Semin Yılmaz ile Kundalini Yoga

Kundalini Yoga'da en önemli şey deneyiminizdir. Doğrudan kalbinize gider. Bu deneyimin yerini hiçbir kelime tutamaz.
Tarih:
27 Mart 2020 - 27 Mart 2020
Saat:
20:15 - 21:15
Telefon:

Semin Yılmaz ile Kundalini Yoga

Kundalini Yoga'da en önemli şey deneyiminizdir. Doğrudan kalbinize gider. Bu deneyimin yerini hiçbir kelime tutamaz.

27 Mart Cuma
20:15 - 21:15
Cihangir Yoga, Fındıklı


Yogi Bhajan® tarafından öğretilen Kundalini Yoga “farkındalık yogası” olarak bilinir. Yoganın fiziksel, zihinsel ve ruhsal yönlerini bir sistemde birleştirir. Hassasiyetle ve bilinçli bir şekilde asana, nefes, meditasyon, el pozisyonları yani mudra’lar, mantra’lar, vücut kilitleri ile omurga üzerinde çalışarak sinir sistemini kuvvetlendirir. Güvenli ve etkin bir şekilde beden, zihin ve ruhu dengeler.

V. Semin Yalman Yılmaz Hakkında

2009 yılında, 38 yaşında kariyerine ara vererek, birçok bilinmeyen ile yeni bir yola çıktı. Tek niyeti “Kendini keşfetmek” idi ve yolu Kundalini Yoga ile kesişti. İlk kez kalbine ve ruhuna gerçekten temas etmiş, ve böylece iç yolculuğu başlamıştı. Yoga ve meditasyonu günlük hayatının bir parçası olarak yaşayan Semin, işin sırrının “Kendinin Ustası” olmak olduğunu söylüyor.

Amacı insanların “sevgiyi” keşfetmelerine yardımcı olmak. Semin’in derslerini üç kelime ile tanımlayacak olursak: bağlantı, yükseltici ve farkındalık

Yaşadığı, içinden geçtiği süreç ne olursa olsun kendi tecrübelerini, kendi gerçeklerini tüm açık yürekliliği ile paylaşan Semin ayrıca Nyet Design takıları markasının da kurucusu ve Radyo Bozcaada’da “Kalpte Yaşamak” adlı programını yapmakta.

*Etkinliğimiz üyelere ücretsizdir. Üye olmayanlar tek ders ücreti ödeyerek katılabilirler.