Cihangir Yoga Hakkında

Cihangir Yoga, 2006 yılında İstanbul’un dinamik ruhuna yoganın iyileştirici gücüyle dokunmak ve daha çok insanın hayatına iyilik katmak amacıyla Cihangir’de kuruldu. “Herkese Yoga” felsefesi ile tüm Türkiye’de çalışmalarına devam ediyor.

Cihangir Yoga, 2006 yılında İstanbul’un dinamik ruhuna yoganın iyileştirici gücüyle dokunmak ve daha çok insanın hayatına iyilik katmak amacıyla Cihangir’de kuruldu.

Açıldığı günden bu yana yoga uzmanlarıyla Hatha Yoga’nın en yeni ve gelişmiş yöntemlerini İstanbul’la buluşturan Cihangir Yoga, kısa sürede büyük bir çekim noktası haline geldi. Yenilikçi, kapsayıcı ve dinamik karakteriyle Türkiye’de daha önce görülmemiş genişlikte bir yoga çevresi oluşturdu. Evrensel ve liberal tavrıyla hem hiç yogayla tanışmamış bir kitleye yogayı sevdirdi, hem yeni uzmanlar yetiştirerek yoganın Türkiye çapında yayılımına olanak tanıdı. Uluslararası eğitmenleri dönem dönem çalışmalarına dahil etmesi ve bilgiyi hep tazelemesi, oluşturduğu yoga çevresini dünyanın dört bir yanıyla iletişim halinde tuttu.

Bugün Cihangir Yoga, Caddebostan ve yeni açtığı Canlı Yayın Stüdyo'da ; Rebekka Haas Çetin, Chris Chavez ve Alev Belviranlı’nın ortaklığında, “Herkese Yoga” felsefesiyle çalışmalarına devam ediyor. Farklı kültürlerin birleşimi ve yılların deneyimiyle oluşturduğu kendine özgü yoga stili “CY Metodu” ile yolu Cihangir Yoga’dan geçen herkesi yoga ve yaşam yolculuğunun her aşamasında destekliyor.

Misyon

En ince detaya büyük bir adanmışlıkla, bireylerin zihin ve bedenlerindeki gelişim ile kalplerindeki büyümeye yoga öğretileri aracılığıyla hizmet etmek.

Değerler (Temel Prensipler)
  • Açık bir topluluk
  • Şefkat & Zerafet
  • Uzmanlık & Ustalık
  • Kalite & Bütünlük (veya güvenilirlik)
  • Her şeyden önce kişisel gelişim
Günlük Mantra

Kalbimden hareketle hizmet ediyor, herkese ilham ve güç veriyorum; fark yaratıyorum.