Müge Özkan ve Fırat Tosun ile Ellerle Yönlendirme ve Eşli Çalışma

Cihangir Yoga’nın yetenekli ve sevilen iki hocası Müge Özkan ve Fırat Tosun sizi bir sonraki seviyeye taşıyacak bir çalışma için bir araya geliyorlar.
Tarih:
25 Nisan 2020 - 17 Mayıs 2020
Saat:
Cumartesi - Pazar 13.00 - 19.00
Telefon:

Tarihler : 

Bölüm 1 : Müge Özkan ile Ellerle Yönlendirme (Temel Seviye ) 25-26 Nisan 2020 

Bölüm 2: Fırat Tosun ile Ellerle Yönlendirme ( İleri Seviye ) 16-17 Mayıs 2020 

Cihangir Yoga, İstinye

Saatler :  Cumartesi - Pazar 13.00 - 19.00

Cihangir Yoga’nın yetenekli ve sevilen iki hocası Müge Özkan ve Fırat Tosun sizi bir sonraki seviyeye taşıyacak bir çalışma için bir araya geliyorlar. Yoga Pozları’nda Ellerle Yönlendirme ve Eşli Çalışma desteği güvenli bir şekilde pratiğini geliştirip, derinleştirmek isteyen tüm üyelere ve özellikle yoga uzmanlarına tavsiye edilir.

Bu iki aşamalı programda asanaların beden ihtiyacına uygun, net ve etkili bir şekilde derinleştirilmesi ve bu dokunuşların incelikleri, aynı zamanda partner desteği gerektiren asanaların nasıl güvenli ve doğru bir şekilde çalışılabileceği üzerine teorik ve uygulamalı bilgiler sunulacaktır.

Programın ilk bölümünde tüm asana gruplarının temel formları üzerinde ellerle yönlendirme ve eşli çalışmaları öğretilecektir.

İkinci bölümde ise birinci bölümde öğrenilenlerin daha ileri seviye varyasyonları üzerinde çalışılacaktır.

Her bölüm ayrı ayrı da alınabilecek olup, bölümler birbirini tamamlayan çalışmalar içerdiğinden birlikte alınmasını tavsiye ederiz.

Bu program güvenli bir şekilde pratiğini geliştirip, derinleştirmek isteyen tüm üyelere ve özellikle yoga uzmanlarına tavsiye edilir. 

Bölümlerin her biri 15 saat olup, program toplamı 30 saat, Cihangir Yoga 300 saat Dönüştürücü Yoga Yolu Programı’nın saatlerine de dahil edilebilir.

Tek Bölüm Ücreti

1.200 TL

Tek Bölüm Ücreti

Erken Ödeme İndirimi ( 2 Bölüm Toplam)
2.000 TL
2.400 TL
Erken ödeme ücreti için geçerli son tarih 15 Mart 2020.