzda Yoga Farkındalığını Devam Ettirelim

Sevgili Öğrencimiz, stüdyomuzda en sağlıklı koşullarda hep birlikte hareket edebilmek için aldığımız önlemleri ve uyguladığımız kuralları hatırlatmak istiyoruz.

Stüdyomuzda Yoga Farkındalığını Devam Ettirelim

Sevgili Öğrencimiz stüdyomuzda, en sağlıklı koşullarda hep birlikte hareket edebilmek için aldığımız önlemleri ve uyguladığımız kuralları hatırlatmak istiyoruz.  

1- Stüdyomuzda yoga yapmanız için matımız mevcuttur. Matlarımız her dersten sonra dezenfekte edilmektedir. Ancak kendi matınızı getirmeniz bu dönemde en sağlıklısı olacaktır.

2- Stüdyomuzda geçici bir süre için kısıtlı sayıda yardımcı yoga malzemesi kullanılmaktadır. İhtiyacınız olan ek malzemeleri yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz.

3-Tüm derslerimize rezervasyon ile öğrenci kabul edilmektedir. Web sitemiz ya da CY App üzerinden hesap oluşturarak ders rezervasyonu yapabilirsiniz.

4-Tüm öğrencilerimize alan açabilmek için, sadece gireceğinizden emin olduğunuz derse rezervasyon yapmanızı rica ederiz

5- Derse katılamaycağınız durumda en az birkaç saat öncesinden rezervasyonunuzu iptal etmenizi önemle rica ediyoruz. Bu derse girmeyi bekleyen diğer öğrencilerimize yer açacaktır.

6-Rezervasyon yaptığınız derse en az 10 dakika önce gelip, resepsiyona üyelik kartınızı okutmanızı rica ederiz. Son 10 dakika rezervasyonlar düşmekte, dersi bekleyen yedek üyeler seansa alınmaktadır.

7-Covid 19 önlemleri gereği girişte HES kodu kontrolü yapılmaktadır. Stüdyo içerisine öğrenciler ders başlangıcından 15 dakika önce alınmaktadır

8-Stüdyo içerisinde maskenizi takmaya devam etmenizi önemle rica ederiz. Sadece ders sırasında maskenizi çıkartabilirsiniz.

9-Soyunma odalarına aynı anda en fazla 2 kişi alınmaktadır. Duşlarımız ise geçici bir süre için kullanılmamaktadır.

10-Son olarak, sağlığınızla ilgili en ufak bir şüpheniz varsa, hastaysanız ya da ateşiniz varsa evde online derslerimize devam etmeniz en güzel önlem olacaktır. Tüm stüdyo derslerimiz aynı anda canlı olarak yayınlanmakta ve tekrar edebilmeniz için kayda alınmaktadır.

 

Birlikte yoga dolu, sağlıklı günlerin devam edebilmesi için özeninize teşekkür ederiz.

 

Cihangir Yoga