HOPE Alkazar

Cihangir Yoga HAREKETİN SAHNESİ, HOPE Alkazar'da
Lokasyon:
Hope Alkazar
Telefon:

Hope Alkazar CY Dersleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Beyoğlu’nun nostaljik mekanı Alkazar, Nike’ın katkıları ile yenilenerek Hope Alkazar olarak yeniden kapılarını açtı. Cihangir Yoga olarak, Beyoğlu’na bu müthiş mekandaki derslerimizle geri döndüğümüz için çok mutluyuz. HOPE Alkazar' da birbirinden farklı deneyimlere kucak açıp, Beyoğlu'nda Herkese Yoga demeye devam edeceğiz.

Yoganın iyileştirici, özgürleştirici ve bütünleştirici gücünü daha çok insana ulaşması için biz harekete geçtik. Şimdi sıra sende. Harekete geçmek için ihtiyacın olan tüm bilgiler bu sayfada !

CY Dersleri
Hope Alkazar’da; Salı – Pazar her gün saat 11.00’de CY dersleri bulunmaktadır. Akşam programında, Çarşamba günleri 19.00 – 20.00 Tüm Seviye’den Yoga Öğrencilerine yönelik ders yapılacaktır.

Ayrıca her Salı – Perşembe 14.00’te mentorluk programındaki hocalarımızla, topluluğa hediye ettiğimiz ücretsiz dersler vardır.

Cuma ve haftasonları özel dersler, atölyeler ve etkinlikler için programımızı takip etmeye devam edin !
HOPE Alkazar Ders Programı

Derslere Kayıt
Hope Alkazar’daki tüm etkinlik ve derslere sitesinde kayıt açılarak ve rezervasyonla katılım sağlanabilir.
www.hopealkazar.com

Etkinlikler
Cuma ve haftasonları özel dersler, atölyeler ve etkinlikler için programımızı tve sosyal medya kanallarımız akip etmeye devam edin !

CY Üyeleri
Hope Alkazar dersleri için CY Hope Alkazar üyeliği gerekmektedir. CY Fındıklı şubesinde dondurulmuş üyeliği bulunan öğrencilerimiz bizimle iletişime geçerek üyeliklerini Hope Alkazar dersleri için aktive edebilir.
info@cihangiryoga.com

Ücretler
23-30 Kasım 2021 tarihlerinde tüm dersler ücretsizdir.

1 Aralık itibariyle açılışa özel Yoga ders ücretleri;
1 Ders: 70 TL
1 Ay : 400 TL
3 Ay : 1000 TL’dir

COVİD 19 Kuralları
Desrlere katılım için HES Kodu kontrolü yapılmakta olup, 2 aşı ya da 48 saat içerisinde yapılmış PCR testi istenmektedir.

HOPE Alkazar' da görüşmek üzere !