Caddebostan

Caddebostan stüdyomuza özel üyeliklerimize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Üyelikler

Tanışma Paketi

950 TL

Cihangir Yoga’ya ilk kez geliyorsanız bu paket ile Caddebostan stüdyomuzda 1 ay boyunca sınırsız yoga ve CY Fit derslerine katılabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın dersleri ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
1 Aylık Üyelik

1.650 TL

Bu paket ile Caddebostan stüdyomuzda 1 ay boyunca sınırsız yoga ve CY Fit derslerine katılabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
3 Aylık Üyelik

4.600 TL

Bu paket ile 3 ay boyunca Caddebostan stüdyomuzda sınırsız yoga ve CY Fit derslerine katılabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
6 Aylık Üyelik

8.500 TL

Bu paket ile 6 ay boyunca Caddebostan stüdyomuzda sınırsız yoga ve CY Fit derslerine katılabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
12 Aylık Üyelik

15.400 TL

Bu paket ile 12 ay boyunca Caddebostan stüdyomuzda sınırsız yoga ve CY Fit derslerine katılabilirsiniz. Üyeliğiniz Canlı Yayın ve stüdyo derslerine ait video kayıtlarını da kapsamaktadır.
Tek Pratik

320 TL

Bu paket ile Caddebostan stüdyomuzda 1 seansa katılabilirsiniz.
21 Haziran Özel Paketi

560 TL

Bu paket ile 21 Haziran 2023 Dünya Yoga Günü’nde hem Caddebostan stüdyomuz hem Canlı Yayın tüm derslerimize katılabilirsiniz.

Üyelik Koşulları

Üyeliklerde para iadesi yapılmaz, üyelikler başkasına devredilemez.

Sağlık sorunları nedeniyle üyeliğinizi dondurmak isterseniz lütfen hastaneden alacağınız belgeyi getiriniz.

Cihangir Yoga stüdyo üyeliklerini Online üyeliğe çevirme hakkını saklı tutar.

Ödeme Seçenekleri

Axess Platinum ve Wings Kart sahiplerine tüm CY alımlarında %15 indirim ve seçili üyeliklerde 6 aya kadar taksit seçeceği bulunmaktadır.

Axess Platinum ya da Wings Kartınız yoksa ilk başvuru ve ilk satın almada da bir kereye mahsus %30 indirimden yararlanacaksınız.

Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi ve tüm Bonus kartları ile, alınan üyeliğe göre vade farksız 3 ve 5 aylık taksit uygulanmaktadır.