Andrés Castellano ile Dayanıklılık için Yoga Pop-Up ders, CY Local Cihangir

Andrés Castellano ile Dayanıklılık için Yoga Pop-Up ders, CY Local Cihangir

25 Kasım 2023 - 20 Mayıs 2024
İstanbul
CY Local Cihangir
  • Etkinlik Süresi : 1 saat 15 dk
  • CANLI
  • 05317423210

Etkinlik Detay Bilgi

Andrés Castellano ile Dayanıklılık için Yoga Pop-Up ders

25 Kasım 2023
13.00 - 14.15
Cihangir Yoga Local

Hem bedende hem de zihinde sınırsız enerji ve dayanıklılığın kilidini açmanın anahtarı olan dayanıklılık oluşturmanın inanılmaz dünyasına bakacağımız dönüştürücü bir yolculuğa adım atın.

Bu matı aşan bir deneyim. Bu sadece daha fazla zorlamakla ilgili değil; çabanın zarafetini bulmak, kendi ritminizi keşfetmek ve vücudunuzun harikalar yaratabilecek inanılmaz bir araç olduğunun farkına varmakla ilgilidir.

Bu, kendinizi daha dirençli, dengeli ve canlı bir yaşam için gerekli araçlarla donatmakla ilgilidir.

Bu kurs, sınırlarınızı yeniden tanımlamanız, mümkün olduğunu düşündüğünüz şeyleri aşmanız ve yalnızca fiziksel olarak daha güçlü değil, aynı zamanda zihinsel ve duygusal olarak dayanıklı olmanız için bir davettir.

Tüm Seviyelere Açıktır

Üyeler için ücretsizsiz, üye olmayanlar tek ders satın alarak katılabilir. 


Kayıt için : www.cihangiryoga.com

Andreas hakkında;
Andrés Castellano aslen Venezuela'nın Maracaibo şehrindendir ve Kitle İletişimi alanında geçmişi vardır ve aynı alanda bilimsel yüksek lisans derecesine sahiptir.

2014 yılında Andrés, Meditasyon ve Yoga Asanalarının dönüştürücü uygulamalarıyla karşılaştı ve bunların derin etkilerinin açığa çıkması, hayatının misyonu haline gelecek bir yolculuğun ateşini açtı.

Venezuela'da bir gazeteci olarak zorlu profesyonel ortamın zorluklarıyla karşı karşıya kalan Andrés, 2018'de aynı alanda çalışarak Meksika'ya cesur bir adım attı ancak 2020'de Fitness ve Wellness sektöründe yeni bir sayfa açtı.

Andrés Castellano, yogayla olan bağını kişisel bir uğraşın ötesine taşımaya karar verdi. Artık misyonu, yoganın muazzam faydalarını öğrenmek, keşfetmek ve başkalarıyla paylaşmaktır.

Andrés Castellano sadece bir uygulayıcı değil; Kendisi Yoga, Meditasyon ve Farkındalık Eğitmeni, Beyin Koçu ve Kişisel Antrenördür. Etkisi çeşitli Latin Amerika ülkelerine yayılıyor ve burada kendisini başkalarının fiziksel ve zihinsel sağlık potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmaya adadı.