HOPE Alkazar

Cihangir Yoga HAREKETİN SAHNESİ, HOPE Alkazar'da
Lokasyon:
Hope Alkazar
Telefon:

Hope Alkazar CY Dersleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Beyoğlu’nun nostaljik mekanı Alkazar, Nike’ın katkıları ile yenilenerek Hope Alkazar olarak yeniden kapılarını açtı. Cihangir Yoga olarak, Beyoğlu’na bu müthiş mekandaki derslerimizle geri döndüğümüz için çok mutluyuz. HOPE Alkazar' da birbirinden farklı deneyimlere kucak açıp, Beyoğlu'nda Herkese Yoga demeye devam edeceğiz.

Yoganın iyileştirici, özgürleştirici ve bütünleştirici gücünü daha çok insana ulaşması için biz harekete geçtik. Şimdi sıra sende. Harekete geçmek için ihtiyacın olan tüm bilgiler bu sayfada !

CY Dersleri
Hope Alkazar’da; Salı – Pazar her gün saat 11.00’de CY dersleri bulunmaktadır. 

Ayrıca her Salı 14.00’te, topluluğa hediye ettiğimiz ücretsiz dersler vardır.

Cuma ve hafta sonları özel dersler, atölyeler ve etkinlikler için programımızı takip etmeye devam edin !


HOPE Alkazar Ders Programı

Derslere Kayıt artık www.cihangiryoga.com üzerinden yapılabilmektedir. Ücretsiz üyeliğinizi açıp, ardından dilediğiniz üyelik ya da tek ders alımını yapabilir, derslere rezervasyonunuz gerçekleştirebilirsiniz. 

Hope Alkazar’daki tüm etkinlik ve derslere giriş için 1 seferlik ücretsiz üyeliği Nike sayfasında açmayı unutmayın: https://www.nike.com/tr/register

 Etkinlikler

Cuma ve haftasonları özel dersler, atölyeler ve etkinlikler için programımızı tve sosyal medya kanallarımız akip etmeye devam edin !

CY Üyeleri
Hope Alkazar dersleri için CY Hope Alkazar üyeliği gerekmektedir. CY Fındıklı şubesinde dondurulmuş üyeliği bulunan öğrencilerimiz bizimle iletişime geçerek üyeliklerini Hope Alkazar dersleri için aktive edebilir.
info@cihangiryoga.com

Ücretler

1 Ders: 70 TL

1 Ay : 400 TL

3 Ay : 1000 TL’dir

HOPE Alkazar' da görüşmek üzere !