İade Politikası

www.cihangiryoga.com web sitesi üzerinden üyelik yolu ile satın almış olduğunuz hizmetlerinizi, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Her halükarda kampanya döneminde kullanılmayan paketlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Sitemiz üzerinden gerekli adımları tamamlanmamış iadelerde sorumluluk kabul edilmeyecek, geri ödemesi gerçekleştirilemeyecektir.

İade yapılmak istenen hizmetin faturası tüm nüshaları ile birlikte Cihangir Yoga Hizmetleri ve Ürünleri Yayımcılık Ticaret ve Sanayi A.Ş.’ nin, Pürtelaş Hasan Efendi Mah. Meclisi Mebusan Yokuşu No:15 K:4/5 No:5 Beyoğlu/İstanbul adresine gönderilmediği taktirde iade işlemi yapılamamaktadır.

İade koşullarımız kapsamında aşağıda yer alan hususları belirtmek isteriz;

Üyelikler hizmeti satın alandan başkası tarafından kullanılması ya da devredilmesi halinde para iadesi yapılmamaktadır.

Üyenin, hizmetin verilmediği başka bir ile evlilik veya iş nedeni ile taşınması halinde resmi ikametgâh belgesinin ibrazı halinde iade yapılabilir.

Sağlık sorunları halinde para iadesi yapılmamaktadır. Ancak sağlık kuruluşlarından alınan sağlık raporu ile üyelik, sağlık sorunu sonlanıncaya kadar üyelik askıya alınabilir.

İade edilmek istenen kampanya paketlerinden kullanılan kısmın düşümü yapılarak iade gerçekleştirilecektir.

İade Seçenekleri

İade işleminizi aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek yapabilirsiniz;

Para İadesi: Satın almış olduğunuz hizmetinizi, satış sözleşmesinin kullanıcı tarafından onaylandığı ya da imzalandığı tarihten itibaren 14 (ondört) içerisinde iade edebilirsiniz. Ödeme ile ilgili belgeleri yukarıda belirtilen adrese gönderdiğiniz takdirde, hizmet bedeli kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılır. Hizmeti belirli bir süre kullanmış olmanız halinde kullandığınız süreye karşılık gelen hizmet bedeli düşülerek geri kalan sürenin hizmet bedelinin iadesi tarafınıza gerçekleştirilecektir. Ancak kampanya dönemlerinde alınan paketlere ilişkin üyemizin katıldığı hizmetin düşümü yapılırken ücretin kampanya harici dönemden hesaplanarak düşüm yapılacağını hatırlatmak isteriz.

Başka bir üyelik paketi ile değiştirme: Satın almış olduğunuz hizmeti, üyelik süresi içerisinde, ya da kampanya dönemi içerisinde mevcut paketinize karşılık gelen başka bir hizmet ile değiştirebilirsiniz. İşbu değişim talebini Cihangir Yoga’ ya ilettiğiniz tarihten itibaren değerlendirmeye alınarak, programların kontenjanının müsait olması halinde onaylanabilir. Aksi halde mevcut hizmetinizden faydalanmaya devam etmeniz gerekmektedir. Bu sebep ile para iadesi istenemeyecektir. Ürünün kusuru veya hasarı olmayan bir misli ile değişimini talep edebilirsiniz. Söz konusu taleplerinizi, adınıza kayıt açılmasından itibaren 14 gün içerisinde ve her halükarda kampanya paketi aldıysanız kampanya dönemi bitiminden önce tarafımıza iletmeniz halinde işlem yapılabileceğini hatırlatmak isteriz.

Değişim ve İade Süreci

Cihangir Yoga tarafından onay alınmadan yapılan iadelerde, işlemin gerçekleşmesi garanti edilmemektedir.

Satın almış olduğunuz hizmeti iade etme nedeninizi kısaca müşteri hizmetleri yetkilimize belirtiniz.

Talebiniz işleme alınarak müşteri hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

iade süreçleri ve diğer tüm sorularınız için bizimle info@cihangiryoga.com adresimizden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Cihangir Yoga Hizmetleri ve Ürünleri Yayımcılık Ticaret ve Sanayi A.Ş.