28 Günlük Yoğunlaştırılmış Cihangir Yoga’nın Temelleri 200 Saat Temel Uzmanlık Programı CANLI

28 Günlük Yoğunlaştırılmış Cihangir Yoga’nın Temelleri 200 Saat Temel Uzmanlık Programı evinize geliyor!

28 Günlük Yoğunlaştırılmış Cihangir Yoga’nın Temelleri 200 Saat Temel Uzmanlık Programı CANLI

25 Temmuz 2020 - 22 Ağustos 2020
İstanbul
Cihangir Yoga Canlı Yayın
  • Etkinlik Süresi : 10:00 - 17:00
  • CANLI
  • info@cihangiryoga.com

Etkinlik Detay Bilgi

İpek Soygür, Bade Gül Kılınç ve Fırat Tosun’dan oluşan uzman kadromuz ile 25 Temmuz'da Cihangir Yoga Online Stüdyo'da 28 günlük eşsiz bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu programda Chris Chavez de misafir uzman olarak sizlere deneyimlerini anlatacak.

Yoga bilgilerini aktarmayı deneyimlemek ve pratiğini geliştirmek isteyenler için tasarladığımız bu programa katılarak yaşamında yepyeni olanakları kucaklamak ister misin?

28 gün sürecek keşif dolu bu yolculukta sen de bize katıl.

Buluşma Tarihleri: 25 Temmuz – 22 Ağustos 2020

Saatler: 10:00 - 17:00

Cihangir Yoga Online

Program Detayları:


Bu programda hatha yoga duruşları ve varyasyonları en gelişmiş yaklaşımlarla, ayrıntılı bir şekilde öğretilecektir. Katılımcılar, hatha yoga duruşlarını uygulama ve aktarma metodlarını, destekleyici nefes ve meditasyon teknikleri ile deneyimleyeceklerdir. Programı tamamlayan katılımcılar 200 saatlik uluslararası Yoga Alliance sertifikasına sahip olacak ve Temel Seviye’de Yoga bilgilerini aktarabileceklerdir. 200 saatlik bu programın 180 saatlik bölümü uzmanlarla birebir çalışma içerdiğinden katılımcalar uzmanlardan her konuda tam destek alabilecek ve hayatlarında yapmak istedikleri değişimler için özgüven ve ilham kaynağı bulacaklardır.

Cihangir Yoga’nın Temelleri Türkiye’nin en önemli Yoga Uzmanlık programı olarak tanınmaktadır. Programı tamamlayanlar, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli kentlerinde pratiklerini aktarabileceklerdir.

(Programdan fayda sağlamanız için minimum 20 stüdyo pratiğine katılımınız önemle tavsiye edilmektedir.)

Programın Amacı:

200 saatlik bu temel hatha yoga uzmanlaşma pogramında, yoga öğrencilerine, hatha yoga pozları ve varyasyonları en gelişmiş yaklaşımlarla aktarılacaktır.

Pozları uygulama ve başkasına aktarma metodları ayrıntılı şekilde anlatılacak pozları destekleyici nefes ve meditasyon teknikleri de uygulanacaktır.

Katılımcılar yoga uzmanlaşma deneyimlerinde güvenli, sağlam, anatomiye hakim, açık ve yoganın kalbini özümsemiş olarak duyarlı ve yaratıcı olacaklar. Katılımcılar ilk günden birbirini destekler şekilde ilerleyen teori ve pratik bölümleri sonucu farkındalık içinde, kalpten hissederek, bilginin ardındaki mantığı anlayarak, temel düzeyde bildiklerini başkalarına aktarabileceklerdir.

Kimler Katılabilir?

Meraklı bir yoga katılımcısı olarak kendini geliştirmek ve bilgilerini derinleştirmek isteyenler,

Yoga’da uzmanlaşıp başkalarına da bu bilgileri aktarmak isteyenler.

Uzmanlaşma süreci hem fiziksel hem de psikolojik açıdan yoğun bir süreç olacağından, bu yoğun disiplin gerektiren döneme hazırlıklı olanlar bu programa katılabilir,

Minimum 6 aydır yoga yapıyor olmanız gerekmektedir.

Sertifika

Program sonunda 200 saatlik Yoga Alliance onaylı sertifika almaya hak kazanır. (www.yogaalliance.org)

Detaylı bilgi ve kayıt için: info@cihangiryoga.com veya +90 539 572 84 37