İade Politikası

www.cihangiryoga.com web sitesi üzerinden üyelik yolu ile satın almış olduğunuz hizmetlerinizi, satın alma tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade yapılmak istenen hizmetin faturası tüm nüshaları ile birlikte Cihangir Yoga Hizmetleri ve Ürünleri Yayımcılık Ticaret ve Sanayi A.Ş.’ nin, Caddebostan Mah. Bağdat Cad. Ak Apt. No:270/D.21 Kadıköy-İstanbul adresine gönderilmediği taktirde iade işlemi yapılamamaktadır.

Aşağıda sayılan iade seçenekleri dışında, üyeliklerde para iadesi yapılmamaktadır.

Üyelikler hizmeti satın alandan başkası tarafından kullanılamaz ve devredilemez.

Cihangir Yoga’ nın üyelik şartlarını tek taraflı olarak değiştirme hakkı saklıdır.

İade Seçenekleri

İade işleminizi aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek yapabilirsiniz;

Para İadesi: Satın almış olduğunuz hizmetinizi, ödeme tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ödeme ile ilgili belgeleri yukarıda belirtilen adrese gönderdiğiniz takdirde, hizmet bedeli kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılır. Hizmeti belirli bir süre kullanmış olmanız halinde kullandığınız süreye karşılık gelen hizmet bedeli düşülerek geri kalan sürenin hizmet bedelinin iadesi tarafınıza gerçekleştirilecektir.

Başka bir üyelik paketi ile değiştirme: Satın almış olduğunuz hizmeti, üyelik süresi içerisinde, mevcut paketinize denk düşen başka bir hizmet ile değiştirebilirsiniz. İşbu değişim talebini Cihangir Yoga’ ya ilettiğiniz tarihten itibaren değerlendirmeye alınarak, programların kontenjanının müsait olması halinde onaylanabilir. Aksi halde mevcut hizmetinizden faydalanmaya devam etmeniz gerekmektedir. Bu sebep ile para iadesi istenemeyecektir.

Değişim ve İade Süreci

Satın almış olduğunuz hizmeti iade etme nedeninizi kısaca müşteri hizmetleri yetkilimize belirtiniz.

Talebiniz işleme alınarak müşteri hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Cihangir Yoga Hizmetleri ve Ürünleri Yayımcılık Ticaret ve Sanayi A.Ş.