Carlos Pomeda ile Yoga Sutraları Çalışma Grubu

Carlos Pomeda ile Yoga Sutraları Çalışma Grubu

26 Ocak 2022 - 09 Şubat 2022
İstanbul
CY Canlı Yayın
  • Etkinlik Süresi : 3 gün
  • CANLI
  • 05301566468

Etkinlik Detay Bilgi

Carlos Pomeda ile Yoga Sutraları Çalışma Grubu devam ediyor !

26 Ocak-9 Şubat 2022, Canlı Yayın

Buluşmalar 3 hafta boyunca her çarşamba 20.00 – 22.00 arasında zoom üzerinden gerçekleştirilir.

Fiyat :  Tek seans 125 TL Full 3 hafta toplam 300 TL

Carlos Pomeda ile Yoga Sutraları Çalışma Grubu devam ediyor !

Bıraktığımız yerden devam ediyoruz. Yoga’nın en önemli metinlerinden Yoga Sutralar’ın yorumunu Yoga Felsefesi’nin duayeni Carlos Pomeda ile incelemeye devam ediyoruz.

Bu çalışmaya daha önce katılanlar için devam niteliğinde olan çalışma grubumuz 26 Ocak'da yeniden başlayacak. Daha önce bu çalışmaya katılmayanlar eğer daha önce Yoga Sutralarla ilgili başka bir eğitime katılmış ise katılabilir. Felsefeye meraklı yoga öğrencilerine de açıktır.

Bu çalışma grubunda alacağınız saatler Cihangir Yoga 300 saat Dönüştürücü Yoga Yolu programına dahildir.

Yoganın en derindeki sırrı nedir? Zihin gerçek huzuru nasıl bulabilir? Hangi yoga uygulamaları, hayatın geri kalanı ile bağlantılıdır? Patanjali’nin Yoga Sutraları neden yoga geleneğindeki önemli metinlerdir? Herhangi bir nedenle Yoga Sutraları yanlış anlaşılmış olabilir mi?

Bu çalışmada bu ve buna benzer soruların yanıtlarını keşfedeceğiz. Düzenli haftalık online buluşmalarla, bu büyüleyici metinlerin bilinen, yüzeysel okumalarının ötesine geçme fırsatımız olacak.Bu yolculuk bize Patanjali’nin ‘’orjinal’’ öğretilerini anlama olanağı verirken aynı zamanda;yoga pratiğimize bambaşka bir bakış açısına götürecek uygulamaların pratik ve prensiplerini gösterecek. Bu temel metnin ana öğretilerini keşfedecek, uygulamaları üzerine düşünecek ve Patanjali’nin zamana karşı direnen belli başlı yaklaşımlarını pratik edeceğiz. 

Bu özel çalışmaya katılma fırsatını kaçırmayın! 

Pomeda hakkında daha fazla bilgi için : www.pomeda.com