Tanja Völker ile ‘Abhaya Hridaya/Korkusuz Yürek' – Kol Dengeleri, Ters Duruşlar ve Geçişlerine Giriş , CY Local Cihangir

Tanja Völker ile ‘Abhaya Hridaya/Korkusuz Yürek' – Kol Dengeleri, Ters Duruşlar ve Geçişlerine Giriş , CY Local Cihangir

03 March 2024 - 03 March 2024
İstanbul
CY Local Cihangir
  • Event Duration : 2 saat
  • LIVE
  • 05317423210

Detail Info of Event

Tanja Völker ile ‘Abhaya Hridaya/Korkusuz Yürek' – Kol Dengeleri, Ters Duruşlar ve Geçişlerine Giriş 

3 Mart Pazar, CY Local Cihangir 
13.00-15.00

Fiyat: 600 TL 

Kol Dengeleri ve Ters Duruşlar ile aralarındaki geçişler hem çekici hem de göz korkutucu gelebilir. Kendimize yönelik beklenti ve ön yargılarımız, matın üzerinde erişebileceğimiz pozlara ve gündelik hayatta aslında yapmak istediklerimize kapıları kapatabilir.

Bu atölye, Mudra, Asana, Pranayama ve Meditasyon araçlarıyla öz benliğin cesaretini uyandırıp, kendi potansiyelinizi keşfetme kapıları açmayı hedefliyor.

Çalışmanın ilk bölümünde kalça ve omuz mobilitesi arttırıp, merkez ve kol gücünü destekleyerek, hedef pozlara ve geçişlere erişimi kolaylaştıran bir zemin hazırlanacak. Bu zemin üzerinde pozların ve geçişlerin anatomik püf noktaları öğretilecek, hem partnerle hem desteklerle herkese kendi beden sınırları içerisinde güvenli, güçlendirici ve oyunsal bir araştırma alanı açılacak.

Kol dengelerinden çekiniyorsan, veya yapabildiğin kol dengesi pozlarını başka bir seviyeye taşınmak istiyorsan, birlikte içindeki Korkusuz Yüreği uyandırmaya davetlisin!

Atölyemiz her seviyeden öğrenciye açık olmakla birlikte en az 1 aylık bir yoga pratiği ve/veya Bakasana pozuna çıkabilmen avantajlı olacaktır.