Cihangir Yoga Mentorluk Programı Temmuz 2024 – CY Caddebostan, CY Maçka, CY Local Cihangir,  CY Local Maltepe Stüdyoları ve CY Canlı Yayın

Cihangir Yoga Mentorluk Programı Temmuz 2024 – CY Caddebostan, CY Maçka, CY Local Cihangir,  CY Local Maltepe Stüdyoları ve CY Canlı Yayın

01 Temmuz 2024 - 05 Ocak 2025
İstanbul
CY Caddebostan + CY Maçka + CY Local Cihangir + CY Local Maltepe+Canlı Yayın
  • Etkinlik Süresi : 6 ay
  • CANLI
  • 05301566468

Etkinlik Detay Bilgi

Cihangir Yoga Mentorluk Programı – CY Caddebostan,CY Maçka, CY Local Cihangir,  CY Local Maltepe Stüdyoları ve CY Canlı Yayın

Tarihler : 1 Temmuz  2024 -5 Ocak  2025

Ücret: 

18.000 TL  Stüdyo
15.000 TL  Canlı Yayın 

31 Mayıs'a kadar başvurularınızı info@cihangiryoga.com adresine iletebilirsiniz.

Cihangir Yoga yeni dönem mentorluk programımız yakında başlıyor. Programa katılanlar CY Caddebostan, CY Maçka, CY Local Cihangir ve  Maltepe şubelerimizde veya CY Canlı Yayın platformumuzda 6 ay boyunca ders verecek. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden katılımcılar başvıuru yapabilir. 
Chris Chavez tarafından oluşturulan bu özel ve güçlü program Bade Gül Kılınç ve Fırat Tosun liderliğinde, deneyimli CY eğitmenlerinden Naz Şarman, İpek Soygür, Onur Aksoy, Ekin Teymen, Karatay Tayat, Damla Mısırlıoğlu, Alara Yarcan ve Ece Dursun'dan oluşan bir ekip mentorluğunda yoga uzmanlığınızı bir üst seviyeye çıkartacaksınız! 

Bu program 300 Saat İleri Seviye Yoga Yolu Programımıza dahildir.

Program Detayları:
Chris Chavez tarafından oluşturulan bu program Bade Gül Kılınç ve Fırat Tosun liderliğinde, deneyimli CY eğitmenlerinden Naz Şarman, İpek Soygür, Onur Aksoy, Ekin Teymen, Karatay Tayat, Damla Mısırlıoğlu, Alara Yarcan ve Ece Dursun'dan oluşan bir ekip tarafından yönlendiriliyor ve yeni yoga uzmanları için paha biçilmez bir tecrübe oluşturuyor. 6 ay süresince Cihangir Yoga Canlı Yayın Platformu’nda veya CY Caddebostan, CY Maçka, CY Local Cihangir ve CY Local Maltepe stüdyolarımızda seans vererek ve tecrübeli uzmanlarla birebir çalışarak uzmanlık yolunda önemli bir deneyim kazandırılıyor. Bu dönem profesyonel olarak çalışmaya başlamak için gereken özgüveni sağlamak açısından önemli bir adımdır. 

Hangi belge alınır ? 
Mentorluk Programı deneyimi aynı zamanda Cihangir Yoga’da uzman olma yolundaki uzmanlaşma sürecinin önemli bir parçasıdır. Cihangir Yoga 300 Saat İleri Seviye Yoga Yolu programına dahildir. 
Bu paketten alacağınız saatler Yoga Alliance saatlerine de sayılmaktadır. 

Kimler katılabilir ? 
Programa katılabilmek için Cihangir Yoga’da en azından bir uzmanlık programını tamamlamış olmanız gerekmektedir. Cihangir Yoga’da katılmış olduğunuz bir uzmanlık programı yoksa  İleri Seviye Uzmanlık Programı’nızı Cihangir Yoga’da sürdürmeyi arzuluyorsanız başvuru formunuzda bunu mutlaka belirtin. CY Programları dışında bir 200 Saat Temel Uzmanlaşma Programı’nı bitirmiş olan kısıtlı sayıda adaya da yer açılacaktır. 

Program Kapsamı:
1-Seans Verme: CY Caddebostan, CY Maçka, CY Local Cihangir, CY Local Maltepe stüdyolarında veya CY Canlı Yayın platformunda 6 ay boyunca 24 seans verme.
2-On altı Dinamik Ders Gözlemleme: Yoga Uzmanı olma yönünde en önemli öğrenimlerden birisi seansları aktif bir şekilde gözlemlemektir. Dinamik/Interaktif Gözlem ile Cihangir Yoga uzmanlarının online seanslarını gözlemlemek zorunludur.
3- Aktif Geri Bildirim: Cihangir Yoga’da vereceğiniz 24 seansın 2′sine Cihangir Yoga uzmanlarımızdan katılım sağlanacak ve verdiğiniz seansla ilgili geri bildirimde bulunulacaktır.
4- Buluşmalar: Program boyunca toplam 2 kez tüm katılımcıların birlikte olacağı toplantılara gelmelisiniz. Bu toplantılarda seans verme ve yoga uzmanlığı konusunda temalar işlenecektir.
5- 2 grup çalışmasında ise aktif bir şekilde yoga pratiği yapma, seans verme ve geri bildirim alma yapılacaktır. Bu grup çalışmasının temelinde seans verme tekniğiniz ile ilgili kişisel geri bildirim alma vardır.

50 saat aşağıdaki şekilde dağılmaktadır;
24 saat seans verme
16 saat aktif gözlem
  8 saat grup çalışması
  2 saat geri bildirim

*Başvuru için  info@cihangiryoga.com mail atabilirsiniz.