CAN BORA İLE ONLINE SANKALPA & NİYET MEDİTASYONU / YENİ REALİTENİN DOĞUŞU

Sevilen uzmanımız Can Bora ile zaman zaman yaptığımız niyet meditasyonu bu sefer, bu önemli zaman diliminde, daha yüksek bir seviyeye taşınıyor.

CAN BORA İLE ONLINE SANKALPA & NİYET MEDİTASYONU / YENİ REALİTENİN DOĞUŞU

03 Temmuz 2020 - 03 Temmuz 2020
İstanbul
Cihangir Yoga Canlı Yayın
  • Etkinlik Süresi : 20:00 - 22:00
  • CANLI
  • info@cihangiryoga.com

Etkinlik Detay Bilgi

3 Temmuz 2020, 20:00 - 22:00

Fiyat : 90 TL 

Bu Dünya’da herkes kendi senaryosunu yazıyor. Şimdi; onu, bunu, geçmişi, geleceği ve bu konularla ilgili tüm fikirlerinizi sadece ama sadece 10 saniyeliğine bırakın!

Hangi realiteyi yaratmak istiyorsunuz?

Ve daha da önemlisi, hangi Dünya'da yaşamak istiyorsunuz?

Dünya'nın bu dönüşüm sürecinde; uyanmamız, unuttuğumuz yaratıcılığımızı yeniden elimize almamız için destekleniyoruz. Can hocamızla zaman zaman yaptığımız niyet meditasyonu ise, bu sefer, bu önemli zaman diliminde, daha yüksek bir seviyeye taşınıyor!

Atölyenin ilk bölümünde, Sankalpa ve niyet oluşturma, niyeti sürdürme ve yaratma konularını ele alacağız. Bazı sorularla şimdiden bakış açınızda bir değişiklik olacak. Atölyenin ikinci yarısında ise, derin mi derin yüksek mi yüksek rehberli bir meditasyon sizleri bekliyor!

Kemerlerinizi bağlayın ve bu hafif ve eğlenceli Roller Coaster macerasının tadını çıkarın!

Not: Atölyeyi satın alıp istediğiniz zaman bu uygulamayı yapabilirsiniz. Pratikten sonraki gün (cumartesi), mail kutunuza çalışmanın linki mail olarak gönderilecek ve 15 gün süresince bu bağlantıya erişebiliyor olacaksınız.