Çocuk Yogası

Cihangir Yoga, alanında tecrübeli uzman Gökçe Akyıldız ile 95 saatlik Çocuk Yogası Uzmanlık Programını sunar.

Cihangir Yoga, alanında tecrübeli uzman Gökçe Akyıldız ile 95 saatlik Yoga Allience onaylı Çocuk Yogası Uzmanlık Programını sunar.

Çocuk Yogası Uzmanlık Programı, çocuklarla ilişki kurabilen, hikayeler ve eğitici oyunlarla çocuklara yoga pozlarını doğru ve etkin şekilde anlatma becerisine sahip uzmanlar yetiştirmek amacıyla tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, gençlik/ergenlik döneminde yaşanan fiziksel, zihinsel ve piskolojik değişimlere odaklanarak yoga aracılığıyla yetişkinliğe geçiş döneminin olumsuz etkileri ile baş edebilmenin yöntemlerini paylaşır.  

Kapsamlı bir teorik bilgini yanı sıra uygulama açısından da zengin bir içeriğe sahip olan bu program, Çocuk Yogası alanında ilerlemek isteyen uzmanlar ve tecrübeli yoga katılımcıları için uygundur. Öğretmenler, yoga uzmanları, çocuk/ergen piskolog ve psikiyatristi, çocuk gelişimi mezunları, ebeveynler, çocuklarla çalışmak isteyen ve içindeki çocuğu keşfetme yolunda bir adım atmak isteyen herkes katılabilir.

Şu anda kayıt aldığımız açık programlarımızı incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Sorularınız için lütfen info@cihangiryoga.com adresinden bize ulaşın. 

Programları İnceleyin