Hidden Dynamics of Career and Money Cycles– Yeliz Can- Lalitya LIVE STREAM

.

Hidden Dynamics of Career and Money Cycles– Yeliz Can- Lalitya LIVE STREAM

25 January 2021 - 22 February 2021
İstanbul
Cihangir Yoga Canlı Yayın
  • Event Duration :
  • LIVE
  • 05301566468

Detail Info of Event

Kariyer ve Para Döngüleri’nin Saklı Dinamikleri – Yeliz Can- Lalitya ile CANLI YAYIN

Daha önce Cihangir Yoga online festivallerine katılan ve çalışmaları ile çok beğenilen Yeliz Can ile yepyeni bir atölye sunuyoruz. Bu atölyede, Kariyer ve Para Döngüleri’nin düzenlenmesinde Sistemik Dizim yaklaşımı kullanılacak. İşleyen düzenlerin aileniz, sizin, ve dolayısıyla ürettiklerinizin üzerindeki etkisiyle ilgili farkındalık çalışmaları yapılacak. Mesleğiniz, işiniz ne olursa olsun, hayatınızdaki dinamiklerle ilgili değişime hazır olun. 4 hafta sürecek olan bu atölye 25 Ocak’ta başlayacak ve Pazartesi akşamları 20.00 – 21.30 saatleri arasında Canlı Yayın olarak gerçekleştirilecektir.

Kariyer ve Para Atölyeleri : 

1. Kendi yerimizi doldurmak : 25 Ocak 2021

2. Sorumluluk ve Paylaşım :1 Şubat 2021

3. Sağlıklı sınırlara sahip olmak : 15 Şubat 2021

4. Kendi değerimiz ile buluşma :22 Şubat 2021

Fiyat : 1 seans 250 TL

4 Seans’ın tamamı 800 TL

Yeliz Can Hakkında daha fazla bilgi :  http://www.yelizcan.com/

Kayıt ve bilgi için : www.cihangiryoga.com

info@cihangiryoga.com

Çalışmanın detaylı içeriği 

Doğumumuzdan itibaren farklı şekillerde beslenir, büyür, gelişiriz. Bu kaynak bazen ailemizden, bazen bir yabancıdan, bazen de hayatın kendisinden gelir. Sahip olduğumuz yaşam enerjisi ile üretme, yaratma isteğiyle dolduğumuz bir noktaya geliriz. Farklı şekillerde aldıklarımızı, yaşama farklı şekillerde vermeye, sunmaya, yaratmaya başlarız. Bir işin sahibi, bir işin ortağı, bir projenin parçası, bir kurumun çalışanı oluruz.

Kimi zaman herşey yolunda gider, kimi zamansa çözüm bulamadığımız durumların içinde buluruz kendimizi. Tekrarlayan döngülere gireriz. Dener dener aynı sonuçla baş başa kalırız.

Bunun temeline indiğimizde aile sistemimizde yaşanmış olanların bizim üzerimizdeki etkisiyle karşılaşırız. Aile sistemimizle olan görülmez bağlarımız o kadar güçlüdür ki, varlığımızı, değerimizi, yaptıklarımızı, kararlarımızı görünmez duvarların filtresinden gerçeklere taşır. Aslında yaşadıklarımız kaderimiz değil miras aldığımız davranış kodlarımızdır. Kalıtsal zincirlerimiz farketmeden bizi sürükler.

Güzel haber şu ki, bütün bu yaşadıklarımız ne kaderimizdir ne de çözümsüzdür. Derin ve kör sevgi ile yaptığımız eylemlerimizi bilinçli bir sevgiye taşıyarak derin dönüşümler gerçekleştirebiliriz. Yaşadığımız çağın kapitalist düzeninde nefes almak ve bizi eritmesine izin vermeden üretmeye devam etmek mümkündür.

Atölyenin İçeriği :

Sistemik dizim yaklaşımı üzerinde duracağız. İşleyen düzenlerin ailemiz, biz ve dolayısıyla ürettiklerimiz üzerindeki etkisiyle ilgili farkındalık kazanacağız. Mesleğimiz ve işimiz ne olursa olsun, hangi dinamiklerle etkileşimde olduğu, hangi enerji ve durumlardan etkilendiğini kavramak adına çeşitli grup dizim ve ritüel çalışmaları yapacağız.