CY Local Cihangir

Cihangir Yoga Local Cihangir Stüdyosu
Lokasyon:
Çukurcuma Caddesi no.40 B
Telefon:

Çukurcuma Caddesi, Çukurcuma apt. no 40/B, Beyoğlu-İstanbul  

Tel: 05317423210 
Hafta içi saat 13.30-20.30
Hafta Sonu 12.00-19.00 arasında hizmet verilmektedir. 

Denizyolu ile Ulaşım
Vapur ya da Motor ile Kabataş, Karaköy ya da Eminönü durağında inin. Tramvaya binip Tophane-i Amire durağında inin. Boğazkesen caddesinden 200m yürüdükten sonra sağdan 3. sokak olan Çukurucma caddesinden sağa sapın. 200 m yürüdükten sonra Cihangir Yoga Local sağınızda kalacak.  Cihangir Yoga local’e en yakın vapur iskelesi Karaköy’dür ve Tramvaya binmek istemezseniz Karaköy iskelesi CY Local arası yürüyerek 15 dakikadır.  

Marmaray ile Ulaşım
Marmaray ile Sirkeci durağında inin. Tramvay’a binip Tophane-i Amire durağında ininin. Boğazkesen caddesinden 200m yürüdükten sonra sağdan 3. sokak olan Çukurucma caddesinden sağa sapın. 200 m yürüdükten sonra Cihangir Yoga Local sağınızda kalacak.  


Metro ile Ulaşım
Metro ile Taksim durağında indikten sonra Taksim meydanı çıkışından yukarı çıkın. Sıraselviler Caddesinden Cihangire doğru dümdüz yürüyün. Sağ tarafta Şok marketi görünce sağa dönün dümdüz ilerleyin köşede tarihi bir minik camii göreceksiniz. Mimar Sinan’ın ilk eseri olan bu şirin camiiden sola dönün 100 m aşağıda solda CihangirYoga local’i göreceksiniz.  

Google haritalarda görmek için aşağıdaki linke tıklayın

CY Local Cihangir Konum


Otopark olanağı 

Stüdyomuzun sokağında otopark olanağı bulunmasa da üst sokak Hüseyinağa bahçe sokak ve Kadiriler yokuşunda ücretsiz park yerleri bulunabilir. 
Yakınımızda Galatasaray otoparkı ve Boğazkesen de de ücretli otopark mevcuttur. Alternatif olarak Cihangir meydana yakın ücretli otopark imkanları mevcuttur.

Google haritalarda görmek için aşağıdaki linke tıklayın 

Otopark Konum

CY Local Cihangir CY Local Cihangir CY Local Cihangir CY Local Cihangir CY Local Cihangir CY Local Cihangir CY Local Cihangir CY Local Cihangir CY Local Cihangir