ONLINE SANKALPA & NATURE MEDITATION WITH CAN BORA / THE BIRTH OF NEW REALITY

Sevilen uzmanımız Can Bora ile zaman zaman yaptığımız niyet meditasyonu bu sefer, bu önemli zaman diliminde, daha yüksek bir seviyeye taşınıyor.

ONLINE SANKALPA & NATURE MEDITATION WITH CAN BORA / THE BIRTH OF NEW REALITY

03 July 2020 - 03 July 2020
İstanbul
Cihangir Yoga Canlı Yayın
  • Event Duration : 20:00 - 22:00
  • LIVE
  • info@cihangiryoga.com

Detail Info of Event

3 Temmuz 2020, 20:00 - 22:00

Fiyat : 90 TL 

Bu Dünya’da herkes kendi senaryosunu yazıyor. Şimdi; onu, bunu, geçmişi, geleceği ve bu konularla ilgili tüm fikirlerinizi sadece ama sadece 10 saniyeliğine bırakın!

Hangi realiteyi yaratmak istiyorsunuz?

Ve daha da önemlisi, hangi Dünya'da yaşamak istiyorsunuz?

Dünya'nın bu dönüşüm sürecinde; uyanmamız, unuttuğumuz yaratıcılığımızı yeniden elimize almamız için destekleniyoruz. Can hocamızla zaman zaman yaptığımız niyet meditasyonu ise, bu sefer, bu önemli zaman diliminde, daha yüksek bir seviyeye taşınıyor!

Atölyenin ilk bölümünde, Sankalpa ve niyet oluşturma, niyeti sürdürme ve yaratma konularını ele alacağız. Bazı sorularla şimdiden bakış açınızda bir değişiklik olacak. Atölyenin ikinci yarısında ise, derin mi derin yüksek mi yüksek rehberli bir meditasyon sizleri bekliyor!

Kemerlerinizi bağlayın ve bu hafif ve eğlenceli Roller Coaster macerasının tadını çıkarın!

Not: Atölyeyi satın alıp istediğiniz zaman bu uygulamayı yapabilirsiniz. Pratikten sonraki gün (cumartesi), mail kutunuza çalışmanın linki mail olarak gönderilecek ve 15 gün süresince bu bağlantıya erişebiliyor olacaksınız.