Stüdyo Kuralları

Herkes için eşit şartlarda huzurlu bir ortam sunabilmek için oluşturduğumuz stüdyo kurallarımızı lütfen okuyun.

  1. Stüdyolarımızda yoga ve mat pilates yapmanız için her türlü eşya mevcuttur. Stüdyo matlarını kullanabilir ya da kendi matınızı getirebilirsiniz. Stüdyo matını kullanıyorsanız, ekolojik mat temizleyicileri ile matınızı hijyenik tutabilirsiniz.
  2. Seanslardaki akışı devam ettirmek ve kendi pratiğinizden tam fayda sağlamanız adına dersin başlangıcından en geç on dakika içinde derse girmenizi rica ediyoruz.
  3. Seanslara katılımı görmemiz adına, her dersten önce resepsiyona gelip kartınızı okutmanızı bekliyoruz.
  4. Parfüme karşı alerjik reaksiyonu olan öğrencilerimiz için parfüm ve deodorant kullanımında hassas davranmanızı rica ediyoruz.
  5. Seanslara giriş ve çıkışlarda mümkün olduğunca sessiz olmayı öneriyoruz.
  6. Seanstan erken ayrılacaksanız, hocanıza önceden söyleyip, matınızı kapıya yakın yerleştirip, Şavasana’dan önce stüdyodan çıkabilirsiniz.
  7. Stüdyo içinde kullandığınız eşyaları seanstan sonra yerlerine düzenli bir şekilde koymanız bir sonraki seans için stüdyo düzeninin devamını sağlayacaktır.
  8. Değerli eşyalarınızın güvenliği için kilitli dolaplarımızı kullanabilirsiniz. Dolap anahtarlarının sorumluluğu size aittir.
  9. Stüdyolardaki güvenlik için içeceklerinizi ve cam bardakları stüdyo dışında bırakmanızı öneriyoruz.
  10. Seans akışının etkilenmemesi için stüdyolara cep telefonlarınızı getirmemenizi rica ediyoruz.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Her zaman stüdyolarımız, seanslarımız, uzmanlarımız ve personelimiz ile ilgili önerilerinizi info@cihangiryoga.com adresine yazabilirsiniz.