Fındıklı

Fındıklı Stüdyomuz geçici olarak kapalıdır.
Lokasyon:
Cihangir, Beyoğlu

Taksim Meydanı’na ve Kabataş Metrosu’na, vapur iskelesine ve otobüs durağına çok yakındır.

Taksim Meydanı’ndan (Marmara Oteli’ne bitişik) Garanti Bankası’nın yanındaki Osmanlı Yokuşu’ndan aşağı yürüyün. Boğaz’a doğru yürümeyi sürdürün ve Meclisi Mebusan Yokuşu’na gelin. Sağ tarafta Dominos Pizza’yı geçin. 150 metre sonra sağ tarafta, büyük siyah cam binayı göreceksiniz. Cihangir Yoga 4. kattadır.

Boğaz yolundan Fındıklı’ya gelin, Meclisi Mebusan Yokuşu’ndan yukarı doğru çıkın. Bu yokuş, Fındıklı Akbank binasının yanındaki yoldur. 150 metre sonra sol tarafta, büyük siyah cam binayı göreceksiniz. Cihangir Yoga 4. kattadır. Fındıklı Kabataş’a 500m uzaklıktadır ve Kabataş-Sultanahmet tramvay hattında ikinci duraktır.

28 Temmuz 2016 itibariyle çalışmalarına başlanan “Martı” Yaya Tüneli Projesi sebebiyle Anadolu Yakası’ndan gelişler için Kabataş vapur iskelesi yerine alternatif ulaşım yolları tercih edilmelidir. Anadolu Yakası’ndan Karaköy vapur iskelesine ulaşım sağlayıp, tramvay ile iki durak giderek Fındıklı durağında inerek stüdyoya ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da, Beşiktaş iskelesine ulaşım sağlayıp oradan Kabataş istikametine hareket eden otobüsleri kullanabilirsiniz.

Fındıklı Fındıklı Fındıklı Fındıklı Fındıklı Fındıklı Fındıklı