Godfrey Devereux ile Belirsiz Zamanlar için Yoga : Beden Bulmuş Dayanıklılık / CANLI

Duyarlılığı, derin asana çalışması ve yoga pratiğine kendine özgü yaklaşımı ile tanıdığımız Godfrey Devereux 21-23 Ağustos tarihlerinde bizlerle olacak.

Godfrey Devereux ile Belirsiz Zamanlar için Yoga : Beden Bulmuş Dayanıklılık / CANLI

21 Ağustos 2020 - 23 Ağustos 2020
İstanbul
Cihangir Yoga Canlı Yayın
  • Etkinlik Süresi : 18.30 - 21.00
  • CANLI
  • info@cihangiryoga.com

Etkinlik Detay Bilgi

Godfrey Devereux ile Belirsiz Zamanlar için Yoga : Beden Bulmuş Dayanıklılık / ONLINE

21-22-23 Ağustos 2020 

Fiyat : 1 ders 165 TL Tüm Haftasonu 450 TL 

Duyarlılığı, derin asana çalışması ve yoga pratiğine kendine özgü yaklaşımı ile tanıdığımız Godfrey Devereux 21-23 Ağustos tarihlerinde bizlerle olacak. Belirsizlik zamanlarında Yoga pratiğinizi nasıl kullanabilirsiniz ? Bu soruya Godfrey’nin yaklaşımı ile cevap arayacağımız çok özel bir haftasonu çalışması. 

 

İnsan ırkı ve gezegenimiz korkutucu bir krizle karşı karşıya. Dünya öngörülemeyen şekillerde, iklimsel, çevresel, politik ve toplumsal olarak değişiyor. Değişmeyen tek şey hepimizin içinde var olan güçlü kaynaklar. Hangi değişikliklerle karşılaşırsak karşılaşalım, manevi doğamızı ifade eden bilgelik, cesaret, merhamet ve cömertlik ile temas halinde kalırsak bunlarla daha kolay yüzleşebiliriz. Bu yoğun çalışmada duyarlı hareketler, derin sakinlik ve dış uyumlanma kullanılacak. Bu şekilde algısal sevgi, korkusuzluk ve güven yolları geliştirilecek ki siz de manevi doğanızın dokunulmazlığını sakinlik, cesaret, merhamet ve dayanışma olarak ifade edebilesiniz.

 

21 Ağustos Cuma 18.30 – 21.00 Süptil Uyumlanma

Bu seans yumuşak, güvenli, basit oturma ve uzanma hareketlerini kullanacaktır; ardından manevi doğanızın dinamik aklına ulaşmak için hem uzanarak hem de oturarak yönlendirmeli sessizlik deneyimlenecektir. 

22 Ağustos Cumartesi 15.00  – 18.30 Sevgi yollarını geliştirmek

Bu seans beden ile Bilinç arasındaki sevgi yollarını geliştirmek için dinamik bir şekilde tüm beden akış hareketlerini kullanacaktır. Ardından yönlendirmeli sessizlik sizi en derinde olduğunuz Sevginin varlığına götürecek. Son olarak, bedeniniz aracılığıyla bu sevginin Bilinçten dünya deneyiminize geri akmasını sağlamaya yönlendirileceksiniz. 

23 Ağustos Pazar 15.00 – 18.30 Korkusuzluk yollarını geliştirmek

Bu oturum, beden ile Bilinç arasındaki korkusuzluk yollarını geliştirmek için dinamik bir şekilde tüm beden akış hareketlerini kullanacaktır. Bunu, Bilincin Dokunulmazlığına yönelik gerçekleştirilecek yönlendirmeli sessizlik takip edecektir. Son olarak, bu Dokunulmazlığın dünyadaki tüm ilişkilerinizin istikrarlı temeli olmasına izin vermeye yönlendirileceksiniz. 

 Tüm oturumlarda kısa bir konuşma ile soru-cevap zamanı da olacaktır.

Kayıt ve bilgi için : cihangiryoga.com

info@cihangiryoga.com