CY Pranayama & Meditation with Bade Gül Kılınç (20 Hours) Studio + Live Stream

CY Pranayama & Meditation with Bade Gül Kılınç (20 Hours) Studio + Live Stream

05 November 2022 - 11 November 2022
İstanbul
CY Caddebostan + CY Live Stream
  • Event Duration : 1 We
  • LIVE
  • 05301566468

Detail Info of Event

Bade Gül Kılınç ile CY Nefes ve Meditasyon (20 Saat ) Stüdyo + Canlı Yayın
 
5-11 Kasım 2022 
Saatler : 5-6 Kasım Cumartesi Pazar 13.00-18.00 Stüdyo+ Canlı Yayın
7-11 Kasım Pazartesi-Cuma Meditasyon Seansları 7.00-8.30 , Sadece Canlı Yayın 
 
Fiyat

Stüdyo : 3250 TL
Canlı Yayın : 2600 TL 


Bade Gül Kılınç ile Nefes Ve Meditasyon Uzmanlaşma programımız, Yoga’nın kalbine; Nefes ve Meditasyon’a odaklanıyor. Bu program, 200 Saat Temel Uzmanlaşma Programını tamamlamış öğrencilerin, Nefes ve Meditasyonu hem kendi pratiğinde güçlendirmeleri hem de derslerine katabilmeleri için tasarlandı.

Cy 300 saat İleri Seviye Yoga Yolu Programının parçasıdır. Pratiğini derinleştirmek isteyen öğrencilere de açıktır. 

Meditasyon Aşkına
 
Yoga Sutralar, Koşalar, Tattvalar rehberliğinde meditasyona daha derin, bilinçli bir yerden temas edeceksiniz. Bu gelenekler rehberliğinde meditasyona, hem aşamalarından dolayı ‘süreç-araç’ hem de işaret edilen 'nihai oluş' dan dolayı ‘sonuç-işaret edilenin kendisi’ olarak yaklaşılacaktır.
 

Meditasyon aşkına, aşkıyla buluşmak üzere.
 
 
'Hayat boyu sürecek bu serüvene atılmanızı sağlayacak cesaret ve azminizin önünde saygıyla eğiliyorum. Gündelik hayatlarımızda hepimiz birbirimiz için ve dünya için mümkün olan en iyi şeyleri andan ana ve nefesten nefese somutlaştırıyor ve yansıtıyoruz. Her nefesle, mümkün olanı daha tutarlı, daha parlak, daha şefkatli ve zaten hepimizin burnunun dibinde ve içinde olanı davet ediyoruz; mümkün olanı basitçe, aklıselim ve mutlulukla gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Umarım gerçek doğamızın tohumlarını büyütmeye, çiçek açmasını sağlamaya çalışırken- yakın ve uzak, bilinen ve bilinmeyen tüm varlıkların hatırı için-hayatımızı, işimizi ve dünyamızı andan ana, günden güne daha iyiye doğru ilerletmekten hiç vazgeçmez ve kendimizi içimizdeki en derin ve en iyi olana tekrar ve tekrar ve tekrar adamaya devam ederiz.'
-JON KABAT-ZİN/ NEREDEYSEN ORADA OL