CY 200

Cihangir Yoga'da katılacağınız 200 Saat Yogada Uzmanlaşma Programlarımız yoga uzmanı olmak, pratiğinde derinleşmek veya kendiyle yakınlaşmak isteyen herkes için eşsiz bir dönüşüm fırsatı sunar.

Cihangir Yoga 200 Saat Yogada Uzmanlaşma Programları, hem yoganın temellerini öğreneceğiniz profesyonel bir uzmanlaşma hem de güçlü bir kişisel gelişim aracı olarak yaşamınıza değer katmak üzere tasarlanmıştır. Yoga uzmanı olmak, pratiğinde derinleşmek veya kendiyle yakınlaşmak isteyen herkes için eşsiz bir dönüşüm fırsatı sunar.

200 Saat Uzmanlaşma Programlarımız, yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce saatlik programlara katılmış ve programlar düzenlemiş ileri seviyede uzmanlığa sahip, yoga ile hayatlarını dönüştürmüş ve yoga sevgisini paylaşmaktan büyük keyif alan birbirinden renkli uzman kadromuz tarafından sunulur. 

Cihangir Yoga’nın Temelleri Uzmanlaşma Programı ve The Chris Chavez Path to Yoga olmak üzere iki uzmanlaşma seçeneği vardır. Her biri uzun yıllara yayılan emek ve tecrübenin sonucunda özenle hazırlanmış ve geliştirilmiş Cihangir Yoga Metodu ile oluşturulmuştur. Yolculuğunuza hangi programımızla çıkmış olursanız olun değerli uzmanlarımızın liderliği, ilham dolu topluluğumuz ve CY Metodu sayesinde Cihangir Yoga’da programınızı güven, keyif ve kolaylık içinde tamamlamanız için her türlü desteği bulabilirsiniz.  

Cihangir Yoga stüdyolarının yer aldığı İstanbul 'a ek olarak bugüne kadar Ankara, İzmir, Bodrum gibi farklı şehirlerde yürüttüğü 200 Saat Uzmanlaşma Programlarına artık Canlı Yayınlarla da devam etmektedir 

Şu anda kayıt aldığımız açık programlarımızı incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Sorularınız için lütfen info@cihangiryoga.com adresinden bize ulaşın. 

Programları İnceleyin