Cihangir Yoga Mentorluk Programı

Zeyneb Uras ve Chris Chavez Liderliğinde Yeni Dönem Cihangir Yoga Mentorluk Programını Kaçırma!
Tarih:
13 Nisan 2020 - 13 Eylül 2020
Saat:
-
Konum:
Telefon:

Başlangıç Tarihi: 13 Nisan 2020

Son başvuru tarihi: 28 Şubat 2020

Ücret: 3000 TL

Heyecanla beklenen Mentörlük Programımızın yeni dönemi İstanbul ve Ankara’da aynı anda 13 Nisan’da başlıyor.

Chris Chavez ve Zeyneb Uras liderliğindeki bu programda, yoga uzmanları 6 ay süresince tecrübeli bir ekiple birebir çalışarak yoga bilgilerini başkaları ile paylaşmayı öğrenecekler.

Pek çok güçlü yoga uzmanını yoga topluluğuna kazandıran Cihangir Yoga Mentorluk Programı aynı zamanda Cihangir Yoga’da uzman olma yolundaki sürecin de önemli bir parçasıdır ve Cihangir Yoga 300 Saat Dönüştürücü Yoga Yolu Programımıza dahildir.

Programa katılmak için 6 aylık yoga seansı vermiş olma ön koşulu aranmaktadır.

Program Detayları:

Chris Chavez ve Zeyneb Uras yönetimindeki Cihangir Yoga Mentorluk Programı, yeni yoga uzmanları için paha biçilmez bir tecrübe oluşturuyor. 6 ay süresince Cihangir Yoga’da seans vererek ve tecrübeli uzmanlarla birebir çalışarak uzmanlık yolunda önemli bir deneyim kazandırılıyor. Bu dönem profesyonel olarak çalışmaya başlamak için gereken özgüveni sağlamak açısından önemli bir adımdır. Mentorluk Programı deneyimi aynı zamanda Cihangir Yoga’da uzman olma yolundaki uzmanlaşma sürecinin önemli bir parçasıdır. Bu paketten alacağınız saatler Yoga Alliance saatlerine sayılmaktadır. Programa katılabilmek için Cihangir Yoga’da en azından bir uzmanlık programını tamamlamış olmanız gerekmektedir. Cihangir Yoga’da katılmış olduğunuz bir uzmanlık programı yoksa, İleri Seviye Uzmanlık Programı’nızı Cihangir Yoga’da sürdürmeyi arzuluyorsanız başvuru formunuzda bunu mutlaka belirtin.

Her sene İlkbahar ve Sonbahar'da başlayan iki Mentorluk programımız vardır.

Program Kapsamı:

1-Seans Verme: Cihangir Yoga’da 6 ay 24 Seans verme.

2-Onaltı Dinamik Ders Gözlemleme: Yoga Uzmanı olma yönünde en önemli öğrenimlerden birisi seansları aktif bir şekilde gözlemlemektir. Dinamik/Interaktif Gözlem ile Cihangir Yoga uzmanlarının seanslarını gözlemlemek zorunludur.

3- Aktif Geri Bildirim: Cihangir Yoga’da vereceğiniz 24 seansın 2′sine Cihangir Yoga uzmanlarımızdan katılım sağlanacak ve verdiğiniz seansla ilgili geri bildirimde bulunulacaktır.

4- Buluşmalar: Program boyunca toplam 3 kez tüm katılımcıların birlikte olacağı toplantılara gelmelisiniz. Zeyneb Uras ve Chris Chavez öncülüğünde gerçekleşecek olan toplantılarda seans verme ve yoga uzmanlığı konusunda temalar işlenecektir.

5- Chris Chavez ile 2 grup çalışması. Aktif bir şekilde yoga pratiği yapma, seans verme ve geri bildirim alma. Bu grup çalışmasının temelinde seans verme tekniğiniz ile ilgili kişisel geri bildirim alma vardır.

Mentorluk Programı’na başvuru yapmak için info@cihangiryoga.com adresine yazabilirsiniz.

50 Saat aşağıdaki şekilde dağılmaktadır;
24 saat seans verme
16 saat aktif gözlem
8 Saat grup çalışması
2 saat geri bildirim

*Programa katılabilmek için Cihangir Yoga’da en azından bir uzmanlık programını tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Program detayları için www.cihangiryoga.com adresini ziyaret edebilir ve başvuru için info@cihangiryoga.com adresine email atabilirsiniz.