Cihangir Yoga’nın Temelleri Adana 200 Saat

Cihangir Yoga 200 Saat Temel Uzmanlık Programı ilk defa Adana'da!
Tarih:
14 Mart 2020 - 11 Nisan 2020
Saat:
10:00 - 17:00
Konum:
Telefon:

İpek Soygür, Duygu Bingöl ve Özgür Oral’dan oluşan uzman kadromuz ile 14 Mart’ta Adana'da 28 günlük eşsiz bir yolculuğa çıkıyoruz.

Yoga bilgilerini aktarmayı deneyimlemek ve pratiğini geliştirmek isteyenler için tasarladığımız bu programa katılarak yaşamında yepyeni olanakları kucaklamak ister misin?

28 gün sürecek keşif dolu bu yolculukta sen de bize katıl.

Buluşma Tarihleri: 14 Mart – 11 Nisan 2020

Saatler: 10:00 - 17:00

Adana

Tanıtım Buluşması, Pratik ve Soru-Cevap:

14 Mart’ta başlayacak Cihangir Yoga’nın Temelleri Adana-200 Saat Uzmanlık programımız için, sevgili uzmanlarımız İpek Soygür ve Özgür Oral tanışmak, sorularınızı cevaplamak ve birlikte pratik yapmak için sizlerle buluşuyor!

4 Şubat, Salı

Sheraton, Adana

Pratik: 18:30 - 20:00

Soru Cevap: 20:00 - 20:30

Program Detayları:

Bu programda hatha yoga duruşları ve varyasyonları en gelişmiş yaklaşımlarla, ayrıntılı bir şekilde öğretilecektir. Katılımcılar, hatha yoga duruşlarını uygulama ve aktarma metodlarını, destekleyici nefes ve meditasyon teknikleri ile deneyimleyeceklerdir. Programı tamamlayan katılımcılar 200 saatlik uluslararası Yoga Alliance sertifikasına sahip olacak ve Temel Seviye’de Yoga bilgilerini aktarabileceklerdir. 200 saatlik bu programın 180 saatlik bölümü uzmanlarla birebir çalışma içerdiğinden katılımcalar uzmanlardan her konuda tam destek alabilecek ve hayatlarında yapmak istedikleri değişimler için özgüven ve ilham kaynağı bulacaklardır.

Cihangir Yoga’nın Temelleri Türkiye’nin en önemli Yoga Uzmanlık programı olarak tanınmaktadır. Programı tamamlayanlar, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli kentlerinde pratiklerini aktarabileceklerdir.

(Programdan fayda sağlamanız için minimum 20 stüdyo pratiğine katılımınız önemle tavsiye edilmektedir.)

Adana CY Temeller katilimcilarina Adana YogaLoft’da istedikleri paketten nakitte %15 indirim uygulanicaktır.

Programın Amacı:

200 saatlik bu temel hatha yoga uzmanlaşma pogramında, yoga öğrencilerine, hatha yoga pozları ve varyasyonları en gelişmiş yaklaşımlarla aktarılacaktır.

Pozları uygulama ve başkasına aktarma metodları ayrıntılı şekilde anlatılacak pozları destekleyici nefes ve meditasyon teknikleri de uygulanacaktır.

Katılımcılar yoga uzmanlaşma deneyimlerinde güvenli, sağlam, anatomiye hakim, açık ve yoganın kalbini özümsemiş olarak duyarlı ve yaratıcı olacaklar. Katılımcılar ilk günden birbirini destekler şekilde ilerleyen teori ve pratik bölümleri sonucu farkındalık içinde, kalpten hissederek, bilginin ardındaki mantığı anlayarak, temel düzeyde bildiklerini başkalarına aktarabileceklerdir.

Kimler Katılabilir?

Meraklı bir yoga katılımcısı olarak kendini geliştirmek ve bilgilerini derinleştirmek isteyenler,

Yoga’da uzmanlaşıp başkalarına da bu bilgileri aktarmak isteyenler.

Uzmanlaşma süreci hem fiziksel hem de psikolojik açıdan yoğun bir süreç olacağından, bu yoğun disiplin gerektiren döneme hazırlıklı olanlar bu programa katılabilir,

Minimum 6 aydır yoga yapıyor olmanız gerekmektedir.

Sertifika

Program sonunda 200 saatlik Yoga Alliance onaylı sertifika almaya hak kazanır. (www.yogaalliance.org)

Detaylı bilgi ve kayıt için: info@cihangiryoga.com veya +90 539 572 84 37

Toplam Ücret

6.900 TL

Toplam Ücret