Cihangir Yoga Mentorluk Programı – Stüdyo ve Canlı Yayın

Cihangir Yoga Mentorluk Programı – Stüdyo ve Canlı Yayın

01 Aralık 2022 - 01 Haziran 2023
İstanbul
CY Caddebostan + Canlı Yayın
  • Etkinlik Süresi : 6 ay
  • CANLI
  • 05301566468

Etkinlik Detay Bilgi

Cihangir Yoga Mentorluk Programı – Stüdyo ve Canlı Yayın
Tarihler : Aralık 2022 - Haziran 2023

Fiyat: Stüdyo 7.250 TL - Online : 5.750 TL

Yıllardır İstanbul stüdyolarımızda sunduğumuz ve yeni Yoga uzmanlarının yetişmesine olanak tanıyan mentorluk programımız Aralık ayında yeniden açılıyor. Online olanaklarla tüm Türkiye’den katılımcıya açılan programımız hem Online Platformumuzda hem de kısıtlı sayıda adaya Caddebostan stüdyomuzda ders verme olanağı açıyor. 


Deneyimli Cihangir Yoga uzmanları liderliğindeki bu programda, yoga uzman adayları 6 ay süresince tecrübeli bir ekiple birebir çalışarak yoga bilgilerini başkaları ile paylaşmayı öğrenecekler.
Pek çok güçlü yoga uzmanını yoga topluluğuna kazandıran Cihangir Yoga Mentorluk Programı aynı zamanda Cihangir Yoga’da uzman olma yolundaki sürecin de önemli bir parçasıdır ve 300 Saat Dönüştürücü Yaşam ve Yoga Yolu Programımıza dahildir.  

Program Detayları:
Deneyimli hocalar, Bade Gül Kılınç ve Fırat Tosun yönetimindeki Cihangir Yoga Mentorluk Programı, yeni yoga uzmanları için paha biçilmez bir tecrübe oluşturuyor. 6 ay süresince Cihangir Yoga Canlı Yayın Platformu’nda veya Caddebostan stüdyomuzda seans vererek ve tecrübeli uzmanlarla birebir çalışarak uzmanlık yolunda önemli bir deneyim kazandırılıyor. Bu dönem profesyonel olarak çalışmaya başlamak için gereken özgüveni sağlamak açısından önemli bir adımdır. 


Hangi belge alınır ? 
Mentorluk Programı deneyimi aynı zamanda Cihangir Yoga’da uzman olma yolundaki uzmanlaşma sürecinin önemli bir parçasıdır. 300 Saat Dönüştürücü Yaşam ve Yoga Yolu Programımıza dahildir. 
Bu paketten alacağınız saatler Yoga Alliance saatlerine de sayılmaktadır. 

Kimler katılabilir ? 
Programa katılabilmek için Cihangir Yoga’da en azından bir uzmanlık programını tamamlamış olmanız gerekmektedir. Cihangir Yoga’da katılmış olduğunuz bir uzmanlık programı yoksa  İleri Seviye Uzmanlık Programı’nızı Cihangir Yoga’da sürdürmeyi arzuluyorsanız başvuru formunuzda bunu mutlaka belirtin. CY Programları dışında bir 200 Saat Temel Uzmanlaşma Programı’nı bitirmiş olan kısıtlı sayıda adaya da yer açılacaktır. 


Program Kapsamı:
1-Seans Verme: Cihangir Yoga Online Platform’da ya da Caddebostan Stüdyomuzda  6 ay 24 Seans verme.
2-On altı Dinamik Ders Gözlemleme: Yoga Uzmanı olma yönünde en önemli öğrenimlerden birisi seansları aktif bir şekilde gözlemlemektir. Dinamik/Interaktif Gözlem ile Cihangir Yoga uzmanlarının online seanslarını gözlemlemek zorunludur.
3- Aktif Geri Bildirim: Cihangir Yoga’da vereceğiniz 24 seansın 2′sine Cihangir Yoga uzmanlarımızdan katılım sağlanacak ve verdiğiniz seansla ilgili geri bildirimde bulunulacaktır.
4- Buluşmalar: Program boyunca toplam 2 kez tüm katılımcıların birlikte olacağı toplantılara gelmelisiniz. Bu toplantılarda seans verme ve yoga uzmanlığı konusunda temalar işlenecektir.
5- 2 grup çalışmasında ise aktif bir şekilde yoga pratiği yapma, seans verme ve geri bildirim alma yapılacaktır. Bu grup çalışmasının temelinde seans verme tekniğiniz ile ilgili kişisel geri bildirim alma vardır.

Mentorluk Programı’na başvuru yapmak için   info@cihangiryoga.com adresine yazabilirsiniz.

50 Saat aşağıdaki şekilde dağılmaktadır;
24 saat seans verme
16 saat aktif gözlem
8 Saat grup çalışması
2 saat geri bildirim

*Pandemi sebebi ile kısıtlama yapılması durumunda tüm stüdyo dersleri Online Platform'a alınabilir.

Başvuru için 15 Kasım'a kadar  info@cihangiryoga.com