Advanced Teaching Skills with Bade Gül Kılınç

Advanced Teaching Skills with Bade Gül Kılınç

07 October 2023 - 08 October 2023
İstanbul
CY Caddebostan + Live Stream
  • Event Duration : 2 days
  • LIVE
  • 05301566468

Detail Info of Event

Bade Gül Kılınç ile Yoga Öğretmenin İncelikleri – Kendini İfade Etmede ve Yoga Hocalığında Ustalaşma   (10 Saat ) Stüdyo + Canlı Yayın + Yeniden İzle

Tarihler : 7-8 Ekim 2023

Saatler : 13.00 - 18.00 

Fiyat:

Stüdyo: 2.040 TL 

Canlı Yayın: 1.735 TL 

Yoga dersi vermenin incelikleri ve seansı sunmakta ve kendinizi-pratiğinizi-birikimlerinizi ustaca paylaşma üzerine çalışacağımız bu kursun ana niyeti sizlerle şunları paylaşmak:

Kendi otantikliğini keşfederek ve bu özgünlüğü besleyerek cesurca ve doğal bir biçimde kendinizi-deneyimlerinizi paylaşmak. Yoga dersi verme ve yoga dersi verirken Yoga pratiğinde olma, kendin olma ve katılımcılarla iletişim kurarak etkili-ustalıklı ders verme teknikleri. Hocalığınızı bütünsel olarak geliştirme yolları.

Neler çalışacağız:

  • Spiritüel öğretiyi ayakları yere basar biçimde ve fiziksellikle birleştirerek, insanları sıkmadan ve onları uyanık tutacak biçimde paylaşmak ve tüm seansa mantıklı ve bütünlük içinde yedirmek.
  • Zihinsel duygusal ve fiziksel alanınla temas kurarak bu temastan özgüvenli , güçlü ve katılımcılara katkı sunarak ders verme üzerine değişik pratikler ve çalışmalar
  • Ses, kelime seçimleri, dil, beden dili kullanımı
  • İyi bir yoga hocası nasıl olunur? 
  • Nereden beslenmeli iyi bir yoga uzman olmak için?

Bu kursta öğrendiklerinizle ve deneyimlediklerinizle, ustalıklı ve incelikli yoga dersi verme konusunda daha donanımlı, güvenli hissedebileceksiniz. Keyif alarak ders verme ve kendini keşfetme alanlarında rahatlıkla hayatınıza  katabileceğiniz yolları-pratikleri-teknikleri öğrenerek hem günlük hayatın, ilişkilerin hem de yoga hocalığı alanlarında derinleşip gelişebileceksiniz.

Bu uzmanlaşma programı, 200 saatlik temel yoga uzmanlık programını tamamlayan yoga uzmanlarına yöneliktir. 

CY 300 - Saat İleri Seviye Yoga Yolu Programı’na dahildir. Yoga bilgisini ve pratiğini geliştirmek isteyen öğrencilere de açıktır.