Her Seviye ve Orta Seviye AcroYoga Atölyeleri Ankara

2019’un Ekim ayında düzenlediğimiz başarılı atölye çalışmalarından sonra, daha fazla AcroYoga ile sizinle birlikte olacağız! Zeynep Yılmaztürk ve Lars Ekm ile birlikte AcroYoga atölyesine katılın.
Tarih:
18 Nisan 2020 - 19 Nisan 2020
Saat:
13:30 - 16:00
Telefon:

Her Seviye ve İleri Seviye AcroYoga Atölyeleri

18 Nisan, 13:30 - 16:00 Cihangir Yoga, Ankara

19 Nisan,  13:30 - 16:00 Cihangir Yoga, Ankara

 

Her Seviye Acro Yoga Atölyesi

18 Nisan, 13:30 - 16:00 Cihangir Yoga, Ankara

2019’un Ekim ayında düzenlediğimiz başarılı atölye çalışmalarından sonra, daha fazla AcroYoga ile sizinle birlikte olacağız! Zeynep Yılmaztürk ve Lars Ekm ile birlikte AcroYoga atölyesine katılın.

Bu derste size AcroYoga’yu oluşturan çeşitli uygulamaları tanıtacağız. Yeni başlayanlar için olduğu kadar, aynı zamanda dereceli bir şekilde ilerleme göstermek ve var olan bilgilerine ince ayar vermek isteyenler için de mükemmel olan temellerle başlayacağız.

Temel (base), uçuş (flying), koçluk yapma (coaching) ve tespit etme (spotting) rollerini keşfe çıkacağız. AcroYoga uygulamanızın temelini oluşturacak ve AcroYoga'nın eğlenceli dünyasında başarınıza yardımcı olacak egzersiz ve rutinler sunacağız. Güven, iletişim ve neşe sanatını ele alacağız.

Ders İngilizce ve Türkçe olarak verilecektir. Ayrıca 19 Nisan'da ikinci bir atölye çalışması yapacağımızı lütfen unutmayın. Bu atölyeye katılırsanız, ikinci atölyeye otomatik olarak katılmaya hak kazanırsınız.

AcroYoga nedir?

AcroYoga yoga, akrobasi dinamik gücü ile şifa sanatlarının sevgi dolu şefkatini bir araya getirerek harmanlamaktadır. AcroYoga, vücudunuzu hareket ettirmenin yeni yollarını keşfederken güvenli ve desteklendiğiniz bir alanda benzer insanlarla bağlantı kurmanın, hareket etmenin ve birlikte oyun oynamanın harika bir yoludur.

Yatırım ve Dikkat Etmeniz Gerekenler

Çalışmaya bir partnerle gelmeniz gerekmemektedir; ayrıca daha önceden de AcroYoga yapmış olmanız gerekmez. Lütfen yanınızda tekrar doldurulabilir bir su şişesi getirin ve rahat edeceğiniz aktivite kıyafetleriniz üzerinizde olsun.

Eğitmen hakkında:

Aslen İsviçre'nin Bern kentinden olan Lars Ekm, yaklaşık 3 yıl önce Londra’da yaşarken AcroYoga’yı keşfetti. Son 2 yılını dünyayı gezerek ve dünya çapında akrobasi ve yoga öğreterek geçirdi. Geçen yıl 10’dan fazla ülkede ders verdi. Lars, el duruşlarına, eğlenmeye ve iletişime tutkuyla bağlı. AcroYoga International ile öğretmenlik eğitiminin yanı sıra 500 saat yoga öğretmenliği eğitimini tamamladı. Lars Ekm AcroYoga’yı öğretmek için düzenli olarak İstanbul’u ziyaret ediyor.

Herhangi bir sorunuz olursa lütfen doğrudan lars.eckmann@ehl.ch adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Lütfen 19 Nisan'da düzenlenecek olan orta seviyedeki atölyeye de bakınız.

Orta Seviye Akro Yoga Atölyesi 

19 Nisan,  13:30 - 16:00 Cihangir Yoga, Ankara

Bu derste size AcroYoga akışını öğreteceğiz. Yeni başlayanlar kadar, kademeli şekilde ilerleme göstermek ve var olan bilgilerine ince ayar vermek isteyenler için de mükemmel olan temel pozlarla başlayacağız.

AcroYoga akışı, tabanı oluşturan kişi (base) ile havadaki pozları uygulayan partnerinin (flyer) mekânda hareket ettiği duruş sekanslarına dayanır. Normal hareket etme biçiminize meydan okuyup, hayatınızda yeni bir hareket dönemi açmanız için sizi teşvik edeceğiz. Bu sekanslar hem dinamik hem de aynı zamanda yumuşaktır ve dansa tekabül ettiği söylenebilir.

Size bu akış için gereken temel (base), havadaki pozları uygulama (flying), koçluk yapma ve üçüncü kişi olma (spotting) rollerini öğreteceğiz. Bu atölye çalışmasında bizim için en önemli şey güvende olmanız ve eğlenmeniz. Her bir adım için birbirinden farklı zorluk varyasyonları sunacağız. Bu çalışma AcroYoga’da biraz deneyim sahibi olan herkes için uygundur. Önkoşullar kuş, katlanmış yaprak ve yıldızdır. Önkoşulların ne olduğundan emin değilseniz, lütfen eğitmenlerden birine önceden danışın.

Ders İngilizce ve Türkçe olarak verilecektir. Ayrıca 18 Nisan'da başlangıç dersi vereceğimizi de unutmayın. Bu çalışmaya katıldığınız takdirde, ikinci atölyeye otomatik olarak katılmaya hak kazanacaksınız.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Çalışma için partner kesinlikle gerekmemektedir. Lütfen yanınızda tekrar doldurulabilir bir su şişesi getirin ve rahat edeceğiniz aktivite kıyafetleriniz üzerinizde olsun.

Bu çalışmaya katılmak için biraz AcroYoga tecrübesine sahip olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Çalışmanın önkoşulları, temel (base) veya havadaki pozları uygulayan (flyer) kişiler olarak rahatça çalışabilmeniz gereken kuş, katlanmış yaprak ve yıldızdır. Bunların ne olduğundan emin değilseniz, Cihangir Yoga Ankara stüdyosu uzmanları ile iletişime geçebilir veya atölyeye katılabilirsiniz.

Tek Gün Ücreti

120 TL

Tek Gün Ücreti

İki Gün Toplam Ücret

180 TL

İki Gün Toplam Ücret