Caddebostan

Caddebostan stüdyomuza özel üyeliklerimize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Üyelikler

Tanışma Paketi

1.300 TL

Cihangir Yoga’ya ilk kez geliyorsanız bu paket ile Caddebostan stüdyomuzda 1 ay boyunca sınırsız yoga ve CY Fit derslerine katılabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın dersleri ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır. Bu paket sadece 1 kez kullanılabilir.
1 Aylık Üyelik

2.300 TL

Bu paket ile Caddebostan stüdyomuzda 1 ay boyunca sınırsız yoga ve CY Fit derslerine katılabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
3 Aylık Üyelik

6.600 TL

Bu paket ile 3 ay boyunca Caddebostan stüdyomuzda sınırsız yoga ve CY Fit derslerine katılabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
6 Aylık Üyelik

12.200 TL

Bu paket ile 6 ay boyunca Caddebostan stüdyomuzda sınırsız yoga ve CY Fit derslerine katılabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
12 Aylık Üyelik

22.000 TL

Bu paket ile 12 ay boyunca Caddebostan stüdyomuzda sınırsız yoga ve CY Fit derslerine katılabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
Tek Pratik

400 TL

Bu paket ile Caddebostan stüdyomuzda 1 seansa katılabilirsiniz.

Üyelik Koşulları

Üyeliklerde para iadesi yapılmaz, üyelikler başkasına devredilemez.

Sağlık sorunları nedeniyle üyeliğinizi dondurmak isterseniz lütfen hastaneden alacağınız belgeyi getiriniz.

Cihangir Yoga stüdyo üyeliklerini Online üyeliğe çevirme hakkını saklı tutar.

Ödeme Seçenekleri

Axess Platinum ve Wings Kart sahiplerine tüm CY alımlarında %15 indirim ve seçili üyeliklerde 6 aya kadar taksit seçeceği bulunmaktadır.

Wings Kartınız yoksa ilk başvuru ve ilk satın almada da bir kereye mahsus %30 indirimden yararlanacaksınız.

Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi ve tüm Bonus kartları ile, alınan üyeliğe göre vade farksız 3 ve 5 aylık taksit uygulanmaktadır.