İş Birlikleri

Cihangir Yoga, oluşturduğu yoga etkinlikleri ile kurumların hem çalışanlarına hem de müşterilerine sundukları hizmetlerde fark yaratmalarına yardımcı olur.

Cihangir Yoga, oluşturduğu yoga etkinlikleri ile kurumların hem çalışanlarına hem de müşterilerine sundukları hizmetlerde fark yaratmalarına yardımcı olur. 2006’dan beri geliştirdiği işbirlikleri ile bir çok kurumun çalışanlarına verimli ve besleyici bir ortam sunmasına ve müşterileri ile ilişkilerinde memnuniyet puanlarının artışına katkı sağlamıştır. Bu alandaki en deneyimli ve donanımlı kuruluş olarak işbirliklerimizin de desteği ile Türkiye’de yoga aracılığıyla dönüşüme katkı olmaya devam ediyoruz. Siz de bu dönüşümün bir parçası olmak isterseniz projeleriniz, sorularınız ve talepleriniz için info@cihangiryoga.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sakıp Sabancı Müzesi

Sakıp Sabancı Müzesi

Ziyarete açılmasından bu yana sanatın Türkiye’deki temsili konusunda birçok ilke imza atmış olan S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi, yaşayan bir mekân ve kültür merkezi olma vizyonu doğrultusunda, Cihangir Yoga ile üç yıldır yoga uzmanlıkları çerçevesinde işbirliği yapmaktadır. Yaz ve kış ayları boyunca müze bahçesi ve galerilerde ücretsiz yoga etkinlikleri düzenlenmekte, sanatseverler yoga deneyimlerini Emirgan’ın eşsiz doğal güzellikleri arasında, bir müze ortamında tecrübe etmektedirler.

Arçelik

Arçelik

Arçelik, dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin ve Dünya’nın en prestijli şirketlerinden biridir. Cihangir Yoga ve Arçelik, 2016 bahar ayında başlattıkları işbirliği kapsamında kurumsal alanda örnek bir projeye imza attılar. Cihangir Yoga’nın değerli uzmanları, Arçelik genel merkez çalışanlarına hafta içi her gün yoga ve pilates seansları sunmakta ve proje büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Swiss Hotel

Swiss Hotel

Swiss Hotel, konuklarına dünya genelindeki şehir merkezlerinin kalbinde, iş ve alışveriş bölgelerinin hemen yakınında konaklama imkanı tanımaktadır. İstanbul Swiss Hotel, Cihangir Yoga ile yaptığı anlaşma kapsamında misafirlerine özel yoga seansları sunmaktadır. Swiss Hotel spor salonundaki tüm yoga seansları 2008 yılından bu yana Cihangir Yoga tarafından verilmektedir.

Kolektif House

Kolektif House

"Birlikten kuvvet doğar" felsefesini benimseyerek; birbirinden başarılı freelancer, girişimci ve şirketlere, yaratıcı, verimli, sosyal ve ekonomik çalışma alanları sunarak, ofis anlayışını baştan tasarlayan Kolektif House ile Cihangir Yoga 2016 yazında yeni bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği kapsamında, Kolektif House’un Levent’te yeni açılan ofisinde haftada bir Cihangir Yoga tarafından yoga akşamları düzenlenmektedir.

Acıbadem Hastanesi

Acıbadem Hastanesi

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 21 hastane ve 14 tıp merkezinde 3.500 doktor, 4.000 hemşire olmak üzere yaklaşık 23.000 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. 2019 yılında başlayan Acıbadem Maslak hastanesi ve Cihangir Yoga arasındaki işbirliği hasatalara ve çalışanlarına olmak üzere iki önemli alanda Yoga hizmeti sunulmasını kapsamaktadır. Kanser hastaları hastanedeki tedavi süreleri boyunca yoga destek derslerine katılabilmekte ve tedavisi biten hastalara da aynı imkan tanınmaktadır. Aynı zamanda Acıbadem Maslak çalışanları Cihangir Yoga Eğitmenleri ile hastane bünyesinde sunulan derslere katılabilmektedir.

Garanti Emeklilik YAŞA

Garanti Emeklilik YAŞA

Garanti Emeklilik YAŞA, müşterilerine hayatı dolu dolu yaşamaları için birbirinden farklı hizmet ve avantajlar sunmaktadır. Garanti Emeklilik Yaşa program ortaklarından birisi olan Cihangir Yoga, yoga hizmetlerinde sunduğu ayrıcalıklarla ve özel indirimlerle Garanti Emeklilik YAŞA müşterilerinin sosyal hayatlarını zenginleştirmektedir.

The Bodrum Edition

The Bodrum Edition

Bodrum EDITION, Türkiye'de yeni bir lüks otel deneyimi sunmak için geçen yıl Marriott International ortaklığında, Ian Schrager tarafından açıldı. Schrager, Yalıkavak koyunda bir Ege ütopyası tasarlamaya yönelik üst düzey bir program ve sofistike tasarım bilgileriyle geleceğe dönük bir program sergileyen yenilikçi bir konsept yarattı. Bodrum EDITION ve Cihangir Yoga işbirliğine 2018'de hafta sonu yoga dersleriyle başladılar ve 2019'da ortaklıklarını genişlettiler. Bodrum EDITION’da hem otel sakinleri hem de Bodrum’da yaşayan yogaseverler için, Ege denizinin huzurlu, masmavi sularına bakan göz alıcı Sunset Terrace'da günde iki kez yoga dersleri veriliyor.