CY Dükkan

Yoga yaparken sizi destekleyecek aksesuarlar ve yogadan daha çok keyif almanıza yardımcı olacak yerli yabancı bir çok seçkin marka CY Dükkan’larımızda sizi bekliyor. Sürekli yenilenen ürünlerimizi incelemek için CY Dükkan’larımıza bekliyoruz.
Cihangir Yoga'nın satışta olan ürünleri ile yoga yaparken hem bedeninizi koruyabilir hem de rahatlayabilirsiniz. Satışlarımız İstanbul'da Cihangir, İstinye, Caddebostan stüdyolarımızda ve Ankara stüdyomuzda mevcuttur. İlk üyeliğinizi yaptığınız hafta ve doğum günü haftanızda dükkan ürünlerimiz %15 indirimlidir. 10 adet ve üzeri Cihangir Yoga ürünleri toplu alımlarında da %15 indirim yapılır. Toplu alımlardaki sipariş için iletişime geçiniz.

Nasıl Satın Alınır?

Ürünlerimizi Cihangir Yoga İstinye, Cihangir, Caddebostan ve Ankara stüdyolarımızdan birine gelerek nakit ya da kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Üyelerimiz doğum günlerinde ve üyeliklerini aldıkları hafta dükkanlarımızda %15 indirimden faydalanabilirler. Toplu alımlarınızda %15 indirim ve kargo ile gönderim yapılır. Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.


İş Ortaklarımız

Alo
Lando
Homemade
Zeytune
Yogazero
L'atelier D'ela
Elf Boho Desing
Hugthemoon
Jerf
Manji
Mey
Prana Vibes
Yoga Mini