CY 300

Cihangir Yoga 300 Saat Dönüştürücü Yoga Yolu Programı

Cihangir Yoga’nın ortağı ve uluslararası üne sahip yoga uzmanı Chris Chavez yönetiminde gerçekleşen “Cihangir Yoga 300 Saat Dönüştürücü Yoga Yolu”, daha önce Yoga Alliance onaylı bir 200 saatlik uzmanlaşma programını tamamlamış kişilerin, çalışmalarını, pratiklerini ve bilgilerini başkalarına aktarma yeteneklerini geliştirebilmeleri için tasarlandı.

Cihangir Yoga 300 Saatlik İleri Seviye Uzmanlaşma Programı, Yoga Alliance onaylı bir stüdyodan 200 Saat Yoga Uzmanlık sertifikası almış olan tüm katılımcılara açıktır. Bu programa dahil olan uzmanlık programlarımıza, uzmanlarımızın onayı ile 200 saatlik sertifikası olmayan kısıtlı sayıda tecrübeli katılımcı alınabilir.

Bu programı oluşturan modüller; Birincil (Zorunlu) ve Tamamlayıcı olmak üzere iki başlık altında toplanır. Tüm modüller her yıl tekrarlanır. Programa dilediğiniz herhangi bir modülü alarak başlayabilirsiniz.

Tüm programı 1 senede tamamlamak mümkün olmakla birlikte, modüller arasında kendinize biraz zaman tanımanızı öneriyoruz. Bu sayede, bilgiyi özümsemek ve içselleştirmek için zaman bulmuş olursunuz.

Programı en fazla 3 yıl içinde tamamlayabilirsiniz. Tüm modülleri tamamladığınızda “300 Saat Dönüştürücü Yoga Yolu” belgenizi alırsınız.

Her modül hem yaşam deneyiminizi hem yoga uzmanlığınızı geliştirip derinleştirmeyi hedefler.

Birincil (Zorunlu) Modüller

Chris Chavez ile İleri Seviye (15 Saat) 
Kadim bilgiler ışığında bilgi, pratik, pranayama ve meditasyonda derinleşeceğimiz bir yolculuğa çıkacağız. Bu yoğun çalışma, yaşam yolunda anlayışını derinleştirmek isteyen herkese açıktır.

İpek Soygür ile Sekans Oluşturma Atölyesi (15 Saat)

Bu çalışmada çok aşamalı sekans oluşturmak için gerekli araçlar sizlerle paylaşılacak. Yoga seansı kurgulamanın formüllerini ve hedef poza nasıl hazırlanmanız gerektiği ile ilgili bir çok sorunun cevabını bulacaksınız.

Mentorluk Programı 

Mentorluk (50 Saat) + Asistanlık (30 Saat)

Fırat Tosun ile Asana Lab- İleri seviye (15 saat)
Pratiğinizi bir üst seviyeye çıkartacak olan programımız Caddebostan stüdyomuzda ve Canlı Yayın olarak aynı anda sunuluyor. 

Chris Chavez ile İleri Seviye Pratik (15 Saat)
Bu ileri seviye çalışma tamamen PRATİK ile ilgilidir.
İleri seviye poz ve sekansları araştırıp, pranayama ve meditasyon pratiğimizi radikal bir şekilde geliştireceğiz.

CY 300 Uzmanları ile Canlı Yayın ve Stüdyo Pratikleri (50 Saat)

300 Saat Dönüştürücü Yoga Yolu Programını tamamlamak için aşağıdaki hocaların yoga pratiklerine katılımınız zorunludur. Pratiklere stüdyoda ya da online katılabilirsiniz.

  • ·Chris Chavez ile 20 Canlı Yayın ya da Stüdyo Pratiği
  • ·CY 300 kapsamında program sunan diğer uzmanlar ile 30 saat pratik

Yukarıda ismi geçen uzmanlar ile geçirdiğiniz inziva saatleri de pratik yerine sayılır. Eğer, uzmanlarımızın stüdyo ya da online pratiklerine katılamayacaksanız inzivalarından birine katılabilirsiniz.

Tamamlayıcı Modüller

Kriz Zamanları için Bhagavad Gita Çalışma Grubu - Carlos Pomeda ile CANLI YAYIN 

Carlos Pomeda ile yoganın temel kaynağı Bhagavad Gita'nın derinliklerine ineceğiniz bir çalışma. 

Uluslararası Uzmanlık Programları ve Atölyeler
 

Uluslararası Atölyeler (Maksimum 30 Saat)
Cihangir Yoga, her yıl önemli uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Canlı Yayın ya da stüdyoda yaptığımız ve uluslararası uzmanlar tarafından verilen atölyeler 300 Saat programımız kapsamındadır. Hangi etkinliklerimizin bu programa dahil olduğunu websitemizden ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Program ve modüller hakkında detaylı bilgi ve kayıt için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

info@cihangiryoga.com

 

 

 

 

 

 

 

Programları İnceleyin