Caddebostan

Caddebostan stüdyomuza özel üyeliklerimize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Üyelikler

Tanışma Paketi

530 TL

Cihangir Yoga’ya ilk kez geliyorsanız bu paket ile Caddebostan stüdyomuzda 1 ay boyunca sınırsız yoga ve pilates yapabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın dersleri ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır
3 Aylık Üyelik

2.360 TL

Bu paket ile 3 ay boyunca Caddebostan stüdyomuzda sınırsız yoga ve pilates yapabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
6 Aylık Üyelik

4.600 TL

Bu paket ile 6 ay boyunca Caddebostan stüdyomuzda sınırsız yoga ve pilates yapabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
12 Aylık Üyelik

7.200 TL

Bu paket ile 12 ay boyunca Caddebostan stüdyomuzda sınırsız yoga ve pilates yapabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
Tek Pratik

160 TL

Bu paket ile Caddebostan stüdyomuzda 1 seansa katılabilirsiniz.
1 Aylık Üyelik

875 TL

Bu paket ile Caddebostan stüdyomuzda 1 ay boyunca sınırsız yoga ve pilates yapabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır

Üyelik Koşulları

Üyeliklerde para iadesi yapılmaz, üyelikler başkasına devredilemez.

Sağlık sorunları nedeniyle üyeliğinizi dondurmak isterseniz lütfen hastaneden alacağınız belgeyi getiriniz.

Cihangir Yoga stüdyo üyeliklerini Online üyeliğe çevirme hakkını saklı tutar.

Ödeme Seçenekleri

Üyeliklerde Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi ve tüm Bonus kartlarına alınan üyeliğe göre vade farksız 3 ve 6 aylık taksit uygulanmaktadır.