Yeni Başlayanlar

Cihangir Yoga’ya ilk defa geliyorsanız yogaya başlamak için bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Canlı Yayın Dersleri ile Herkese Yoga

2020 yılında başlattığımız online dersler ile pek çok kişiyi internet üzerinden yogaya başlattık. Deneyimli yoga uzmanlarımızın yaptıkları Canlı Yayın Derslere katılmak için herhangi bir deneyime gerek yok. Program sayfasından Canlı Yayın derslerine gidin ve başlangıç seviyesindeki CY1 derslerini seçerek yogaya ilk adımınızı atın.

Hangi derslere gelmeliyim ?

Yogaya yeni başlayanlar, Cihangir Yoga çalışmalarının temelini ve stilini oluşturan CY Metoduna, CY1 pratikleriyle mükemmel bir giriş yapıyor. Üç aylık deneyimden itibaren CY2, altı aydan sonra CY3 pratikleri ile yoga deneyiminiz daha da artıyor. Cihangir Yoga’nın yeni başlayanlara tavsiye ettiği bu üç adımlı süreç, yoga yolculuğunuzda sizi sıra dışı deneyimler yaşatıyor.

Haftada kaç gün yoga yapmalıyım?

Yoga hayatımızın her noktasında bizi iyiliğiyle kucaklayan bir yaşam biçimi, kültür ve duruş. Nefes, beden, akıl, ruh ve kalp arasında kusursuz bir denge... Bu nedenle katı kuralları yok; içinizden gelen, kendi kendisini çağıran bir disiplin yoga. Başlangıçta hızlı gelişim için haftada iki-üç kez yapmak daha iyiyse de bir kez yapıldığında bile değişim hissedilebilir. Yoga yolculuğunuzda daha çok yoga yapma arzusu kendiliğinden doğacaktır.

Başlangıç seviyesinde olan tüm derslere girebiliyor muyum? Yoksa belirli bir uzman ve grupla başlayıp aynı ekiple mi ilerlemeliyim?

Cihangir Yoga size farklı uzmanlarla pratik yapmanızı tavsiye ediyor. İstediğiniz yoga uzmanıyla başlangıç seviyesindeki istediğiniz pratiklere katılabilirsiniz. CY Metodu sayesinde deneyimleriniz akıcılığından hiçbir şey yitirmeyecektir. Cihangir Yoga’nın uzun yıllar içinde, bir çok farklı stilin bileşimiyle oluşturduğu CY Metodu, değişen uzmanlara rağmen, aynı duygu ve akıcılık içinde, sizi her derste güvenle desteklemeye devam edecektir.

Yoga yaparken ne giymeliyim, ne yemeliyim, nasıl davranmalıyım?

Yoga, yalın ayakla, rahat bir spor kıyafetiyle yapılır. Yoga yapmadan önce içki ya da benzeri maddeleri almamanız önerilir. Öncesinde ağır bir yemek yememek ya da çok aç olmamak da önemlidir. Tüm yoga pratikleri, sessiz, meditatif ve içsel bir deneyimdir; konuşma hakkı uzmana aittir. Ve tüm bu kurallar bütünü sadece senin için. Yoga pratiğinden en yüksek verimi alman ve en önemlisi keyifle yoga yolculuğuna devam etmen için.

Paket fiyatları nedir?

Cihangir Yoga’ya ilk defa geliyorsanız “Tanışma Paketi” sizin için en avantajlı seçim. Bu paketle çok uygun bir fiyata, 1 ay boyunca "sınırsız" pratik yapma hakkına sahip oluyorsunuz.

Diğer yandan Canlı Yayın derslerimiz ile çok daha ekonomik bir ücretle de yoga pratiğine başlamanız ve geliştirmeniz mümkün.

İsterseniz hemen şimdi kayıt olabilir, isterseniz de en yakın stüdyomuza uğrayarak bizlerle tanışabilirsiniz.

Kayıt Ol