İş Birlikleri

Cihangir Yoga, oluşturduğu yoga etkinlikleri ile kurumların hem çalışanlarına hem de müşterilerine sundukları hizmetlerde fark yaratmalarına yardımcı olur.

Cihangir Yoga, oluşturduğu yoga etkinlikleri ile kurumların hem çalışanlarına hem de müşterilerine sundukları hizmetlerde fark yaratmalarına yardımcı olur. 2006’dan beri geliştirdiği işbirlikleri ile bir çok kurumun çalışanlarına verimli ve besleyici bir ortam sunmasına ve müşterileri ile ilişkilerinde memnuniyet puanlarının artışına katkı sağlamıştır. Bu alandaki en deneyimli ve donanımlı kuruluş olarak işbirliklerimizin de desteği ile Türkiye’de yoga aracılığıyla dönüşüme katkı olmaya devam ediyoruz. Siz de bu dönüşümün bir parçası olmak isterseniz projeleriniz, sorularınız ve talepleriniz için info@cihangiryoga.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sakıp Sabancı Müzesi

Sakıp Sabancı Müzesi

Ziyarete açılmasından bu yana sanatın Türkiye’deki temsili konusunda birçok ilke imza atmış olan S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi, yaşayan bir mekân ve kültür merkezi olma vizyonu doğrultusunda, Cihangir Yoga ile üç yıldır yoga uzmanlıkları çerçevesinde işbirliği yapmaktadır. Yaz ve kış ayları boyunca müze bahçesi ve galerilerde ücretsiz yoga etkinlikleri düzenlenmekte, sanatseverler yoga deneyimlerini Emirgan’ın eşsiz doğal güzellikleri arasında, bir müze ortamında tecrübe etmektedirler.

Astra Zeneca

Astra Zeneca

AstraZeneca, araştırma, geliştirme, reçeteli ilaçların üretimi, pazarlanması ve bu hizmetlerinin sunulması alanında faaliyet gösteren, 26,6 milyar dolarlık sağlık hizmeti hacmi ile dünyanın önde gelen yenilikçi ve araştırmacı ilaç şirketlerinden biridir.

Accenture

Accenture

Accenture strateji, yönetim danışmanlığı, dijital, teknoloji ve operasyon alanlarında geniş hizmet ve çözümler sunan uluslararası profesyonel danışmanlık şirketidir. 40’tan fazla sektörde ve tüm iş kollarında sahip olduğu eşsiz tecrübesi, uzmanlıkları ve dünyanın en gelişmiş servis ağı sayesinde Accenture, müşterilerini teknoloji ile buluşturarak müşterilerinin yüksek performansa sahip olmalarına ve sürdürülebilir bir değer oluşturmalarına yardımcı olmaktadır.